Skip To Content
Funkcijas

Jaunais Opel Astra

Dizains

Skats uz priekšu
Jauno Opel Astra nav iespējams sajaukt ar jebkuru citu auto. Katra līnija un izliekums padara skaidru, ka šī ir braukšanas nākotne. No ikoniskā Vizor®, kas drosmīgi plešas priekšdaļā, līdz plašajām, nospriegotajām virsmām, kas Astra piešķir tās izteikti sportisko, pašpārliecināto stāju, ikkatrs unikālais aspekts un pārsteidzošā iezīme liek tai izcelties no pūļa. 
Izcils salons
Piedzīvo nākamās paaudzes salona dizaina un inovāciju jauno pasauli. Jaunās Astra iekšpusē atradīsi jauno un uzlaboto, no digitālā piesārņojuma attīrīto Opel Pure Panel®1, kas racionalizē vadītāja informāciju, kā nekad iepriekš. Relaksējies ergonomiskajos aktīvajos priekšējos sēdekļos2 ar luksa alkantaras vai Nappa ādas apdari ar ventilāciju un masāžu. Nokļūsti plašumā, tehnoloģiju un tīra, nepieblīvēta komforta skāvienā, pateicoties vismodernākajai savienojamībai. 

1 Pieejami divi līmeņi. Redzams vēlāk pēc izvēles pieejams saturs.

2 Kampaņas veselīgām mugurām (AGR) sertifikāts. Sertifikāts ir kvalitātes zīme, ko piešķir neatkarīga testēšanas komiteja.

Stilīga augša

Nu ir Tava iespēja atsekot parastajam, jo izcelšanās nekad nav šķitusi tik viegla. Pacel personīgo stilu nākamajā līmenī ar Astra spilgtajiem vizuālajiem uzlabojumiem, piemēram, eleganto melnā akcenta jumtu1.

 

1 Pieejams standartaprīkojumā atsevišķiem modeļiem

 
Ripo ar labākajiem
Vai apnicis sekot pūlim? Vienmuļība paliek neērta? Uzsver savu individualitāti ar Astra īpašo vieglmetāla disku izteikto vizuālo dinamiku. Pieejami sportiskā spilgtu un tīru dizainu klāstā, šie diski liek Astra izskatīties tikpat aizraujoši, cik ir to vadīt. 
Spožs no jebkura rakursa
Skaidrākais dizains ir tīrs kā līnijās, tā izpildījumā, tādēļ pat vissīkākās detaļas jaunajā Opel Astra ir efektīvas un ideālā līdzsvarā. Asi precīzās vācu proporcijas seko kompasa principam, saskaņā ar kuru, pat enerģiju taupošie aizmugurējie LED lukturi perfekti harmonizē ar vizuālo asi. 
Ar skatu uz nākotni
Tev pretī skatās visspilgtākais hečbeks. Kur citām automašīnām būtu ierastais režģis, Opel Astra izceļas ar ikonisko Vizor®. Šis iespaidīgais panelis ir tīrs vācu dizains, kurā forma seko funkcijai, eleganti integrējot priekšgala iekārtas, sensorus un funkcijas vienā gludā vēzienā. 

