Premium komforts
Panorāmas lūka
Panorāmas lūka (i) Papildaprīkojums.   piepilda salonu ar gaismu un to var aizvērt vai pilnībā atvērt, lai nodrošinātu vadītājam un pasažieriem maksimālu daudzumu gaismas. 
Intelli-Air
Intelli-Air ir jauns un ārkārtīgi efektīvs gaisa filtrs un kondicionēšanas sistēma, kas sniedz nepārtrauktu informāciju par gaisa kvalitāti un palīdz salonā uzturēt svaigu un tīru gaisu. 
Apsildes funkcijas

Ātri un efektīvi atbrīvojieties no apledojuma vai kondensāta ar ThermaTec® apsildāmo vējstiklu (i) Pieejams kā standarta vai papildaprīkojums atkarībā no aprīkojuma līmeņa.  . Apsildāmie priekšējie un pat aizmugurējie sānu sēdekļi (i) Pieejams kā standarta vai papildaprīkojums atkarībā no aprīkojuma līmeņa.  , kā arī stūre ar apsildes funkciju (i) Pieejams kā standarta vai papildaprīkojums atkarībā no aprīkojuma līmeņa.  , nodrošina komfortu aukstos rītos.

 

 
Ergonomiski sēdekļi
Jaunajiem Opel Astra ergonomiskajiem sēdekļiem ir AGR (Campaign for Healthier Backs) kvalitātes zīmogs (i) Vācijas muguras veselības asociācija (Aktion Gesunder Rücken jeb AGR) ir ārstu un terapeitu atbalstīta asociācija, kas dibināta 1995. gadā. Tā marķējums uz sēdekļiem apliecina, ka tie atbilst visaugstākajiem Vācijas standartiem.  . Ar dažādām regulēšanas iespējām, ieskaitot pozicionējamus galvas balstus, elektroniski regulējamu jostasvietas atbalstu un pagarināmu augšstilba atbalstu, šie sēdekļi rūpēsies par Jūsu labsajūtu visos braucienos. 
Intelli-Space
Pateicoties novatoriskajai Intelli-Space sistēmai, Opel Astra Sports Tourer ietilps vairāk. Maksimālā ietilpība 1634 litri un tādas papildu funkcijas kā: cilpas stiprinājumiem, kravas stiprinājuma tīkli sānos, līdzena divu līmeņu grīda, aizmugurējo sēdekļu atzveltnes nolokāmas proporcijā 40/20/40, bagāžas nodalījuma rullo žalūzijas un pārdomāti zemgrīdas uzglabāšanas nodalījumi. Bet ar papildaprīkojumā pieejamo sakabes āķi Jūs varēsiet pārvadāt vēl vairāk! 
Brīvroku režīmā vadāms bagāžas nodalījuma aizvirtnis
Kad tas ir atslēgts vai atrodas brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma tiešā tuvumā, bet Jūsu rokas ir aizņemtas, varat atvērt vai aizvērt bagāžas nodalījuma aizvirtni ar vienu kājas kustību zem automobiļa aizmugurējā bufera.