Skip To Content
Funkcijas

Tas ir jaunais Crossland

Tik labs izskats ir tikai bonuss

Dizains

Dizains
Jaunais Crossland nes drosmīgu paziņojumu ar tīru un progresīvu dizainu. Vācieši to radīja, lai tas atbilstu aizņemtai ikdiena un dzīvesveidam, kā arī nākamajam piedzīvojumam. 
Salons
Skatienus piesaistošais dizains turpinās arī praktiskajā salonā. Izbaudiet izcilu komfortu, intuitīvu vadāmību un SUV tipiski augstu sēdpozīciju. 
Aizmugures dizains
Tumši tonēti LED aizmugurējie lukturi piešķir stilu un ir redzami kā daļa no Opel raksturīgā spārna veida gaismas dizaina. Glancēti melnie aizmugurējo durvju akcenti un jaunās emblēmas vizuāli pazemina automašīnu, uzsverot jaunā Crossland plašo un spēcīgo stāju.   
Diski
Crossland jaunais stils bez šaubām ir gatavs ikdienas piedzīvojumiem - un kļūs vēl labāks, kad jūs to darīsiet kopā. Plašā riteņu disku dizaina izvēle nozīmē dažādību, sākot no eleganti neuzkrītoša līdz provokatīvi izaicinošam, Crossland ir izskats arī jums. 
Panorāmas un divu krāsu jumts

Lai uzlabotu Crossland aizraujošo vizuālo profilu, tā plūdenais jumts pēc jūsu izvēles ir pieejams divās krasās Diamond Black vai Jade White. Jūs to varat aizstāt ar panorāmas stikla jumtu1 izcili saulainiem braucieniem.

 

1 Papildaprīkojums, atkarībā no virsbūves krāsas un apdares līmeņa.

 

Drošība un inovācijas

Afl-LED priekšējie lukturi
Pārredziet ceļu pilnībā un brauciet drošāk. Crossland AFL-LED atsaucīgie lukturi ievērojami uzlabo redzamību visos apstākļos un pat automātiski izslēdz tālās gaismas, lai nekad neapžilbinātu citus vadītājus, un paplašina staru kūli, lai izgaismotu līkumus. Labāk redzi un esi redzams ar Crossland. 
180 ° panorāmas atpakaļskata kamera
Crossland panorāmas atpakaļskata kamera ir kas daudz vairāk nekā tikai tas, ka nekad vairs nevajadzēs mēģināt pagriezt galvu kā pūcei. Šī viedā 180° kamera ērti uz paneļa paver augstas izšķirtspējas, īpaši plašu skatu, lai jūs varētu redzēt aklās zonas, pamanītu šķēršļus un izvairītos no briesmām, braucot atpakaļgaitā vietās ar dzīvu satiksmi.  
Automātiskā avārijas bremzēšana
Opel tehnoloģijas dod jums pārliecību, ka esat gatavs visur, kur vien ceļš jūs vedīs, padarot braucienu daudz drošāku jums un citiem. Automātiskā avārijas bremzēšana sistēma1 nepārtraukti pastāvīgi meklē gājējus un citus transportlīdzekļus, kurus jūs, iespējams, neesat pamanījis. Tā brīdina un automātiski bremzē, ja jūs nereaģējat, lai samazinātu sadursmes risku un sekas.  
1 Papildaprīkojums. Darbojas automātiski no 5 km/h līdz 85 km/h. No 5 līdz 30 km/h palēninājuma metrika, lai samazinātu sadursmes trieciena ātrumu, ir 0,9 g. No 30 līdz 85 km/h sistēma samazina ātrumu maksimums par 22 km/h. Pēc šī sliekšņa vadītājam ir jābremzē, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. AEBPD darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (mobilais mērķis: no 5 līdz 85 km/h; fiksētais mērķis: no 5 līdz 80 km/h; gājējs: no 5 līdz 60 km/h). Opel palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus.
Head-up ekrāns
Head-up displejs tieši jūsu redzamības zonā projicē būtisku informāciju, piemēram, ātrumu, brīdinājumus un ceļa zīmes, lai jūs varētu koncentrēties uz priekšā esošo ceļu, maksimāli cenšoties netraucēt.  
IntelliGrip
Jaudai bez kontroles nav jēgas. Crossland dinamiskā spēka agregāta sniegto spēku IntelliGrip novieto tieši tur, kur tam jābūt maksimālai saķerei un bez izspolēšanas. Šī viedā sistēma nodrošina optimālu saķeri un stabilitāti uz visa veida segumiem, automātiski pielāgojot griezes momenta sadalījumu uz riteņiem un mainot ESP (elektroniskās stabilitātes programmas) iestatījumus. Autovadītāji var iepriekš iestatīt IntelliGrip dubļiem, sniegam vai smiltīm, izmantojot vienkāršu pagriežamo pogu viduskonsolē, vai arī atstāt to režīmā Normāls, lai ļautu IntelliGrip pārraudzīt situāciju, kamēr jūs baudāt drošāku un relaksējošāku braucienu pa pilsētu vai šoseju.  
Automātiskais stāvvietā novietošanas palīgs
Novietojiet automašīnu autostāvvietā bez piepūles, izmantojot Crossland vadītāja palīgsistēmas, kas ļauj iebraukt pat visneērtākajā vietā. Automātiskais stāvvietā novietošanas palīgs skenē vietu ar sensoriem un autonomi virza transportlīdzekli vietā, kamēr jūs vienkārši rūpējaties par akseleratoru, bremzēm un pārnesumu pārslēgšanu. Kad gribat doties tālāk, tas var jūs izvest arī uz ceļa.  