Drošība un vadītāja palīdzības sistēmas

Intelli-Lux®  pixel lukturi
Opel Astra izmanto jaunākos Intelli-Lux® Pixel lukturus. Jauna un uzlabota – šī sistēma ir lēciens uz priekšu lukturu tehnoloģijās, solis uz augšu pat no iepriekšējās Intelli-Lux paaudzes. Tā radikāli uzlabo redzamību ar 168 individuāli adaptīviem LED segmentiem, kas nodrošina nemainīgi neapžilbinošas tālās gaismas, kas automātiski pielāgojas, lai netraucētu pretimbraucošo redzamību. 
Intelli-HUD 
Astra Intelli-HUD (head up displejs) šķiet patiesi futūristisks, projicējot svarīgāko informāciju tieši uz vējstikla, vadītāja ērtā redzeslokā. Šī jaunākā Opel HUD tehnoloģijas paaudze paplašina projekcijas lauku un uzlabo izšķirtspēju, un var tikt pielāgota, lai rādītu dažādus skatus, kas saistīti ar mērinstrumentu paneli, ieskaitot uznirstošos brīdinājumus, ienākošos zvanus un mediju informāciju. 
Intelli-Drive 1.0 
Šī sistēma apvieno trīs Astra tehnoloģiski visprogresīvākās funkcijas, lai Tev sniegtu nepieredzētu kontroli pār savu braucienu. Intelli-Drive 1.0 iekļauj braukšanas joslu uzturēšanas asistentu (LPA), kas ļauj Astra viegli koriģēt stūrēšanu, lai palīdzētu Tev noturēties stabili savā joslā. Tas arī iekļauj braukšanas joslu maiņas asistentu, kas brīdina, ja cits transportlīdzeklis ātri tuvojas no aizmugures vai atrodas Tavā aklajā zonā, kā arī aizmugurējās perpendikulārās satiksmes brīdinājums ziņo par jebkādu kustību, kad brauc atpakaļgaitā, tai skaitā par velobraucējiem un gājējiem pat 40 metru attālumā. 
Intelli-Vision
Intelli-Vision tiek automātiski aktivizēts, kad ieslēdz Astra atpakaļgaitu (vai pēc izvēles) un izmanto četras mašīnas ārpusē novietotas kameras. HD un reāllaika attēli ir labākais atbalsts, lai pārbaudītu automašīnas apkārtni. Pārslēdzies starp kamerām, lai iegūtu skaidru skatu uz tuvojošos perpendikulāro satiksmi vai viegli noparkotos par visšaurākajās vietās. 
Intelli-Drive 2.0
Intelli-Drive 2.0 ir Opel visprogresīvākās un intuitīvākās palīdzības sistēmas, kas strādā kopā, lai padarītu jauno Astra par visdrošāko un relaksējošāko auto, kādu jebkad esam radījuši. Šī sistēma integrē vairākas funkcijas, tostarp ātruma pielāgošanu līkumos (CSA), kas aprēķina un pielāgo Astra paātrinājumu maksimālam komfortam un kontrolei ātros līkumos. Vēl viena iekļautā funkcija ir advancētā inteliģentā ātruma pielāgošana (A-ISA), kas pārrauga ceļazīmes un piedāvā atbilstoši samazināt vai palielināt ātrumu un pat pielāgosies laikapstākļiem. Intelli-Drive 2.0 arī ir pusautomātiskā braukšanas joslas maiņa (SALC), kas pamana, kad maini joslas, un var veikt šo manevru Tavā vietā. 
Bezatslēgu atslēgšana un iedarbināšana
Jaunās Astra bezatslēgas atslēgšana un iedarbināšana kopā ar gudrajiem kapacitatīvajiem durvju rokturiem nodrošina, ka Tev nav jāveic lieku soli, uzsākot jaunu braucienu. Vienkārši iekāp, nospied starta pogu un dodies. 

Premium līmeņa komforts

Ergonomiski aktīvie sēdekļi
Jaunajiem Opel Astra ergonomiskajiem aktīvajiem sēdekļiem1 ir AGR2 (Kampaņa veselām mugurām) kvalitātes zīmogs. Ar dažādiem regulēšanas variantiem, ieskaitot pielāgojamus galvas balstus, elektriski regulējamu jostas vietas atbalstu un izbīdāmu augšstilbu atbalstu, šie sēdekļi ir ne tikai izcili ērti, bet arī nodrošina veselīgu stāju vadītāja un pasažiera ilgtermiņa labsajūtai. 

1 Pieejami kā papildaprīkojums atsevišķos apdares līmeņos

2 Sertifikāts ir kvalitātes zīmogs, ko piešķir neatkarīga testēšanas komiteja, ko veido dažādu medicīnas nozaru speciālisti.

