Dizains
Izteiksmīgs dizains
Jaunais Astra Sports Tourer lieliski līdzsvaro dinamiku un daudzpusību. Jau sākot ar atšķirīgo Vizor® dizaina priekšpusi līdz tīrām un precīzām līnijām, kas piešķir unikālu izskatu, lai Jūs varētu izcelties starp visiem. 
Izcils salons

Izbaudiet digitāli tīru braucienu pateicoties Opel Pure Panel® *! Atpūtieties ergonomiskajos priekšējos sēdekļos **, kā apdarē izmantota greznā Alcantara vai Nappa āda, un kas aprīkoti ar ventilācijas un masāžas funkciju.

 

*  Kā papildaprīkojums pieejami Pure Panel® un Pure Panel Pro®.

** Kvalitāte, ko sertificējusi un pārbaudījusi AGR neatkarīga ekspertu komisija, kurā ir dažādu nozaru ārsti un terapeiti un kuras mērķis ir izvairīties no muguras sāpēm. Papildaprīkojums atsevišķos aprīkojuma līmeņos.

 
Pārsteidzošs izskats

Vizuālie papildinājumi, piemēram, spīdīgi melnais jumts * izcels Jūsu personīgo stilu.

 

* Pieejams standartaprīkojumā noteiktiem modeļiem.

 
Vieglmetāla diski
Izceliet savu individualitāti ar mūsu ekskluzīvajiem vieglmetāla diskiem! Plašs, sportiska izskata disku klāsts, ļauj Astra Sports Tourer izskatīties tikpat aizraujoši, cik to vadīt. 
Vācijas precizitāte
Precīzās vācu proporcijas seko kompasa principam, kur enerģiju taupošie LED aizmugurējie lukturi lieliski harmonizējas ar modeļa vizuālo aizmuguri. 
Vizor®
Apnicis visapkārt redzēt vienādus auto?  Opel Astra Sports Tourer drosmīgais un tīrais dizains izceļas ar raksturīgo Opel Vizor®. Šis satriecošais panelis ir tīrs vācu “Form Follows Function” dizaina turpinājums, kas nevainojami apvieno priekšējos lukturus, priekšpusē esošās ierīces un sensorus vienmērīgā lokā.