Tehnoloģijas
Perfekti integrēts akumulators
Corsa-e akumulators ir iebūvēts zem priekšējiem un aizmugurējiem sēdekļiem. Tas nodrošina ne tikai maksimālu bagāžas nodalījuma ietilpību, bet arī nodrošina zemu smaguma centru, kas palīdz dinamiskai braukšanai.  
Sportiskais sniegums
Runājot par braukšanas prieku, Corsa-e ieņem vietu pirmajā rindā: 8,1 sekunde no 0 līdz 100 km/h bez iespējas kļūdīties ar nepareizu pārnesumu un ar tūlītēju griezes momentu. Tā ir pilnīgi jauna braukšanas prieka izpausme. 
Minimāla skaņa, maksimāla jauda
Troksnis savā ziņā arī ir piesārņojums. Tāpēc no trokšņiem brīvā Corsa-e sniedz baudu. Ar tās kluso elektrodzinēju Jūs sniegsiet ieguldījumu trokšņu emisijas samazināšanā un padarīsiet savus braucienus daudz relaksējošākus.  
Braukšanas režīmi

Veiktspēja, ekonomija vai nedaudz no abām? Corsa-e braukšanas režīmi būs piemēroti katra braukšanas stilam: 

  • Sporta režīms sniedz maksimālu braukšanas pieredzi un iesaisti ar maksimālu griezes momentu, sportisku akseleratora pedāļa atsaucību un dinamisku stūres iekārtas jutību;
  • Eko režīms palīdz maksimāli palielināt autonomiju, ierobežojot dažus automobiļa veiktspējas aspektus (griezes momentu, paātrinājumu), vienlaikus optimizējot borta sistēmu (apsilde, gaisa kondicionēšana) enerģijas patēriņu;
  • Normālais režīms piedāvā lielisku veiktspējas un efektivitātes snieguma kompromisu.
 
Reģeneratīvā bremzēšana
Corsa-e izmanto reģeneratīvās bremzēšanas sistēmu, kas atgūst enerģiju, ko parasti zaudējam bremzēšanas laikā, un pārvērš to elektroenerģijā, palielinot autonomiju. Tiklīdz noņemsiet kāju no akseleratora pedāļa, sistēma veic akumulatora uzlādi. 
Automobiļa datu monitorings
Corsa-e nodrošina Jūs ar visu nepieciešamo informāciju. Automobiļa datu monitorings nodrošina vadītājam viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu par braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un autonomiju.