Uzlabotas tehnoloģijas
IntelliLux® Matrix LED
Jaunajam Opel Corsa ir savā klasē labākie IntelliLux® Matrix LED priekšējie lukturi, kas nodrošina optimālu redzamību un automātisku pielāgošanos, lai izvairītos no pretimbraucošo vadītāju apžilbināšanas. Ar 14 Matrix segmentiem un jaunu dizainu IntelliLux® sniedz Jums pārliecību jebkuros braukšanas apstākļos. 
Kustības joslas noturēšanas palīgsistēma
Aktīvā kustības joslas noturēšanas palīgsistēma, kas ir daļa no Opel Drive Assist, vienmēr seko līdzi ceļam un nemanāmi palīdz Jums noturēt jauno Opel Corsa savā joslā, padarot braukšanu pa šoseju drošāku, mazāk nogurdinošu un patīkamāku. 
Adaptīvā kruīza kontrole
Kad adaptīvā kruīza kontrole ir aktivizēta, tā automātiski paātrina vai samazina ātrumu, lai saglabātu Jūsu jauno Opel Corsa konsekventā attālumā no priekšā braucošā transportlīdzekļa, nodrošinot drošāku, ērtāku un relaksējošu braukšanu.  
Ātruma ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšana
Jaunā Opel Corsa uzlabotā kameru sistēma atpazīst dažādas ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes un attēlo tās digitālajā mērinstrumentu panelī. Neatkarīgi no tā, cik noslogots ir ceļš, ar šo parocīgo braukšanas palīgu Jūs nepalaidīsiet garām nevienu ātrumu ierobežojošo ceļa zīmi. 
Automātiskā avārijas bremzēšana
Jaunā Opel Corsa automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma pastāvīgi uzrauga priekšā esošo ceļu, brīdinot vadītāju par iespējamu sadursmi, un nepieciešamības gadījumā iedarbinot bremžu sistēmu, ja vadītājs neveic nekādas darbības. Sistēma atpazīst gan transportlīdzekļus, gan gājējus un nodrošina papildu sirdsmieru noslogotās ceļa situācijās. Sistēma ir aktīva braukšanas ātrumā no 5 km/h līdz 140 km/h.  
"Aklo" zonu uzraudzība
Jaunā Opel Corsa "aklo" zonu uzraudzības sistēma darbojas, braucot ar ātrumu no 12 līdz 140 km/h un pastāvīgi uzrauga Jūsu "aklās" zonas. Atpakaļskata spoguļos izvietotie gaismas indikatori iedegas brīdinot, kad Jūsu "aklajā" zonā atrodas kāds transportlīdzeklis padarot braucienus uz šosejas drošākus un ērtākus.