Drošība
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma(i) Sistēma darbojas automātiski, braucot ātrumā no 5 līdz 85 km/h. No 0 līdz 30 km/h bremzēšanas spēks trieciena spēka samazināšanai sasniedz 0,9 g. Braucot ātrumā no 30 līdz 85 km/h, sistēma samazina ātrumu maksimāli par 22 km/h. Pēc šīs darbības vadītājam pašam jānospiež bremžu pedālis, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. Darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (kustīgs šķērslis: 5 līdz 85 km/h; nekustīgs šķērslis 5 līdz 80 km/h; gājējs: 5 līdz 80 km/h). Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par vadības darbībām.    ar gājēju atpazīšanas sistēmu automātiski uzrauga satiksmi Jums priekšā. Ja sistēma konstatē priekšā esošu transportlīdzekli, gājēju vai citu objektu, tā brīdina par situāciju, kurā iespējama sadursme. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automobili. 
Progresīva stāvvietā novietošanas palīgsistēma
Novietojiet automobili autostāvvietā bez piepūles, izmantojot progresīvo stāvvietā novietošanas palīgsistēmu, kas ļauj iebraukt pat šķietami visneērtākajā vietā. Sistēma piemeklē piemērotas stāvvietas un pārņem vadību pār stūres ratu. Jums ir tikai jāpaātrina gaita un jābremzē. 
Joslas saglabāšanas sistēma
Joslas saglabāšanas sistēma aktīvi reaģē uz vadītāja manevriem braukšanas laikā, noturot un virzot automobili atpakaļ joslā. Joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma brīdina vadītāju par nejaušu izbraukšanu no joslas. 
Palīgsistēma braukšanai slīpumā
Palīgsistēma braukšanai no kalna ir IntelliGrip(i) Papildaprīkojums.   sistēmas funkcija, kas ļauj droši un pārliecinoši braukt pat pa stāvākajām nogāzēm, automātiski ierobežojot ātrumu un kontrolējot bremzēšanu. 
Ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēma
Sistēma atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un informē vadītāju. Šo ātrumu var iestatīt kā kruīza kontroles vērtību. 
"Aklo" zonu uzraudzības sistēma
“Aklo” zonu uzraudzības sistēma automātiski pārrauga un brīdina par transportlīdzekļiem, kas tuvojas blakus joslās un paliek vadītāja “aklajā” zonā, sniedzot Jums lielāku pārliecību, kad maināt braukšanas joslu. 
Sānu aizsardzība
Sānu aizsardzība sistēma(i) Papildaprīkojums.   izmanto 12 sensorus, lai nodrošinātu skaņas un vizuālus brīdinājuma signālus par šķēršļiem, kas var nebūt redzami, braucot pagriezienos mazā ātrumā. 
IntelliGrip
IntelliGrip(i) Papildaprīkojums.   nodrošina optimālu saķeri un stabilitāti uz jebkuras virsmas, automātiski pielāgojot griezes momenta sadalījumu riteņiem. Varat izvēlēties var iestatīt IntelliGrip režīmu braukšanai dubļos, sniegā vai smiltīs, izmantojot vienkāršu grozāmo pogu viduskonsolē – vai atstāt to režīmā Normal, lai ļautu IntelliGrip pārraudzīt situāciju, kamēr Jūs baudāt drošu un relaksējošu braucienu. 
Drošība un gaisa spilveni
Seši drošības gaisa spilveni, tostarp vadītāja un priekšējā pasažiera drošības gaisa spilveni, sānu drošības gaisa spilveni un aizkaru drošības spilveni, nodrošina Jums un Jūsu pasažieriem augstu drošības līmeni visās situācijās. 
Atpakaļskata kamera
180° platleņķa panorāmas atpakaļskata kamera(i) Papildaprīkojums.   piedāvā vairāk nekā tikai iespēju neskatīties atpakaļ pār plecu. Šī viedā 180° kamera uz augstas izšķirtspējas ekrāna ar īpaši plašu skatu parāda visu, kas notiek Jums apkārt. 
Displejs acu augstumā
Displejs acu augstumā atrodas tieši Jūsu redzamības zonā, lai Jūs nenovēršot acis no ceļa, varētu pārlūkot būtiskāko ar braukšanu saistīto informāciju, piemēram, braukšanas ātrumu, brīdinājumus un atpazīto ceļa zīmju informāciju. (i) Papildaprīkojums.