Skip To Content
Funkcijas

Jaunais Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīds

Dizains

Spilgts un tīrs dizains
Jaunais Astra Sports Tourer ideāli līdzsvaro dinamiku ar daudzpusību. Centrā esošais, ikoniskais Opel Vizor®, skulpturālās virsmas un precīzās dizaina līnijas liek tam izcelties no pūļa. 
Izcils salons
Piedzīvo no digitālā piesārņojuma attīrīto Opel Pure Panel®1. Relaksējies ergonomiskajos aktīvajos priekšējos sēdekļos2 ar luksa alkantaras vai Nappa ādas apdari ar ventilāciju un masāžu. 

1 Pieejams Pure Panel un Pure Panel Pro. Redzams pēc izvēles pieejams saturs.

2 Kampaņas veselīgām mugurām (AGR) sertifikāts. Sertifikāts ir kvalitātes zīme, ko piešķir neatkarīga testēšanas komiteja.

Pārsteidzošs izskats

Tādi vizuālie elementi, kā melnais jumts1, izceļ Tavu personīgo stilu.

 

1 Pieejams standartaprīkojumā atsevišķiem modeļiem.

 
Vieglmetāla diski
Uzsver savu individualitāti ar mūsu īpaši vieglo vieglmetāla disku ekskluzīvo klāstu. Ar drosmīgu un tīru dizainu, šie diski liek Astra Sports Tourer plug-in hibrīdam izskatīties tikpat aizraujoši, cik ir to vadīt. 
Vācu precizitāte
Precīzās vācu proporcijas seko kompasa principam līdz pat enerģiju taupošajiem aizmugurējiem LED lukturiem. 
Vizor®  
Esi noguris no vienādām automašīnām? Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīda drosmīgais un tīrais dizains izceļas, pirmkārt ar ikonisko Vizor ®. Eleganti integrējot lukturus, priekšgala iekārtas, sensorus un funkcijas, tas veido vienu gludu vēzienu. 

Drošība un vadītāja palīdzības sistēmas

Intelli-Lux® pixel lukturi
168 individuāli adaptīvi LED segmenti nodrošina nemainīgi neapžilbinošas tālās gaismas, kas automātiski pielāgojas, lai netraucētu pretimbraucošo redzamību. 
Intelli-HUD 

Intelli-HUD (head up displejs)1 projicē informāciju tieši uz vējstikla, vadītāja ērtā redzeslokā, rādot brauciena datus, uznirstošos brīdinājumus, ienākošos zvanus un mediju informāciju.

 

1 Pieejams standartaprīkojumā atsevišķiem modeļiem.

 
Intelli-Drive 1.0
Šī sistēma apvieno trīs Astra Sports Tourer plug-in hibrīda tehnoloģiski visprogresīvākās funkcijas, lai Tev sniegtu nepieredzētu kontroli pār savu braucienu. Intelli-Drive 1.01 iekļauj braukšanas joslu uzturēšanas asistentu (LPA), kas ļauj Astra viegli koriģēt stūrēšanu, lai palīdzētu Tev noturēties stabili savā joslā. Tas arī iekļauj braukšanas joslu maiņas asistentu, kas brīdina, ja cits transportlīdzeklis ātri tuvojas no aizmugures vai atrodas Tavā aklajā zonā, kā arī aizmugurējās perpendikulārās satiksmes brīdinājums ziņo par jebkādu kustību, kad brauc atpakaļgaitā, tai skaitā par velobraucējiem un gājējiem pat 40 metru attālumā. 
1 Pieejams standartaprīkojumā atsevišķiem modeļiem.
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.01 ir Opel visprogresīvākās un intuitīvākās palīdzības sistēmas, kas padara jauno Astra Sports Tourer plug-in hibrīdu par visdrošāko un relaksējošāko auto, kādu jebkad esam radījuši.   

Šī sistēma integrē vairākas funkcijas, tostarp advancēto inteliģento ātruma pielāgošanu (A-ISA), kas pārrauga ceļazīmes un piedāvā atbilstoši samazināt vai palielināt ātrumu un pat pielāgosies laikapstākļiem, un pusautomātisko braukšanas joslas maiņu (SALC), kas pamana, kad maini joslas, un var veikt šo manevru Tavā vietā.

