Salona komforts
Sēdeklis ar masāžas funkciju
Ierodieties galamērķī atpūties! Jaunajam Opel Corsa ir ērti Alcantara® apdares sēdekļi ar jostasvietas atbalstu un masāžas funkciju vadītājam, kā arī 3-pakāpju sēdekļu apsilde vadītājam un priekšējam pasažierim – padarīs katru braucienu patiesi komfortablu. 
Panorāmas stikla jumts
Panorāmas stikla jumts piepilda jaunā Opel Corsa salonu ar dabisku gaismu un lieliski ierāmē apkārtējās pasaules skatus, sākot no pilsētas panorāmas līdz zvaigžņotām nakts debesīm. Katrs ceļojums kļūs par apskates ekskursiju.  
Brīvroku piekļuve un iedarbināšana
Brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēma padara Jūsu jaunā Opel Corsa lietošanu daudz vienkāršāku. Aizslēdziet, atslēdziet un iedarbiniet savu automobili, fiziski neizmantojot automobiļa atslēgu. Neatkarīgi no tā, vai Jūsu rokas ir aizņemtas vai arī atslēgas atrodas kaut kur dziļi somā, ar šo piekļuves iespēju Jums nebūs problēmu sēsties savā jaunajā Corsa un doties ceļā.  
Ikdienas telpa
Labi pārdomātā salona telpas koncepcija ar lielo dzērienu pudeļu nodalījumiem durvju paneļos, dāsnu bagāžas nodalījumu un praktiskām, 60/40 proporcijā nolokāmām aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm, Jums nodrošina ērtāku ikdienu neatkarīgi no tā, vai dodaties veikt ikdienas iepirkumus vai nedēļas nogales ceļojumā.