Klasē vadošās funkcijas
Perfekti integrēts akumulators
Combo-e Life elektriskās piedziņas jaudu nodrošina jaudīgs 100 kWh litija-jonu akumulators, kas nodrošina autonomiju līdz 280 km1. Augsta enerģijas blīvuma elementi, uzlabota siltuma vadība un līdzsvarota šasijas integrācija nozīmē ne tikai izturību un uzticamu autonomiju, bet arī zemāku smaguma centru lielākai stabilitātei un dinamiskai braukšanai. 
Braukšanas režīmi
Combo-e Life pielāgojas jūsu braukšanas stilam un individuālajām vajadzībām katram braucienam, izmantojot dažādus braukšanas režīmus. Izvēlieties POWER, lai nodrošinātu vislabāko dinamiku un komfortu, pārvadājot smagas kravas, NORMAL – veiktspējas un efektivitātes snieguma kompromisam; vai ECO, ja vēlaties sasniegt maksimālu braukšanas autonomiju un energoefektivitāti. 
Bez stresa
Rosīgā ģimenes mājoklī miers un klusums var būt liels retums. Par laimi, varat paļauties uz Combo-e Life, kas katru braucienu padarīs pēc iespējas vienmērīgāku un relaksējošāku. Opel elektriskās piedziņas sistēmas nodrošina vairāk nekā tikai nulles emisijas – tās arī brauc bez skaņas, bez vibrācijām, bez pārnesumu pārslēgšanas grūdieniem un nodrošina piekļuvi visām zemas emisijas zonām. 
Automobiļa datu monitorings
Combo-e Life nodrošina Jūs ar visu nepieciešamo informāciju. Automobiļa datu monitorings nodrošina vadītājam viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu par braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un autonomiju.