Savienojamība
Navigācija
Multimedia Navi Pro(i) Papildaprīkojums.   ar balss vadības funkciju un pilnīgu navigāciju vienmēr aizvedīs Jūs visur, kur vien vēlaties, bez lieka uztraukuma. Vienkārši izvēlieties galamērķi un ļaujiet navigācijas sistēmai sagatavot maršrutu. 
Bezvadu uzlāde
Combo-e Life sniedz iespēju uzlādēt savu viedtālruni, neizmantojot kabeli(i) Papildaprīkojums.  . 
OpelConnect pakalpojumi (i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  

Viedo pakalpojumu klāsts nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

·     Sirdsmiers: ārkārtas zvans, izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

·     Ērtības: attālinātās vadības pakalpojumi3, lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

·     Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus4, Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.