Skip To Content
Funkcijas

Opel Combo-e Life

Apvieno visu nepieciešamo mūsdienīgai dzīvei

Daudzpusība

Elastīgs sēdvietu skaits
Pieejama ar pieciem vai septiņiem sēdekļiem1, Combo-e Life ir pats elastīguma paraugs. Nepieciešama papildu vieta bagāžniekā? Abus divus bīdāmos sēdekļus2 trešajā rindā var viegli noņemt. 
 
1Papildaprīkojums.
2Trešā sēdvietu rinda pieejama gan standarta, gan garās riteņu garenbāzes versijām. Bīdīšanas funkcija pieejama tikai garās riteņu garenbāzes versijā.
 
Bagāžas nodalījums
Vismaz 597 litru1 lielais bagāžas nodalījums, kuru var izplest līdz 2126 litriem2, sniedz Combo-e Life milzīgu praktisku pielietojumu  – vienīgais izaicinājums ir atrast pietiekami daudz bagāžas, lai to piepildītu.
 
Nepieciešama vēl papildu vieta? Izvēlieties garās riteņu garenbāzes Combo-e Life, kuras bagāžnieka tilpums sasniedz 2693 litrus2
 
1Piecvietīgā, standarta riteņu garenbāzes Combo-e Life, kurā visi sēdekļi ir uzlocīti, pieejami 597 litri bagāžnieka tilpuma. Piecvietīgajai, garās riteņu garenbāzes versijai ir vismaz 850 litri bagāžnieka tilpuma.
2Līdz 2693 litriem Combo Life garās riteņu garenbāzes versijai un 2126 litriem standarta Combo-e Life, piekrautas līdz jumtam un ar nolocītiem aizmugures sēdekļiem saskaņā ar ISO 3832.
Dalītie aizmugures sēdekļi
Izvēlieties starp praktisku, 40/60 sadalītu aizmugures sēdekli un 3 atsevišķiem aizmugures sēdekļiem1, kuri aprīkoti ar standarta Isofix bērnu sēdeklīšu stiprinājumiem, lai pilnīgi droši un ērti nogādātu jūsu atvases no punkta A uz punktu B. 

Nepieciešams pārvietot īpaši garu kravu, kā mēbeles? Vienkārši nolokiet aizmugures sēdekļus līdz grīdai un apgrieziet priekšējo pasažieru sēdekli uz leju, lai radītu vietu līdz 2.7m gariem priekšmetiem (vai līdz 3.05m garās riteņu garenbāzes versijā). Lai kādas nebūtu jūsu vajadzības, pielāgojamos salona sēdekļus var konfigurēt, lai padarītu dzīvi vienkāršu. 

 

1Papildaprīkojums atsevišķiem apdares līmeņiem.
Uzglabāšana
Pateicoties daudzajiem viltīgajiem uzglabāšanas nodalījumiem, Combo-e Life ir vieta visiem jūsu piederumiem. 
Durvis un lūkas
Atsevišķas vai dubultas bīdāmās durvis1 atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu. Konfigurējiet aizmuguri ar asimetriski dalāmām durvīm2 vai bagāžas nodalījuma durvīm ar atveramu logu3 ātrai un vieglai piekļuvei bagāžniekam.
 
1Dubultas bīdāmās durvis pieejamas kā papildaprīkojums versijā Edition, standartaprīkojumā Elegance 
2Asimetriski dalāmas durvis pieejamas kā papildaprīkojums tikai versijā Edition
3Atverams logs pieejams tikai standartaprīkojumā Elegance un Elegance Plus
Varianti
Combo-e Life ir pieejama divos garumos – 4.4m standarta versijā, kas sasniedz 4.75m garās riteņu garenbāzes versijā ar vēl plašāku interjeru un bagāžnieka tilpumu. 
Padarot to par 35cm garāku, Combo-e Life XL bagāžnieka tilpums izplešas par iespaidīgiem 253 litriem, kopumā sasniedzot 8501 litrus standarta bagāžas telpas.  
 
1Izmērītā bagāžas nodalījuma ietilpība piecvietīgā, garās riteņu garenbāzes Combo-e Life ar nenolocītiem sēdekļiem.