 

1 Pieejams standartaprīkojumā atsevišķiem modeļiem.

Intelli-Vision 
Lai padarītu parkošanos vienkāršāku, kā jebkad iepriekš, Intelli-Vision izmanto četras kameras, lai radītu HD reāllaika attēlu ar automašīnas apkārtni. Pārslēgšanās starp kamerām sniedz skaidru skatu uz tuvojošos perpendikulāro satiksmi. 
Bezatslēgu atslēgšana un iedarbināšana
Bezatslēgas atslēgšana un iedarbināšana kopā ar gudrajiem kapacitatīvajiem durvju rokturiem nodrošina, ka vari uzsākt katru braucienu, vienkārši iekāpjot, nospiežot starta pogu un dodoties. 

Premium līmeņa komforts

Ergonomiski aktīvie sēdekļi
Jaunajiem Opel Astra ergonomiskajiem aktīvajiem sēdekļiem1 ir AGR (Kampaņa veselām mugurām) kvalitātes zīmogs. Starp regulēšanas iespējām ir pielāgojami galvas balsti, elektriski regulējams jostas vietas atbalsts un izbīdāms augšstilbu atbalsts. Šie sēdekļi ir ne tikai izcili ērti, bet arī nodrošina veselīgu stāju vadītāja un pasažiera ilgtermiņa labsajūtai. 
1 Sertifikāts ir kvalitātes zīmogs, ko piešķir neatkarīga testēšanas komiteja, ko veido dažādu medicīnas nozaru speciālisti. Pieejami kā papildaprīkojums atsevišķos apdares līmeņos.
Apsildes funkcijas

Atbrīvojies no apledojuma un aizsvīduma ar ThermaTec® apsildāmo vējstiklu1. Apsildāmi priekšējie1 un pat malējie aizmugurējie sēdekļi2, kā arī apsildāma stūre3 ļaus justies komfortabli aukstos rītos.

 

1, 2, 3 Papildaprīkojums vai pieejams kā standartaprīkojums noteiktiem modeļiem.

 
Panorāmas lūka

Panorāmas lūka1 var tikt izmantota ventilācijas režīmā vai atvērta līdz galam, lai sniegtu vadītājam un pasažieriem gaišu un gaisīgu braukšanas pieredzi.

 

1 Papildaprīkojums

 
Intelli-air
Intelli-Air ir gudrs augstas efektivitātes gaisa filtrs, kas pastāvīgi sniedz informāciju par gaisa kvalitāti un palīdz saglabāt svaigu un tīru gaisu salonā. 
Intelli-Space
Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīds sniedz gudrākas bagāžas pārvadāšanas iespējas, pateicoties inovatīvajai Intelli-Space sistēmai. 1634 litru maksimālo ietilpību papildina tādas iespējas kā stiprinājuma punkti, sānu kravas tīkli, divlīmeņu plakanā grīda, 40/20/40 atsevišķi nolokāmi aizmugurējie sēdekļi ar vieglās nolaišanas funkciju, bagāžnieka nodalījuma izvelkamais pārsegs un gudri zemgrīdas bagāžas nodalījumi. Ar papildaprīkojumā pieejamo piekabes āķi vari vēl vairāk paplašināt bagāžas pārvadāšanas iespējas. 
Brīvroku elektriskais bagāžnieka vāks
Kad automašīna ir atslēgta vai tuvumā atrodas bezatslēgas atvēršanas un piedarbināšanas ierīce, bagāžnieka vāku var automātiski atvērt ar vienkāršu kājas vēzienu zem aizmugurējā bampera. 

Savienojamība

Multimediji
Jaunais pilnībā digitālais Pure Panel® izmanto 10" mērinstrumentu paneli un 10" centrālo skārienekrānu ar Apple CarPlay™1 un Android Auto™1,2. Tā intuitīvā saskarne var tikt pilnībā pielāgota ar individuāliem lietotāju profiliem, tostarp vadītāja atpazīšanu. Standartaprīkojumā pieejams AM/FM/DAB+ radio, Bluetooth® audio straumēšana3 un divas USB-C pieslēgvietas. Un, lai sniegtu papildus sirdsmieru, sistēma piedāvā OpelConnect pakalpojumu ārkārtas zvana veikšanai negadījuma vai ārkārtas situācijā, kā arī automātiskus bezvadu atjauninājumus. 

