Skip To Content
Pārskats

Combo-e Life

Cena no 39 590 €

Jaunā Combo-e Life ir veidota, lai sniegtu jums visu to labāko. Vieta un komforts līdz septiņiem cilvēkiem. Praktiskas un inovatīvas drošības funkcijas. Turklāt, kā noslēguma nots, viedas, bezizmešu e-tehnoloģijas un 100% elektriska darbība, kas jūs un visu jūsu ģimeni var aizvest līdz 280km attālumam vienā uzlādē un bez kompromisiem

Apskatiet, ko nesīs nākotne

Apvieno visu to dzīvē labāko

Sasniedz vairāk dzīvē
Combo-e Life advancētajam akumulatoram ir līdz 280km1 tāla sniedzamība, kuru uzlabo enerģijas rekuperācijas sistēmas tehnoloģijas, kā reģeneratīvā bremzēšana, lai jūs vienmēr varat sasniegt vairāk. Tālāk apgūstot e-mobilitātes priekšrocības, varēsiet optimizēt jūsu ātrumu, braukšanas stilu un komforta iestatījumus, lai vēl vairāk palielinātu jūsu Combo-e Life sniedzamību. 
 
1Enerģijas patēriņš Combo-e Life/Cargo (apvienotais) 19.4-17.5 kWh/100 km; CO2 izmeši 0 g/km; sniedzamība (apvienotā) 258 km līdz 285 km (atkarībā no komplektācijas).
 
Uzziniet, kā palielināt sniedzamību
Uzlādējiet līdz 80% tikai 30 minūtēs
Mūsu advancētās ātrās uzlādes tehnoloģijas ļauj Combo-e Life uzlādēties līdz 80% no optimālās sniedzamības tikai nedaudz vairāk kā 30 minūtēs1, un, pateicoties Opel daudzpusīgajiem uzlādes risinājumiem ikdienas braucieniem un garākiem attālumiem, jūs vienmēr esat gatavs nākamajam piedzīvojumam. Uzziniet vairāk šeit. 
Uzziniet vairāk par uzlādes iespējām
Izdevīgums
Ir vēl vairāk reālu iemeslu pārejai uz elektrību: izmantojiet mazo ekspluatācijas izmaksu priekšrocības, pateicoties zemākiem nodokļiem un lētākiem servisa apmeklējumiem! Valsts subsīdijas elektromobiļa iegādei vai līzingam atvieglo sākumu. Un vai jūs zinājāt, ka ir pieejams arī finansiāls atbalsts Wallbox uzstādīšanai? 
Uzziniet vairāk par finansiālo atbalstu jūsu Wallbox Uzzināt vairāk par kopējām ekspluatācijas izmaksām

Klasē vadošās funkcijas

Advancēts akumulators
Combo-e Life elektriskās spēka piedziņas enerģija rodas no spēcīgām 100kWh litija jonu baterijām, kas nodrošina līdz 280km sniedzamību un acumirklīgu griezes momentu. Advancēta apsildes pārvaldība, augsta enerģijas blīvuma šūnas un līdzsvarota šasijas integrācija nozīmē uzticamu sasniedzamības aprēķinu, pagarinātu kalpošanas mūžu un zemu smaguma centru līdzenai, stabilai braukšanai.
 
Braukšanas režīmi
Combo-e Life pielāgojas jūsu braukšanas stilam un katra brauciena individuālajām prasībām, izmantojot Drive Mode Selector. Izvēlieties POWER maksimālai veikstspējai un komfortam ar smagām kravām, NORMAL braucienam, kas balansē starp veiktspēju un efektivitāti, un ECO maksimālai sniedzamībai un energoefektivitātei. 
Transportlīdzekļa datu pārraudzīšana
Combo-e Life transportlīdzekļa datu pārraudzīšana izmanto modernus sensorus un iebūvētas sistēmas, sniedzot detalizētu pārskatu par katru braucienu un aprēķinot sniedzamību, braukšanas apstākļus un enerģijas patēriņu tā, lai jūs varētu braukt pēc iespējas efektīvāk. 

Opel pakalpojumi elektriskajiem transportlīdzekļiem

No uzlādes iespējām līdz mobilitātes pakalpojumiem - Opel pakalpojumi elektriskajiem transportlīdzekļiem piedāvā gludu un bezrūpīgu e-mobilitātes sākumu.

FlexCare

Opel FlexCare

Uzturiet to labo sajūtu ar Opel FlexCare! FlexCare ir ērta, visaptveroša programma jūsu sirdsmieram. Mēs piedāvājam individuālas paketes, kas iekļauj ceļa negadījumu palīdzību, pagarināto garantiju un remonta segumu.

 

Apskatiet mūsu Flexcare paketes un elastīgi izvēlieties savu seguma līmeni! 

Vēl ir ko atklāt

Iegūstiet svarīgāko informāciju un konfigurējiet