Uzlabota savienojamība
Savienotā navigācija
Ar jaunā Opel Corsa uzlaboto Intelli-Link Pro skārienekrānu Jūs vienmēr atradīsiet labāko ceļu uz savu galamērķi. Izmantojiet arī reāllaika satiksmes informāciju un viena pieskāriena maršruta vadību uz nākamo uzlādes staciju vai restorānu. 
Bezvadu tālruņa projekcija
Braucot ar savu Opel Corsa, izmantojiet viedtālruņa iespējas, pateicoties Apple CarPlay™ un Android Auto™ (Mirror Screen®) viedtālruņa projekcijai. 
Bezvadu ierīču uzlāde
Opel Corsa ļauj uzlādēt saderīgas ierīces, izmantojot integrēto bezvadu lādētāju, kas ērti novietots priekšējā konsolē. 
MyOpel lietotne

Izmantojot mūsu viedo pakalpojumu klāstu, Jūs esat drošībā uz ceļa un esat savienots ar visu.

 

Drošība: ārkārtas palīdzības izsaukums (i) Ārkārtas palīdzības izsaukuma vai izsaukuma avārijas gadījumā izmantošanai ir jāapstiprina noteikumi un jāsniedz rakstiska piekrišana automobiļa ģeolokalizācijai automobiļa pasūtīšanas brīdī. Pakalpojuma pieejamība atkarīga no tīkla pārklājuma un pieejamības. Avārijas serviss (Opel Mobilserviss) ir bezmaksas pirmajā gadā pēc automobiļa pirmās reģistrācijas un pēc tam pieejams par maksu. Informācija par Opel Connect pieejama vietnē www.opel.de/connect un par Opel Mobilservice – vietnē www.opel.de/mobilservice. Tiek piemēroti vispārīgie noteikumi.   , izsaukums avārijas gadījumā, kā arī visaptverošā informācija par automobiļa statusu vienmēr nodrošina sirdsmieru.

 

Brauciet gudrāk: izbaudiet relaksētu braucienu, pateicoties LIVE Navigation (i) LIVE navigācijas pakalpojumi ir pieejami bez maksas 36 mēnešus pēc aktivizēšanas. Pēc tam par LIVE navigācijas pakalpojumiem būs jāmaksā.   un maršruta plānošanai.