Dizains
Ārējais izskats
Oriģināls Opel dizains: Combo-e Life pārstāv vācu inženieriju, kas lieliski piemērota mūsdienu ģimenes un profesionālā pārvadātāju vajadzībām. Iekšpusē plašās proporcijas un praktiski jauninājumi padara katru braucienu patīkamu, savukārt ārpusē Combo-e Life stils ir moderns un līdzsvarots. 
Salons

Paaugstināta sēdvieta, intuitīvas vadības ierīces, apsildāma stūre(i) Papildaprīkojums.   un daudz vietas – Combo Life modernais salons apvieno viedo savienojamību un praktiskumu.

 

Salons, kas vērsts uz vadītāja ergonomiku, ir veidots tā, lai piedāvātu labi sakārtotu, intuitīvu telpu, kur lielā centrālā konsole1 ir sadalīta trīs funkcionālās zonās un cita starpā ietver īpašu ekrānu e-mobilitātes informācijai, piemēram, kā akumulatora uzlādes līmeni un enerģijas patēriņu. Informācijas un izklaides sistēma atrodas viduskonsoles augšpusē, un apsildes un ventilācijas sistēmas vadības ierīces atrodas zem tās, bet apakšējā daļā izvietots parocīgs uzglabāšanas nodalījums.

 
Panorāmas jumts

Panorāmas jumta logs ar glabāšanas nodalījumu(i) Papildaprīkojums.   un elektriski vadāmo žalūziju paver Jums debesu skatus automobilī. LED gaismas uzglabāšanas nodalījumā zem griestiem rada relaksējošu atmosfēru.

 

 
LED dienas gaitas gaismas
LED dienas gaitas gaismas(i) Papildaprīkojums atsevišķām apdares versijām.   palielina efektivitāti un palīdz Jums un citiem satiksmes dalībniekiem dienas laikā droši pārvietoties.