1 Apple CarPlay ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme, un Android Auto ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. 

2 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, dodieties uz www.apple.com vai www.android.com, vai sazinies ar Opel dīleri. 

3 Bluetooth®  ir reģistrēta Bluetooth SIG inc. preču zīme.

Navigācija

Navigācijas sistēma sniedz reāllaika informāciju par satiksmi, stāvvietām, laikapstākļu prognozēm1  un galamērķa meklētāju. Sistēma var tikt aktivizēta ar balsi, sakot “Hei Opel!” Nosūti savu galamērķi automašīnai, izmantojot savu viedtālruni un myOpel lietotni vai saņem atlikušās norādes galamērķa sasniegšanai no savas atrašanās vietas. Visbeidzot, maršruta informācija var tikt parādīta uz Intelli-HUD (head up displeja)2, mērinstrumentu paneļa vai centrālā skārienjūtīgā ekrāna, kādā vien kombinācijā vēlies.

Lai uzzinātu vairāk par minētajiem pakalpojumiem, kā arī saņemtu palīdzību obligātās tiešsaistes aktivizācijas veikšanai, lūdzu apskati arī mūsu “TOMTOM Opel” brošūru.

 

1 Iekļauta “Connected Navigation Pack Plus” pakotne uz 3 gadiem, tiešsaistes pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. “Connected Navigation Pack Plus” lietošanai nepieciešama aktivizēšana OpelConnect veikalā vai myOpel lietotnē.

2 Papildaprīkojums

Bezvadu uzlāde

Saglabā salonu brīvu no kabeļiem un uzlādē saderīgās ierīces ar integrēto bezvadu lādētāju1. Iebūvētais kustību sensors nepieļauj jūsu ierīces akumulatora bezvadu pārslodzes izraisītus bojājumus, braucot pa nelīdzenām vietām.

 

1 Pieejamība atkarīga no piedāvājuma. Tikai ar PMA vai Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu saderību, sazinies ar Opel mazumtirgotāju.

 
OpelConnect pakalpojumi

Gudro tehnoloģiju sistēmas un ar to saistīti pakalpojumi1, kas sniedz savienojamību un modernas inovācijas, lai Tavs brauciens būtu drošs, aizraujošs un efektīvs. 

 

  • Mierīgs prāts: ārkārtas izsaukums vai tehniskā dienesta izsaukums2, automašīnas statusa un informācijas sistēma brīdina par nobraucamo attālumu, degvielas līmeni un tuvojošos apkopi, lai vienmēr justos droši.
  • Ērtības: “e-Remote Control” pakalpojums3 ļauj attālināti pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldīt uzlādi un mainīt kondicioniera iestatījumus ar myOpel lietotni.
  • Viedā braukšana: mierīgu ceļu nodrošina tiešsaistes navigācija “Connected Navigation Pack Plus4” un “Trip and Drive Management” brauciena pārvaldīšanas pakalpojums.
 

1 Pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumiem var būt nepieciešama abonēšana / maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

2 Ārkārtas un tehniskā dienesta izsaukuma lietošanai nepieciešama piekrišana noteikumiem un nosacījumiem ar rakstisku piekrišanu transportlīdzekļa atrašanās vietas noteikšanai automobiļa pasūtīšanas brīdī, un tas ir atkarīgs no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības. Tehniskā palīdzība (Opel Mobilservice) ir bezmaksas pirmo gadu pēc pirmreizējās reģistrēšanas, vēlāk par maksu. 

3 Tikai Astra plug-in hibrīdam

4 Tiešsaistes navigācijas pakalpojums “Connected Navigation Pack Plus” ir iekļauts uz 3 gadiem, pēc kā tiek piemērota papildus abonēšanas maksa. Pakalpojuma pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumam var būt nepieciešama abonēšana vai maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

Opel+ piederumi

Tavu individuālo vajadzību apmierināšanai

Izpaud sevi ar oriģinālajiem Opel+ piederumiem un maksimāli izmantojiet savu Astra Sports Tourer plug-in hibrīdu. Izstrādāti un pārbaudīti tieši Tavam Opel.  

Attēls var atšķirties no pārdošanā esošā produkta

Universāls lādētājs
Uzzināt vairāk
Uzlādes kabelis
Uzzināt vairāk

Ko tālāk?