Dizains

Eksterjers
Patiess Opel dizains, Combo-e Life, ietver precīzu vācu inženieriju, kas izcili piemērota mūsdienīgas ģimenes un profesionāla pārvadātāja vajadzībām. Iekšpuses plašās proporcijas un praktiskās inovācijas padara katru braucienu patīkamu, savukārt no ārpuses Combo-e Life stils ir moderns un nosvērts.
 
Interjers
Paaugstināta sēdēšanas pozīcija, intuitīva vadība, apsildāma stūre1 un pietiekams daudzums vietas – Combo Life viedais salons apvieno atjautīgu savienojamību ar praktiskām funkcijām. 
Uzsverot vadītāja ergonomiku, interjers ir ticis radīts, lai sniegtu labi izplānotu, intuitīvu vietu ar lielu viduskonsoli1, kas sadalīta trīs funkcionālās zonās, tostarp speciālā ekrānā tādai e-mobilitātes informācijai kā akumulatora uzlādes līmenis un enerģijas patēriņš. Info-izklaides sistēma atrodas augšējā daļā, savukārt zem tās ir apsildes un ventilācijas vadība, un zemākajā daļā, rokas stiepiena attālumā atrodams parocīgs uzglabāšanas nodalījums.
 
1Papildaprīkojums
Panorāmas jumts
Ļaujiet salonā ieplūst debesīm, pateicoties panorāmas jumtam ar griestu plauktu1 un elektriski regulējamu saules aizsargu. LED gaismas uzglabāšanas nodalījumā rada nomierinošu gaisotni. 
 
1 Papildaprīkojums.
 
LED dienas braukšanas gaismas
LED dienas braukšanas gaismas1 padara apgaismojuma sistēmu vēl efektīvāku un palīdz uzlabot jūsu – un citu autovadītāju – drošību uz ceļa dienas gaišajā laikā. 
 
1Papildaprīkojums atsevišķiem apdares līmeņiem.
 

Drošība un inovācijas

Automātiskā avārijas bremzēšana
Automātiskā avārijas bremzēšana ar gājēju atpazīšanu brīdina par iespējamām sadursmēm ar gājēju vai citu transportlīdzekli1. Ja netiek veikta nekāda darbība, mašīna automātiski bremzē. 
1Automātiski darbojas virs 5 km/h un zem 85 km/h ātruma. No 0 līdz 30 km/h sadurmes ātruma samazināšanas vērtībā ir 0.9 g. No 30 līdz 85 km/h sistēma var samazināt ātrumu par ne vairāk kā  22 km/h. Pēc šīs robežas vadītājam jābremzē pašam, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. AEBPD sistēmas darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no uztvertā šķēršļa (kustīgs mērķis: no 5 līdz 85 km/h; nekustīgs mērķis: no 5 līdz 80 km/h; gājējs: no 5 līdz 80 km/h). Opel autovadītāja palīgsistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam savas darbības robežās. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanu.
Advancētais parkošanās palīgs
Automātiskais parkošanās palīgs1 atrod piemērotas stāvvietas, pārņem stūrēšanu un sniedz skaņas un vizuālos brīdinājumus, lai novērstu sadurmes parkošanās laikā. 
 
1Papildaprīkojums.
 
Joslas saglabāšanas palīgsistēma
Joslas saglabāšanas palīgsistēma brīdina vadītāju ar joslas maiņas brīdinājumu un maigi pielāgo virzienu, ja jūsu Combo-e Life negaidīti sāk virzīties ārpus joslas, saglabājot jūsu braukšanas trajektoriju.
 
Kalna nogāzes vadība
Kalna nogāzes vadība ir IntelliGrip1 sistēmas funkcija, kas jums kontrolētā un uzmanīgā veidā palīdz droši pārvietoties pat pa visstāvākajām nogāzēm, automātiski pielāgojot ātruma un bremzēšanas profilu. 
 
