Skip To Content
Pārskats

Jaunā Opel Astra Sports Tourer Plug-in hibrīds

Cena No € 22 700

Opel Astra ir drosmīga inženierija vistīrākajā formā, daudzpusīga Sports Tourer universāļa izpildījumā ar inovatīvām bagāžas telpas iespējām un progresīvu elektrisku plug-in hibrīda piedziņu, kas tevi aizvedīs tālāk

Vairāk visa tev nepieciešamā

Padari savu braucienu elektrisku

Izcilība efektivitātē
Jaunais Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīds apvieno zemas berzes dzinēju ar spēcīgu elektromotoru īpaši degvielu taupošai braukšanai. Tā efektivitāte arī nozīmē būtiski zemāku transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokli un piekļuvi bezemisiju zonām. 
Uzzini kā iegūt maksimālu nobraucamo attālumu
Viegli uzlādēt
Opel ātrās uzlādes tehnoloģija ļauj jauno Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīdu uzlādēt ātri kā mājās tā darbā un publiski pieejamos uzlādes punktos. Turklāt uzlāde ir tikpat vienkārša, kā plug-and-play ierīces lietošana. 
Uzzini vairāk par uzlādes iespējām
Elektrība atmaksājas
Ir pieejamas vairākas subsidēšanas un veicināšanas programmas, lai iegādātos Astra Sports Tourer plug-in hibrīdu, piemēram, finansiāls atbalsts mājas wall-box uzlādētāja uzstādīšanai. 

Modeļi

Klasē vadošās elektriskās funkcijas

Augsti efektīvs hibrīds
Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīda inovatīvās jaudas pamatā ir augstsprieguma 12.4 kW akumulators, kas sastāv no 84 ar šķidrumu dzesējamām šūnām. Viegls, taču energoefektīvs, tas dzen elektromotoru, kad ir izvēlēts hibrīda vai elektriskais braukšanas režīms. Ļoti kompakts un lieliski integrēts piedziņā, šis akumulators papildina zemo smaguma centru, lai sniegtu izcilu dinamiku un vienkārši elektrisku braukšanas pieredzi. 
Bezkompromisa veiktspēja
Plug-in hibrīda dzinējiem ir pieejami 180 vai 225 ZS jaudas līmeņi, kas ļauj izvēlēties starp tradicionālu vai hibrīda režīmu ar līdz pat 60 km tikai ar elektrību nobraucamo attālumu.    
Dinamiski atšķirīgs
Plug-in hibrīda tehnoloģija optimizē veiktspēju ar 8 pārnesumu efektīvo automātisko transmisiju [EAT8], sniedzot 360 Nm maksimālo griezes momentu. 
Izvēlies savu režīmu
Elektriskais, sporta vai hibrīda – ir braukšanas režīms katrai nepieciešamībai. Jaunais Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīds plūstoši pārslēdzas starp režīmiem bezemisiju braukšanai pa pilsētu, ātrgaitas braucieniem pa šoseju vai ideālam jaudas un efektivitātes līdzsvaram. 
Dodies tālāk, nekā domāji
iBooster enerģijas atgūšanas sistēma atgūst jaudu, kas parasti tiktu zaudēta bremzējot vai samazinot ātrumu, lai iegūtu vēl vairāk ar elektrību nobraucama attāluma. Jaunais Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīds iegūst papildus ar elektrību nobraucamo attālumu ar iBooster enerģijas atgūšanas sistēmu. Šī inovatīvā tehnoloģija atgūst jaudu, kas parasti tiktu zaudēta bremzējot vai samazinot ātrumu, un to izmanto, lai lādētu akumulatoru un palielinātu automašīnas ar elektrību nobraucamo attālumu. 
Gudrs brauciens
Astra plug-in hibrīda automobiļa datu uzraudzības sistēma informē vadītāju, sniedzot viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu pār braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un nobraucamo attālumu. 

Opel pakalpojumi elektriskajiem automobiļiem

No uzlādes iespējām līdz mobilitātes pakalpojumiem, Opel pakalpojumi elektriskajiem automobiļiem piedāvā gludu un bezrūpīgu ievadu e-mobilitātē.

Vēlies atklāt vēl vairāk?

Jaunā Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīda funkcijas
Atklāj visas dažādās funkcijas, ko piedāvā jaunais Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīds. 
Atklāj tagad
Opel FlexCare-e
Atrodi savai automašīnai pielāgotu aizsardzību. 
Atklāj tagad
Vairāk aksesuāru
Iegūsti oriģinālus aksesuārus savam jaunajam Opel Astra Sports Tourer plug-in hibrīdam.   
Atklāj tagad

Ar atbildību pret tevi

Baudi pilnīgu sirdsmieru kā Opel elektriskās vai hibrīda automašīnas īpašnieks ar mūsu 10 pēcpārdošanas ieguvumu piedāvājumu. No 24/7 palīdzības uz ceļa un bezmaksas programmatūras atjauninājumiem uz mūžu līdz 8 gadu vai 160000 km garantiju akumulatoram un draudzīgu ekspertu palīdzību, lai atbildētu uz visiem Taviem jautājumiem – mēs Tev palīdzēsim.

Daudzpusīgs 10 punktu pakalpojumu solījums sniedz saprotamu, profesionālu palīdzību ar visiem automašīnas uzturēšanas aspektiem

1. 8 gadu vai 160000 km garantija vilces akumulatoram

 

2. Opel palīdzība

Brauc droši 24/7.

 

3. E-ekspertu centrs

Mūsu eksperti parūpēsies par Tavu auto un atbildēs uz visiem Taviem jautājumiem.

 

4. Opel FlexCare (ieteicams)

Iekļautas visas apkopes darbības, detaļas un pakalpojumi.


5.  Sertificēts uzlādes risinājums

Plašs wall-box klāsts, ko uzstāda izvēlēti speciālisti.

 

6.  Mobilitātes risinājumi

Dažādi mobilitātes risinājumi, lai noturētu Tevi uz ceļa.

 

7. Programmatūras atjauninājumi uz mūžu

Vienmēr baudi labāko braukšanas pieredzi.

 

8. Auto uzlāde līdz 80%

Katrā servisa apskatē.

 

9. Iegūsti izcenojumus un piesakies pakalpojumiem tiešsaistē*

Piesakies servisa apmeklējumam un aprēķini pēcpārdošanas darbību izmaksas.


10. Un tavs auto ir tīrs pēc katra apmeklējuma*

 

* ja pieejams