Apsildes funkcijas

Ātri un efektīvi atbrīvojies no apledojuma un aizsvīduma ar ThermaTec® apsildāmo vējstiklu1. Izbaudi apsildāmus priekšējos1 un pat malējos aizmugurējos sēdekļus2, kā arī apsildāmu stūri3, kas sniegs siltu, ērtu satvērienu aukstos rītos.

 

1, 2, 3 Papildaprīkojums

 
Panorāmas lūka

Panorāmas lūka1 izgaismo Opel Astra plašo salonu un var tikt izmantota ventilācijas režīmā vai atvērta līdz galam, lai sniegtu vadītājam un pasažieriem maksimāli gaišu un gaisīgu braukšanas pieredzi.

 

1 Papildaprīkojums

 
Intelli-air
Intelli-Air ir jauns augstas efektivitātes gaisa filtrs, kas pastāvīgi sniedz informāciju par gaisa kvalitāti. Tas palīdz saglabāt svaigu un tīru gaisu salonā. 

Savienojamība

Multimediji
Dodies ceļā ar spilgtākajiem ritmiem vai tīrāko relaksāciju. Jaunais pilnībā digitālais Pure Panel® izmanto 10" mērinstrumentu paneli un 10" centrālo skārienekrānu, kam ir bezvadu savienojums ar Tavu viedtālruni, izmantojot Apple CarPlay™1 un Android Auto™1,2. Jaunā un intuitīvā saskarne, kas atgādina viedtālruni, var tikt pilnībā pielāgota ar individuāliem lietotāju profiliem, tostarp vadītāja atpazīšanu. Papildus sirdsmieru nodrošina OpelConnect pakalpojums ārkārtas zvana veikšanai negadījuma vai ārkārtas situācijā, kā arī automātiski bezvadu atjauninājumi. Multimediju sistēma iekļauj tādas funkcijas, kā AM/FM/DAB+ radio, Bluetooth® audio straumēšanu3 un divas USB-C pieslēgvietas, ieskaujošai mūzikas atskaņošanai, lai kur Tu dotos. 

1 Apple CarPlay™ ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme, un Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. 

2 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, dodieties uz www.apple.com vai www.android.com, vai sazinies ar Opel dīleri. 

3 Bluetooth®  ir reģistrēta Bluetooth SIG inc. preču zīme.

Navigācija
Opel vismodernākā navigācijas sistēma sniedz reāllaika informāciju par satiksmi, stāvvietām, laikapstākļu prognozēm1  un galamērķa meklētāju, un maršruta informācija tiek parādīta uz Intelli-HUD (head up displeja)2, mērinstrumentu paneļa vai centrālā skārienjūtīgā ekrāna, kādā vien kombinācijā vēlies. Gudrā sistēma pat sekos Tavām balss komandām un var tikt aktivizēta, sakot “Hei Opel!” Brauc gudri ar tiešsaistes navigācijas pakalpojumiem, tostarp bezvadu kartes atjauninājumiem, un uzmundrini sevi ceļojuma laikā ar 8 skaļruņu HiFi sistēmu2. Papildus ērtībām, nosūti savu galamērķi automašīnai, izmantojot savu viedtālruni un myOpel lietotni vai saņem atlikušās norādes galamērķa sasniegšanai no autostāvvietas. 

1 Iekļauta “Connected Navigation Pack Plus” pakotne uz 3 gadiem, tiešsaistes pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. “Connected Navigation Pack Plus” lietošanai nepieciešama aktivizēšana OpelConnect veikalā vai myOpel lietotnē.

2 Papildaprīkojums

Bezvadu uzlāde

Jaunās Opel Astra salons ir atbrīvots no visa liekā un ir aprīkots ar inovatīvām funkcijām, lai to saglabātu tīru un mierpilnu bez vadu mudžekļiem. Uzlādē saderīgās ierīces ar integrēto bezvadu lādētāju1. Iebūvētais kustību sensors nepieļauj jūsu ierīces akumulatora bezvadu pārslodzes izraisītus bojājumus, braucot pa nelīdzenām vietām.

 

1 Pieejamība atkarīga no piedāvājuma. Tikai ar PMA vai Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu saderību, sazinies ar Opel mazumtirgotāju.

