E-mobilitāte
Autonomija līdz pat 352 km
Jaunā Corsa-e sniedz Jums pārsteidzošu autonomiju 352 km (WLTP)(i) Corsa-e enerģijas patēriņš (kombinētais) 17 kWh/100 km; CO2 izmeši 0 g/km; autonomija 352 km (atkarībā no komplektācijas). Minētie autonomijas un enerģijas patēriņa rādītāji atbilst WLTP testēšanas procedūrai, pēc kuras no 2018. gada 1. septembra jaunajiem transportlīdzekļiem tiek piešķirts tipa apstiprinājums. Tie var atšķirties atkarībā no faktiskajiem lietošanas apstākļiem un dažādiem faktoriem, piemēram: braukšanas ātruma, salona apsildes līmeņa, braukšanas stila un ārējās temperatūras. Uzlādes laiks jo īpaši ir atkarīgs no lādētāja jaudas automobilī, uzlādes kabeļa, izmantotās uzlādes stacijas veida un uzlādes jaudas. Lūdzu, sazinieties ar Opel dīleri, lai uzzinātu vairāk.   bez papildu uzlādes. Izmantojot dažus trikus, piemēram, ātrumu, braukšanas stilu un apsildes paradumus, ir viegli palielināt Corsa-e autonomiju. 
Uzzināt vairāk par autonomijas palielināšanu
Uzlāde līdz pat 80% pusstundā
Ātri un vienkārši: uzlādējiet Corsa-e akumulatoru līdz 80% tikai 30 minūtēs(i) Teorētiskā vērtība, kas aprēķināta pamatojoties uz apstiprināto nobraukumu 352 km saskaņā ar WLTP**. Atspoguļo tukša akumulatora uzlādi ar ātro 100 kW lādētāju. Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes stacijas jaudas, āra temperatūras un akumulatora temperatūras.   . Izbaudiet Opel daudzpusīgās uzlādes iespējas, kas ļaus Jums būt elastīgam gan ikdienas, gan garos braucienos. 
Uzziniet vairāk par uzlādes iespējām
Elektrība atmaksājas
Šeit ir vēl daži iemesli pārejai uz elektromobili: iegūstiet zemākas ekspluatācijas izmaksas un retākus servisa apmeklējumus. Arī valsts atbalsta programma elektromobiļa iegādei būs papildu atbalsts. Vai zinājāt, ka ir pieejams arī finansiāls atbalsts WallBox uzstādīšanai?