Skip To Content
Funkcijas

Palieliniet savas cerības

Tā ir jaunā Corsa-e

Dizains

Eleganta un izsmalcināta
Jaunā Corsa ar savu dizainu paziņo, ka tās pamatā ir Vācu inženierija. Ar skatienus piesaistošo priekšdaļu un pārsteidzošo siluetu jaunā Corsa ir pievilcīga no katra leņķa. 
Grezna sajūta
Iekāpiet salonā, kas uzreiz pārsteidz ar precizitāti, izsmalcinātām detaļām un augstākās kvalitātes materiāliem. Sportisks instrumentu panelis ar lielas automašīnas ego liek jums sākt nākamo ceļojumu uzreiz. 
Diski

Ja izmēram ir nozīme, tad 16"" vai 17"" vieglmetāla diski1 ar spilgtu dizainu ir īstā izvēle. Vēlaties pievienot kontrastam krāsu? Ekskluzīvie 17” vieglmetāla diski melnā/sudraba krāsā ne tikai nodrošina skaistu krāsu kontrastu, bet arī ir viegli un aerodinamiski - un tādējādi palielina efektivitāti. 

 

1 Papildaprīkojums. 

 
Jumta varianti

Kāds ir jūsu stils? Ar stilīgi krāsotu jumtu1 jūs varat pievienot melnu vai melnu niansi jūsu izvēlētajai virsbūves krāsai. Izvēlieties panorāmas jumtu1, lai padarītu jūsu Corsa salonu daudz gaišāku. 

 

1 Papildaprīkojums. 

 

Drošība un inovācijas

Intelli-Lux Matrix LED

Redzi un esi redzams. Klasē pirmie Intelli-Lux LED® Matrix priekšējie lukturi1 dod jums redzamību kā ar tālajām gaismām, netraucējot pārējiem vadītājiem. Izbaudiet lieliskas gaismas jebkurā situācijā. 

 

Papildaprīkojums Comfort un Innovation Plus, standartaprīkojums Executive

 
Automātiskā kruīza kontrole
Automātiskā kruīza kontrole (ACC)1,2 ļauj jums izbaudīt bezstresa braukšanu. Tā automātiskai paātrinās un sabremzējas un palīdz noturēt drošu distanci no priekšā braucošā transportlīdzekļa. 

1 Iespējams aktivizēt no 30 km/h līdz 180 km/h. 

2 Opel palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs aizvien paliek atbildīgs par auto vadīšanu.

Braukšanas joslu uzraudzības sistēma
Izbaudiet lielāku drošības un izpratnes līmeni. Joslas uzturēšanas sistēma (LKA)2, aktīvi reaģē uz bīstamu braukšanu viegli piestūrējot1 atpakaļ starp joslu marķējumiem. Joslas pamešanas brīdinājums2 brīdina jūs par neapzinātu izbraukšanu no iezīmētās joslas.  

Rezultātā abas sistēmas palīdz izvairīties no letālām avārijām, ko izraisa nogurums vai izklaidība.

 

1Lietošanas laikā rokām jāpaliek uz stūres. 

2 Opel palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs aizvien paliek atbildīgs par auto vadīšanu.

Digitālais panelis
Izbaudiet intuitīvu un ērti lietojamu informācijas un izklaides sistēmu, vienlaikus koncentrējoties uz priekšā esošo ceļu. Pilnībā digitālais instrumentu panelis informē jūs par ātrumu, navigāciju un daudz ko vairāk, tieši tur, kur tas nepieciešams - acu priekšā.  
180° panorāmas atpakaļskata kamera

Braukšana atpakaļgaitā ir kļuvusi drošāka un vieglāka, it īpaši pilsētā un šaurās autostāvvietās. Panorāmas atpakaļskata kamera1 nodrošina 180° augšējo skatu uz jūsu Corsa aizmuguri un apkārtni. Jūs būsiet atpakaļgaitas “profiņš”. 

 

1 Papildaprīkojums.

 
Pilnveidotā stāvvietā novietošanas palīgsistēma
Vieglāka novietošana autostāvvietā. Pilnveidotā stāvvietā novietošanas palīgsistēma (APA)1 nosaka brīvās auto stāvvietas un no vadītāja pārņem stūrēšanu. Jums ir tikai jāpalielina ātrums vai jānobremzē. Vai iebraukšana autostāvvietā var būt ērtāka? (Stulbs jautājums.)  
 
1 Opel palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs aizvien paliek atbildīgs par auto vadīšanu.

Premium komforts

Sēdekļu apsilde un stūres apsilde
Trīs pakāpju sēdekļu apsilde lutina jūs un blakussēdētāju, kamēr apsildāma stūre1 silda jūsu rokas. Kad būsiet iesēdies savā vietā, jūs vairs nekad nevēlēsieties piecelties.  
Ādas sēdekļi1

Izbaudiet izcilu komfortu katrā braucienā ar Corsa-e ādas sēdekļiem, kas pielāgojami vadītājam un pasažierim. Pasažiera sēdeklim ir ISOFIX stiprinājumi, kas ļauj vienkārši ieklikšķināt bērna sēdeklīti savā vietā. 

 

1Papildaprīkojums, standartaprīkojums Executive

 
Bagāžas nodalījums
Daudz bagažas? 267 litru bagāža nodalījuma ietilpība nozīmē, ka jūs varēsiet to visu ietilpināt. Vēl vairāk ko transportēt? Nolokiet aizmugurējos sēdekļus un palieliniet bagāžas nodalījuma ietilpību. Ir īstais brīdis, lai izstrādātu lielākus plānus ar savu Corsa-e. 

Savienojamība

Navigācija
Jūs nākamais galamērķis ir tikai viena pieskāriena attālumā. Izvēlieties Multimedia Navi Pro ar 10"" ekrānu vai Multimedia Navi ar 7"" ekrānu. Domājiet plaši un dodaties jebkur.  
Multimediji
Pašsaprotami un intuitīvi. Skārienekrāns, Apple CarPlay™1,3 un Android Auto™2,3. Informācijas un izklaides sistēmas jaunajā Corsa sniedz jums visu saziņas un izklaides brīvību, ieskaitot balss vadību un Bluetooth®4 audio straumēšanu. 

1Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme. 

2Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. 

3Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, dodieties uz www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar Opel dīleri. 

4 Bluetooth®  ir reģistrēta Bluetooth SIG inc. preču zīme.

Bezvadu uzlāde

Uzlādējiet savu viedtālruni bez vada1. Kā parasti novietojiet savu viedtālruni uzglabāšanas vietā un esiet droši, ka paliksiet savienoti ar saviem draugiem. 

 

1 Papildaprīkojums. Var būt nepieciešams viedtālruņa piederums. Induktīvā uzlāde tikai ierīcēm ar PMA vai Qi atbalstu. Lai pārbaudītu ierīces saderību, sazinieties ar Opel dīleri.

 
OpelConnect pakalpojumi
Gudrs pakalpojumu klāsts, kas nodrošina jaunu drošības un atbalsta pakāpi, palīdz uzturēt savienojumu uz ceļa - arī braucot ar elektrību. 

Opel+ aksesuāri

Jūsu individuālo vajadzību apmierināšanai

Izsakiet sevi ar oriģinālajiem Opel+ aksesuāriem un izmantojiet visas savas Corsa-e iespējas. Izstrādāts un pārbaudīts jūsu Opel. 

 

Attēls var atšķirties no pārdošanā esošā produkta.

Ko tālāk?