Premium komforts
Panorāmas lūka

Panorāmas lūka * piepilda salonu ar gaismu un to var aizvērt vai pilnībā atvērt, lai nodrošinātu vadītājam un pasažieriem maksimālu daudzumu gaismas.

 

* Papildaprīkojums.

 
Intelli-Air
Intelli-Air ir jauns un ārkārtīgi efektīvs gaisa filtrs un kondicionēšanas sistēma, kas sniedz nepārtrauktu informāciju par gaisa kvalitāti un palīdz salonā uzturēt svaigu un tīru gaisu. 
Apsildes funkcijas

Ātri un efektīvi atbrīvojieties no apledojuma vai kondensāta ar ThermaTec® apsildāmo vējstiklu *. Apsildāmie priekšējie un pat aizmugurējie sānu sēdekļi *, kā arī stūre ar apsildes funkciju *, nodrošina komfortu aukstos rītos.

 

* Papildaprīkojums vai pieejams standartaprīkojumā atsevišķiem modeļiem.

 
Ergonomiski sēdekļI

Jaunajiem Opel Astra ergonomiskajiem sēdekļiem ir AGR (Campaign for Healthier Backs) kvalitātes zīmogs *. Ar dažādām regulēšanas iespējām, ieskaitot pozicionējamus galvas balstus, elektroniski regulējamu jostasvietas atbalstu un pagarināmu augšstilba atbalstu, šie sēdekļi rūpēsies par Jūsu labsajūtu visos braucienos.

 

* Kvalitātes zīmogs, ko sertificējusi un pārbaudījusi AGR neatkarīga ekspertu komisija, kurā ir dažādu nozaru ārsti un terapeiti un kuras mērķis ir izvairīties no muguras sāpēm. Papildaprīkojums atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

 
Intelli-Space
Pateicoties novatoriskajai Intelli-Space sistēmai, Opel Astra Sports Tourer ietilps vairāk. Maksimālā ietilpība 1634 litri un tādas papildu funkcijas kā: cilpas stiprinājumiem, kravas stiprinājuma tīkli sānos, līdzena divu līmeņu grīda, aizmugurējo sēdekļu atzveltnes nolokāmas proporcijā 40/20/40, bagāžas nodalījuma rullo žalūzijas un pārdomāti zemgrīdas uzglabāšanas nodalījumi. Bet ar papildaprīkojumā pieejamo sakabes āķi Jūs varēsiet pārvadāt vēl vairāk! 
Brīvroku režīmā vadāms bagāžas nodalījuma aizvirtnis
Kad tas ir atslēgts vai atrodas brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma tiešā tuvumā, bet Jūsu rokas ir aizņemtas, varat atvērt vai aizvērt bagāžas nodalījuma aizvirtni ar vienu kājas kustību zem automobiļa aizmugurējā bufera.