1Papildaprīkojums
 
Ceļa zīmju atpazīšana
Ceļa zīmju atpazīšanas sistēma nolasa ceļa zīmes, lai noteiktu izmaiņas ātruma ierobežojumā un ieteiktu vadītājam attiecīgi pielāgot ātrumu.
 
Aklās sānu zonas brīdinājums
Aklās sānu zonas brīdinājums automātiski uzrauga un brīdina par ienākošiem transportlīdzekļiem paralēlās joslās un aklajās zonās, sniedzot jums lielāku pārliecību, kad tiek mainītas joslas, un padarot dzīvi mazliet vieglāku. 
Sānu aizsardzība
Sānu aizsardzības sistēma1 izmanto 12 sensorus, lai info-izklaides ekrānā ar vizuāliam un audio signāliem brīdinātu par šķēršļiem, kas var nebūt redzami lēnas līkuma mešanas laikā. 
 
1Papildaprīkojums.
 
Drošība un gaisa spilveni
Seši gaisa spilveni, tostarp autovadītāja, pasažieru, sānu un aizkarveida, pastāvīgi garantē augstu drošības līmeni gan jums, gan jūsu pasažieriem.
 
IntelliGrip
Viedā IntelliGrip1 sistēma pielāgojas tādiem sliktas saķeres apstākļiem kā braukšanai pa dubļiem, smiltīm vai sniegu, un ir pieejama piecos dažādos braukšanas režīmos.
 
1Papildaprīkojums.
 
Atpakaļskata kamera
180° platleņķa panorāmas atpakaļskata kamera1 attēlo mašīnas apkārtni uz 8" skārienekrāna. Uz ekrāna redzamās virtuālās vadlīnijās atvieglo braukšanu atpakaļgaitā. 
 
1Papildaprīkojums.
 
Head-up ekrāns
Ar Head-Up ekrāna1 palīdzību svarīga informācija, kā ātrums, sadursmes brīdinājumi un navigācija, parādās uz stikla ekrāna aiz stūres tā, lai jūsu skatiens var nenovirzīties no ceļa. 
 
1Papildaprīkojums.
 

Savienojamība

Navigācija
Multimedia Navi Pro1 sistēma ar advancētu balss vadību un pilnu navigāciju nogādā jūs tur, kur vēlaties nokļūt, bez lieka uztraukuma. Vienkārši izvēlieties galamērķi un ļaujiet satelītnavigācijai izplānot jūsu maršrutu. 
 
1Papildaprīkojums.
 
Bezvadu uzlāde
Combo-e Life bezvadu uzlādes sistēma1 ļauj jums uzlādēt tālruni pa ceļam un jebkurā laikā – bez nekādiem vadiem. 
 
1Papildaprīkojums.
 
OpelConnect pakalpojumi1
Vieds pakalpojumu klāsts, kas sniedz jaunu drošības un atbalsta līmeni, kā arī palīdz jums uzturēt savienojumu braucot. 

• Sirdsmiers: ārkārtas zvans, autoavārijas glābšanas zvans, kā arī transportlīdzekļa statuss un informācija.

• Ērtība: Tālvadības funkcijas durvju slēdzenēm, taurei un gaismām.

• Viedā braukšana: Izbaudiet mierpilnu braukšanu, pateicoties Live Navigation un Trip and Drive Management.   

 

1OpelConnect pakalpojumu pieejamība var atšķirties dažādās valstīs un transportlīdzekļos. Pakalpojumiem var būt nepieciešams abonements/maksa, un to darbība var būt pakļauta mobilā tīkla pārklājumam un pieejamībai.

Opel+ piederumi

Piepildot jūsu individuālās vajadzības

Izpaudiet sevi ar oriģinālajiem Opel+ piederumiem un pilnībā izmantojiet jūsu Combo Life priekšrocības. Izstrādāti un testēti jūsu Opel. 

 

Attēls var atšķirties no pārdodamā produkta.

 

Viedais Wallbox
Vairāk
FlexConnect atlokāmais galdiņš
Vairāk
Kabeļu soma
Vairāk
Opel jumta kaste
Vairāk
Bērnu sēdeklītis
Vairāk
FlexConnect ipad ietvars
Vairāk

Nākamie soļi