Drošība
Intelli-Lux Matrix® LED
Redziet un esiet redzams! Savā klasē labākie Intelli-Lux Matrix® LED priekšējie lukturi(i) Papildaprīkojums.   nodrošinās Jums redzamību diennakts tumšajā laikā pateicoties tālajām gaismām, netraucējot citus autovadītājus. Izbaudiet izcilu apgaismojumu jebkuros apstākļos! 
Automātiskā kruīza kontrole

Automātiskā kruīza kontrole (ACC)(i) Papildaprīkojums. To var aktivizēt, kad braukšanas ātrums ir no 30 km/h līdz 180 km/h. Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.   ļauj izbaudīt relaksētu braukšanu. Tā automātiski palielina vai samazina braukšanas ātrumu un palīdz vienmēr uzturēt drošu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.

 

 

 
Joslas saglabāšanas sistēma un joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma
Izbaudiet lielāku drošību un informētību braukšanas laikā. Joslas saglabāšanas sistēma(i) Papildaprīkojums. Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.   aktīvi reaģē uz vadītāja manevriem braukšanas laikā, noturot un virzot(i) Sistēmas izmantošanas laikā abām rokām jāatrodas uz stūres.   automobili atpakaļ joslā. Joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma(i) Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.   brīdina vadītāju par nejaušu izbraukšanu no joslas. 
Digitālais centrs
Izbaudiet intuitīvo un viegli lietojamo informācijas / izklaides sistēmu, nenovēršot uzmanību no ceļa. Plašais mērinstrumentu panelis(i) Papildaprīkojums.   informēs Jūs par braukšanas ātrumu, navigācijas sistēmas norādēm un citu informāciju, kas Jums nepieciešama tieši acu priekšā. 
180° panorāmas atpakaļskata kamera
Braukšana atpakaļgaitā nu ir kļuvusi drošāka un vieglāka, īpaši pilsētā un šaurās stāvvietās. Panorāmas atpakaļskata kamera(i) Papildaprīkojums.   nodrošina 180° skatu no augšas aiz Jūsu Corsa un tai apkārt. Jūs ātri vien kļūsiet par braukšanas atpakaļgaitā ekspertu. 
Progresīvā stāvvietā novietošanas palīgsistēma
Vieglāka novietošana stāvvietā. Progresīvā stāvvietā novietošanas palīgsistēma(i) Papildaprīkojums. Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.    piemeklē piemērotas stāvvietas un pārņem vadību pār stūres ratu. Jums ir tikai jāpaātrina gaita un jābremzē. Vai novietošana stāvvietā var būt vēl ērtāka?