Apvieno visu to dzīvē labāko
Dodoties tālāk

Combo-e Life modernajam akumulatoram ir līdz 280 km(i) Enerģijas patēriņš Combo-e Life/Cargo (apvienotais) 19,4-17,5 kWh/100 km; CO2 izmeši 0 g/km; autonomija (apvienotā) 258 līdz 285 km (atkarībā no komplektācijas).   liela autonomija, ko papildina vairākas enerģijas rekuperācijas sistēmas tehnoloģijas, kā reģeneratīvā bremzēšana, lai Jūs vienmēr varat doties tālāk. Uzzinot vairāk par e-mobilitātes priekšrocībām, varēsiet optimizēt Jūsu ātrumu, braukšanas stilu un komforta iestatījumus, lai vēl vairāk palielinātu Jūsu Combo-e Life autonomiju. 

 

 
Uzzināt vairāk par autonomijas palielināšanu
Uzlāde līdz pat 80% pusstundā
Mūsu modernā ātrās uzlādes tehnoloģija ļauj Combo-e Life nodrošināt līdz pat 80% no tā autonomijas nedaudz vairāk nekā 30 min laikā, un, pateicoties Opel daudzpusīgajiem uzlādes risinājumiem ikdienas braucieniem, un garākiem braucieniem nodrošina, ka jūs vienmēr esat gatavs nākamajam piedzīvojumam. 
Uzzināt vairāk par uzlādes iespējām
Elektrība atmaksājas
Šeit ir vēl daži iemesli pārejai uz elektromobili: iegūstiet zemākas ekspluatācijas izmaksas un retākus servisa apmeklējumus. Arī valsts atbalsta programma elektromobiļa iegādei būs papildu atbalsts. Vai zinājāt, ka ir pieejams arī finansiāls atbalsts WallBox uzstādīšanai?