Elektrisks
Perfekti integrēts akumulators
Jaunā Opel Corsa Electric darbības pamatā ir mūsu jaunākās paaudzes litija-jonu akumulators. Tā nemanāmā integrācija šasijā nodrošina zemu smaguma centru optimālai un jautrai braukšanas dinamikai, neietekmējot salona telpu.
 
Elektrifikācija braukšanas priekam
Praktiski bez skaņas, bez pārnesumu izraisītas raustīšanās un 260 Nm griezes momentu, katrs brauciens ar jauno Opel Corsa Electric ir patīkams. Ieskrējienam no nulles līdz 100 km/h būs nepieciešamas tikai 8,3 sekundes, bet maksimālais ātrums ir 150 km/h. Neatkarīgi no tā, vai braucat pilsētā vai pa šoseju, ar Corsa Electric Jums ir pieejamas visas iespējas!
 
Ātrās uzlādes funkcija

Jaunā Opel Corsa Electric uzlāde ir ļoti vienkārša. Aprīkots ar jaunāko akumulatoru tehnoloģiju, ar pilnu uzlādi varēsiet nobraukt līdz 406 km*. Un, pateicoties standarta ātrās uzlādes iespējai, Jūs varat uzlādēt akumulatoru no 10 līdz 80% tikai 30 minūtēs!

 

* Autonomija: 398 līdz 406 km (atkarībā no riepu izmēra).

 
Braukšanas režīmi

Izmantojot jaunā Opel Corsa Electric braukšanas režīmus, Jūs varat viegli pielāgot savu braukšanas pieredzi:

 

- Sporta režīms nodrošina dinamiku;

- Eko režīms palīdz maksimāli palielināt autonomiju;

- Normal režīms piedāvā lielisku veiktspējas un efektivitātes snieguma kompromisu.

 
Reģeneratīvā bremzēšana
Jaunā Opel Corsa Electric reģeneratīvā bremzēšanas sistēma bremzēšanas laikā radīto enerģiju pārvērš atkal izmantojamā elektroenerģijā, tādējādi palielinot autonomiju. Taču enerģijas atgūšana neaprobežojas tikai ar bremzēšanu: tiklīdz noņemat kāju no akseleratora pedāļa, akumulators sāk uzlādēties – tas nozīmē minimālus enerģijas zudumus ar maksimālu efektivitāti.
 
Automobiļa datu monitorings
Jaunā Corsa Electric integrētā datu uzraudzības sistēma sniedz Jums detalizētu informāciju par Jūsu automobiļa stāvokli. No enerģijas patēriņa, akumulatora uzlādes līmenim līdz reāllaika uzlādes datiem – viss tiek parādīts viegli saprotamā un minimālā pārskatā. Tas viss, lai Jums būtu vairāk laika priekšā esošā ceļa izbaudīšanai.