 
OpelConnect pakalpojumi

Gudro tehnoloģiju sistēmas un ar to saistīti pakalpojumi1, kas sniedz savienojamību un modernas inovācijas, lai Tavs brauciens būtu drošs, aizraujošs un efektīvs. 

 

  • Mierīgs prāts: ārkārtas izsaukums vai tehniskā dienesta izsaukums2, automašīnas statusa un informācijas sistēma brīdina par nobraucamo attālumu, degvielas līmeni un tuvojošos apkopi, lai Tu vienmēr justos labi.
  • Ērtības: “e-Remote Control” pakalpojums3 ļauj attālināti pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldīt uzlādi un mainīt kondicioniera iestatījumus ar myOpel lietotni.
  • Viedā braukšana: mierīgu ceļu nodrošina tiešsaistes navigācija “Connected Navigation Pack Plus4” un “Trip and Drive Management” brauciena pārvaldīšanas pakalpojums
 

1 Pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumiem var būt nepieciešama abonēšana / maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

2 Ārkārtas un tehniskā dienesta izsaukuma lietošanai nepieciešama piekrišana noteikumiem un nosacījumiem ar rakstisku piekrišanu transportlīdzekļa atrašanās vietas noteikšanai automobiļa pasūtīšanas brīdī, un tas ir atkarīgs no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības. Tehniskā palīdzība (Opel Mobilservice) ir bezmaksas pirmo gadu pēc pirmreizējās reģistrēšanas, vēlāk par maksu. 

3 Tikai Astra hibrīdam

4 Tiešsaistes navigācijas pakalpojums “Connected Navigation Pack Plus” ir iekļauts uz 3 gadiem, pēc kā tiek piemērota papildus abonēšanas maksa. Pakalpojuma pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumam var būt nepieciešama abonēšana vai maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

Braukšanas dinamika

Nākamās paaudzes dzinēji
Šī nākamās paaudzes Opel Astra ir būvēta uz pilnībā jaunas platformas, kas ir precīzi izstrādāta veiklībai, vadāmībai un komfortam. Zem motora pārsega vari izvēlēties starp tehnoloģiski uzlabotu turbo dzinēju klāsta. Visi darbojas vienmērīgi, ir uzticami un darbībā piedāvā ļoti konkurētspējīgas izmaksas un zemus CO2 izmešu rādītājus. 
Transmisijas
Iepazīsti Astra dinamiskās, bet ekonomiskās transmisijas. Kā dīzeļa tā benzīna dzinējiem pieejama pēc izvēles precīzi konstruētā sešu pārnesumu manuālā transmisija vai izcili vienmērīgā un izsmalcinātā astoņu pārnesumu automātiskā kārba. 
Braukšanas režīmi

Jaunā Opel Astra Tevi nodrošina ar atsaucīgu jaudu, piedāvājot braukšanas režīmus1, kas perfekti atbilst Tavam maršrutam, ceļa stāvoklim un noskaņojumam. NORMAL Tev sniegs ideālu līdzsvaru starp nobraucamo attālumu un jaudu, kamēr ECO optimizēs efektivitāti. Protams, kad vien vēlies maksimālu jautrību, spied uz SPORT, lai padarītu katru braucienu par aizraujošu sniegumu. 

 

1 Braukšanas režīmu funkcija pieejama tikai ar automātisko transmisiju

 

Opel+ piederumi

Tavu individuālo vajadzību apmierināšanai

Izpaud sevi ar oriģinālajiem Opel+ piederumiem un maksimāli izmantojiet savu  jauno Astra. Izstrādāti un pārbaudīti tieši Tavam Opel. 

 

Attēls var atšķirties no pārdošanā esošā produkta.  Skatīt vairāk Opel+ piederumu

Velosipēdu turētājs
Uzzināt vairāk
Jumta bagāžnieks
Uzzināt vairāk
Piekabes āķis
Uzzināt vairāk
Cietais bagāžas nodalījuma ieliktnis
Uzzināt vairāk

Ko tālāk?