SKIP TO CONTENT
Funkcijas

PALIELINIET GAIDĪTO.

Tā ir jaunā Corsa.

DIZAINS.

SPORTISKA UN ATLĒTISKA
Vai vēlaties vēl drosmīgāku un atlētiskāku izskatu? Sportiskā GS Line sērija ir lieliski piemērota jums, pateicoties tās izteiksmīgajam dizainam, tostarp speciālajiem priekšējiem un aizmugurējiem buferiem, hromētajam izpūtējam un īpašajiem riteņiem. 
DROSMĪGS PAZIŅOJUMS
GS Line sarkanie salona akcenti, speciālie sporta sēdekļi, tumša griestu apdare un vieglmetāla sporta sēdekļi ir tikpat pievilcīgi, cik patīkami braukšanai. 
RITEŅI.

Ja izmēram ir nozīme, tad 16" vai 17" vieglmetāla diski1 ar uzmanību piesaistošo dizainu ir lieliska izvēle. Tie uzsver jūsu Corsa dizaina paziņojumu — eleganta un izsmalcināta vai sportiska un atlētiska? Izdariet izvēli.

 

1Papildiespēja. 

 
JUMTA IESPĒJAS

Kāds ir jūsu stils? Moderni krāsotais jumts1 ļauj pievienot melno vai balto jūsu iecienītākajām salona krāsām. Izvēlieties panorāmas jumtu1, lai padarītu savas Corsa salonu vēl gaišāku.

 

1Papildiespēja.

 

INOVĀCIJAS. 

INTELLI-LUX MATRIX LED

Redziet un esiet redzams. Savā klasē labākie Intelli-Lux LED® Matrix priekšējie lukturi1 nodrošina jums tālo gaismu redzamību, netraucējot citus autovadītājus. Izbaudiet izcilu apgaismojumu jebkuros apstākļos. 

 

1Papildiespēja.

 
AUTOMĀTISKĀ KRUĪZA KONTROLE
Automātiskā kruīza kontrole (ACC)1,2 ļauj izbaudīt relaksētu braukšanu. Tā automātiski paātrina vai samazina braukšanas ātrumu un palīdz vienmēr uzturēt drošu attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai.   
1Papildiespēja. To var aktivizēt, kad braukšanas ātrums ir no 30 km/h līdz 180 km/h.
2Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam sistēmai raksturīgo ierobežojumu ietvaros. Atbildība par braukšanas uzdevumu paliek vadītāja rokās.
ATRAŠANĀS JOSLĀ PALĪGSISTĒMA UN BRĪDINĀJUMS PAR NOVIRZĪŠANOS NO JOSLAS
Izbaudiet lielāku drošību un informētību braukšanas laikā. Atrašanās joslā palīgsistēma (LKA)1,3 aktīvi reaģē uz bīstamu braukšanu, viegli pastūrējot2 transportlīdzekli atpakaļ starp joslas marķējumu. Brīdinājums par novirzīšanos no joslas (LDP)3 brīdina jūs par nejaušu izbraukšanu no marķētās joslas.   
Tādējādi abas sistēmas palīdz izvairīties no nopietniem negadījumiem, ko izraisa nogurums vai novērsta uzmanība.


1Papildiespēja.
2Lietošanas laikā rokām ir jāatrodas uz stūres.
3Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam sistēmai raksturīgo ierobežojumu ietvaros. Atbildība par braukšanas uzdevumu paliek vadītāja rokās.
DIGITĀLAIS CENTRS 

Izbaudiet intuitīvo un viegli lietojamo informācijas/izklaides sistēmu, nenovēršot uzmanību no ceļa. Plašais digitālais centrs1 informē jūs par ātrumu, navigāciju un citiem datiem tieši tur, kur tas nepieciešams — jūsu acu priekšā.

 

1Papildiespēja.

 
180° PANORĀMAS AIZMUGURSKATA KAMERA

Braukšana atpakaļgaitā nu ir kļuvusi drošāka un vieglāka, īpaši pilsētā un šaurās stāvvietās. Panorāmas aizmugurskata kamera1 nodrošina 180° skatu no augšas aiz jūsu Corsa un tai apkārt. Jūs ātri vien kļūsiet par atpakaļgaitas ekspertu.

 

1Papildiespēja.

 
PROGRESĪVA NOVIETOŠANAS STĀVVIETĀ SISTĒMA
Vieglāka novietošana stāvvietā. Funkcija Progresīva novietošanas stāvvietā palīgsistēma (APA)1,2 nosaka stāvvietas un vada stūres ratu. Jums ir tikai jāpaātrina gaita un jābremzē. Vai novietošana stāvvietā var būt vēl ērtāka? (Muļķīgs jautājums.) 

1Papildiespēja.

2Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam sistēmai raksturīgo ierobežojumu ietvaros. Atbildība par braukšanas uzdevumu paliek vadītāja rokās.

AUGSTĀKAIS KOMFORTS.

APSILDĀMIE SĒDEKĻI, APSILDĀMĀ STŪRE

Trīs līmeņu apsildāmie sēdekļi1 ļauj palutināt sevi un līdzbraucēju, savukārt apsildāmā stūre1,2 rūpējas par jūsu roku komfortu. Kad būsit iekārtojies sēdeklī, celties vairs negribēsies.

 

1Papildiespēja.

2Nav pieejama savienojumā ar automātiskajām transmisijām.

 
MASĀŽAS SĒDEKĻI NO ĀDAS1

Apsēdieties un izbaudiet katru braucienu. Corsa ādas sēdekļiem ir pieejama vadītāja masāžas funkcija1, lai arī pēc gariem braucieniem jūs galamērķī ierastos atpūties.

 

1Papildiespēja.

 
KRAVAS VIETA

Daudz bagāžas? 309 litru1 ietilpības bagāžas nodalījums nozīmē, ka pietiks vietas visam. Vai ir vēl kas vedams? Nolokiet priekšējos sēdekļus un maksimāli palieliniet kravas vietu. Ir īstais brīdis lielākiem plāniem.

 

1Attiecas uz benzīna un dīzeļa dzinējiem.

 

SAVIENOJUMI.

NAVIGĀCIJA

Jūsu nākamais galamērķis ir viena pieskāriena attālumā. Izvēlieties Multimedia Navi Pro ar 10" displeju1 vai Multimedia Navi ar 7" displeju1. Domājiet plaši un dodieties, kur sirds kāro.

 

1Papildiespēja.

 
INFOTAINMENT
Plūstoši un intuitīvi. Skārienekrāns, Apple CarPlay™1,3 un Android Auto™2,3 . Jaunās Corsa informācijas/izklaides sistēmas4 sniedz jums saziņas un izklaides brīvību, tostarp balss vadības iespējas un Bluetooth®5 audio straumēšanu. 
1 Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.
2 Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme.
3 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com vai sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.
4 Papildiespēja.
5 Bluetooth® ir reģistrēta Bluetooth SIG Inc. preču zīme.
BEZVADU UZLĀDE

Uzlādējiet savu viedtālruni, neizmantojot kabeli1. Vienkārši novietojiet tālruni uzglabāšanas zonā kā to parasti darāt un esiet vienmēr sasniedzams saviem draugiem.

 

1Papildiespēja. Var būt nepieciešams viedtālruņa piederums. Induktīvā uzlāde tikai ar PMA un Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu pieejamību, sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.

 
OPELCONNECT PAKALPOJUMI1
'Viedais pakalpojumu klāsts, kas nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdz jums būt sasniedzamam brauciena laikā.  
  • Sirdsmiers: ārkārtas zvans, bojājuma izsaukums, kā arī transportlīdzekļa statuss un informācija.
  • Ērtības: attālās funkcijas durvju slēgšanai, signāltaurei un gaismām.
  • Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, pateicoties Tiešsaistes navigācijas un Brauciena un braukšanas pārvaldības funkcijām.

1OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem transportlīdzekļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements/samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības

BRAUKŠANAS DINAMIKA.

DZINĒJS
Kad runa ir par benzīna vai dīzeļa dzinēja veiktspēju un efektivitāti, Corsa ir veidota tā, lai katru braucienu padarītu arvien patīkamāku, neradot jums papildu izmaksas. 
TRANSMISIJA

Sportiskums satiek komfortu: automātiskā 8 pārnesumu transmisija ar pārslēgšanas lāpstiņām1 uzlabo efektivitāti un vēl vairāk palielina braukšanas prieku.

 

1Pieejamas tikai ar atsevišķiem dzinējiem.

 
SPORTA REŽĪMS1

Esiet sportiskāks: pirkstgals uz sporta režīma piešķir stūrēšanai vairāk sportiskuma. Tas arī nodrošina noteiktu pedāļu izkārtojumu un pat pastiprina dzinēja skaņu.

 

1Pieejams Corsa GS Line modeļiem

 

OPEL+ PIEDERUMI.

Atbilst jūsu individuālajām vajadzībām.

Izpaudiet sevi ar oriģinālajiem Opel+ piederumiem un izmantojiet visas savas Corsa iespējas. Radīts un izmēģināts jūsu Opel automašīnai.

 

Attēls var atšķirties no tirdzniecībā pieejamā produkta.

Eksterjera apdares komplekts
VAIRĀK
Salona apdares komplekts
VAIRĀK
Vieglmetāla disks
VAIRĀK

KAS TĀLĀK?