Savienojumi
Navigācija

Jūsu nākamais galamērķis ir viena pieskāriena attālumā. Izvēlieties Multimedia Navi Pro ar 10" displeju(i) Papildaprīkojums.   vai Multimedia Navi ar 7" displeju(i) Papildaprīkojums.  . Izvēlieties un dodieties, kur sirds kāro!

 

 
Informācijas un izklaides sistēmas
Nevainojami un intuitīvi. Skārienekrāns, Apple CarPlay™(i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.   un Android Auto.™(i) Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.  Jaunās Corsa informācijas un izklaides sistēmas(i) Papildaprīkojums.  , piemēram, balss vadība un Bluetooth® audio straumēšana, sniedz Jums saziņas un izklaides brīvību. 
Bezvadu uzlāde
Uzlādējiet savu viedtālruni, neizmantojot kabeli(i) Papildaprīkojums. Var būt nepieciešams viedtālruņa aksesuārs. Induktīvā uzlāde tikai ar PMA un Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu saderību, sazinieties ar savu Opel dīleri.  . Vienkārši novietojiet tālruni uzglabāšanas zonā, kā to parasti darāt, un esiet vienmēr sasniedzams saviem draugiem. 
OpelConnect pakalpojumi(i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  

Viedo pakalpojumu klāsts nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

·     Sirdsmiers: ārkārtas zvans, izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

·     Ērtības: attālinātās vadības pakalpojumi, lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

·     Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus, Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.