Daudzpusība
Elastīgs sēdvietu izvietojums
Combo-e Life, kas tiek piedāvāts kā piecvietīgs vai septiņvietīgs (i) Papildaprīkojums.  , ir ārkārtīgi elastīgs. Vai jums papildu vieta bagāžas nodalījuma? Divi gareniski regulējamie sēdekļi(i) Trešā sēdvietu rinda pieejama gan standarta, gan garās riteņu garenbāzes versijām. Bīdīšanas funkcija pieejama tikai garās riteņu garenbāzes versijā.   trešajā rindā ir viegli izņemami. 
Bagāžas nodalījums

Minimālais bagāžas nodalījuma tilpums 597 l(i) 5 sēdvietu standarta riteņu garenbāzes Combo-e Life bagāžas nodalījuma tilpums ir 597l (visi sēdekļi savās vietās un piemēroti pasažieru pārvadāšanai). 5-vietīgajam modelim ar garo riteņu garenbāzi ir bagāžas nodalījuma telpa ir 850 l.  , ko varat palielināt līdz 2126 litriem(i) Līdz 2693 l Combo-e Life ar garo riteņu garenbāzi un 2126 l standarta modelim, ja tas ir piekrauts līdz jumtam ar nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem atbilstoši ISO 3832.  , un tas padara Combo-e Life ārkārtīgi praktisku – vienīgais izaicinājums ir atrast pietiekami daudz bagāžas, lai to piepildītu. 

Nepieciešams vēl vairāk vietas? Izvēlieties Combo‑e Life garās riteņu garenbāzes versiju, kur bagāžas nodalījums sasniegt pat 2693 l.

 
Dalītie aizmugurējie sēdekļi

Jūs varat izvēlēties praktisku, proporcijā 40/60 dalītu garo aizmugurējo sēdekli (i) Papildaprīkojums atsevišķās apdares versijās.  , vai trīs atsevišķus aizmugurējos sēdekļus (visiem standarta aprīkojumā ir Isofix stiprinājumi bērnu sēdeklīšiem), lai mazie pasažieri varētu droši un ērti pārvietoties no punkta A uz punktu B.

 

Vai vēlaties pārvadāt īpaši garu kravu, piemēram, mēbeles? Vienkārši nolokiet aizmugurējos sēdekļus un nolokiet priekšējo pasažiera sēdekli, lai novietotu līdz 2,7 metriem garu kravu (vai līdz 3,05 m garās garenbāzes modelim). Neatkarīgi no Jūsu vajadzībām daudzpusīgo salonu var konfigurēt.

 
Uzglabāšanas nodalījumi
Combo-e Life atjautīgi izvietotajos uzglabāšanas nodalījumos, vietas pietiks visam. 
Durvis
Viena vai divas sānu slīddurvis(i) Divas bīdāmās slīddurvis kā papildaprīkojums pieejams apdares versijā Edition, bet Elegance versijā iekļauts standartaprīkojumā.    atvieglos pasažieru iekāpšanu un izkāpšanu. Automobiļa aizmugurē iespējams izvēlēties asimetriski dalītas durvis(i) Asimetriskās dalītas durvis kā papildaprīkojums pieejams tikai apdares versijā Edition.   vai bagāžas nodalījuma aizvirtni ar atveramu logu(i) Atverams logs kā standartaprīkojums pieejams apdares versijā Elegance un Elegance Plus.  , kas nodrošina ātru un ērtu piekļuvi bagāžas nodalījumam. 
Versijas

Combo-e Life ir pieejams divās garuma versijās – parastā versija ir 4,40 m gara, savukārt garās riteņu garenbāzes versijas 4,75 m sniedz vēl vairāk vietas gan pasažieriem, gan bagāžai.

 

Papildu 35 cm garums paplašina Combo-e Life XL bagāžas nodalījumu par iespaidīgiem 253 l līdz 850(i) Izmēri 5-vietīgam garās riteņu garenbāzes versijas Combo-e Life modelim ar nenolocītiem sēdekļiem.   l.