Premium komforts

Daudzpusība
Crossland piedāvā tik daudz vietas, cik nepieciešams. Salons ir bezgalīgi pielāgojams jūsu dzīvesveidam, piedāvājot ārkārtīgu daudzpusību un SUV raksturīgu uzglabāšanas vietu - neatkarīgi no jūsu dienas.  Ar standarta bagāžas ietilpību 410 litri, kas ir palielināma līdz 1255 litriem, Crossland ir viens no lielākajiem un praktiskākajiem bagāžas nodalījumiem savā klasē.  
Bīdāmi aizmugurējie sēdekļi
Ja jūsu diena izrādās prasīgāka nekā parasti, varat padarīt Crossland vēl plašāku. Aizmugurējos sēdekļus var pārvietot un tie ir nolokāmi ar dalījuma attiecību 40/60, dubulto roku balstu var pagriezt garāku priekšmetu pārvadāšanai, bet bagāžnieka grīdu var regulēt augstumā. 
Ergonomiski sertificēts agr sēdeklis
Crossland ergonomiski aktīvie sēdekļi lepojas ar AGR (Kampaņa veselīgākām mugurām1) kvalitātes zīmogu. Ar 16 regulēšanas iespējām, ieskaitot pozicionējamus galvas balstus, elektroniski regulējamu jostasvietas atbalstu un pagarināmu augšstilba atbalstu, šie sēdekļi rūpējas par veselīgu stāju, braucot vai vizinoties.  
1 Kampaņa veselīgākām mugurām (AGR) ir neatkarīga asociācija Vācijā, ko atbalsta ārsti un terapeiti. Kopš 1995. gada AGR veic plašus pētījumus par muguras traumu profilaksi un nodarbojas ar plaši izplatītajām muguras sāpēm. AGR emblēma apstiprina, ka AGR sertificētie jaunā Crossland ergonomiski sēdekļi atbilst pat visaugstākajiem Vācijas standartiem, nodrošinot, ka vadītāju un pasažieru muguras ir labās rokās.
Apsildāmās funkcijas
Aukstās dienās Crossland priekšējos sēdekļus var iestatīt kādā no trim sildīšanas līmeņiem, bez tam vadītājs var izbaudīt elektriski sasildītas stūres un apsildāmā vējstikla sniegtās ērtības. 

Savienojamība

Multimediji
Saglabājiet sakarus, kontrolējiet tos un izklaidējieties, lai kur jūs arī dotos. Padariet savus un līdzbraucēju braucienus vēl aizraujošākus ar mūziku no Radio 4.0 IntelliLink un, izmantojot Bluetooth®, Apple CarPlay™ vai Android Auto™, pievienotajām iekārtām, kas ļauj sarunāties, sarakstīties un atskaņot mūziku, vienlaikus droši turot rokas uz stūres un skatienu uz ceļa. 
Navigācija
Neatkarīgi no tā, vai dodaties turp, kur esat braucis simtiem reižu, vai iepazīstat jaunu teritoriju, Crossland Navi 5.0 IntelliLink komplekts palīdzēs jums droši un ērti sasniegt ikvienu galamērķi, izmantojot vienkāršus, intuitīvus soli pa solim norādījumus. 
Bezvadu uzlāde
Crossland iebūvētais bezvadu lādētājs1 ļauj daudz ērtāk un bez traucējumiem lietot mobilās iekārtas.  
1 Papildaprīkojums. Var būt nepieciešams viedtālruņa piederums. Induktīvā uzlāde tikai ierīcēm ar PMA vai Qi atbalstu. Lai pārbaudītu ierīces saderību, sazinieties ar Opel dīleri.
OpelConnect pakalpojumi1
Gudrs pakalpojumu klāsts, kas nodrošina jaunu drošības un atbalsta pakāpi, palīdz uzturēt savienojumu uz ceļa.  
  • Mierīgs prāts: Ārkārtas izsaukums, tehniskā dienesta izsaukums, transportlīdzekļa statuss un informācija
  • Ērtības: Attālinātās durvju slēdzeņu, skaņas signāla un gaismu funkcijas
  • Viedā braukšana: Izbaudiet mierīgu braukšanu, pateicoties ceļojumu un braukšanas pārvaldībai

 

1 OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumiem var būt nepieciešama abonēšana / maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

Braukšanas dinamika

Dzinēji
Tieši tā pat kā Crossland jaunais izskats pārkāpj konvenciju, ka SUVi nevar būt skaisti un stilīgi, arī Opel augstas efektivitātes dzinēji nosprauž jaunas robežas tam, cik dinamiski var būt SUV. 
1.2 atmosfēriskais benzīna dzinējs nodrošina atsaucīgu 61 kW (83 ZS) jaudu, savukārt 1.2 tiešās iesmidzināšanas benzīna turbodzinējs piedāvā vai nu 81 kW (110 ZS), vai 96 kW (130 ZS). Jaudīgais un efektīvais 1.5 dīzeļdzinējs nodrošina 81 kW (110 ZS) jaudu. Lai arī kurš spēka agregāts vislabāk atbilst jūsu ikdienas vajadzībām, no tiem katru brīdi varat sagaidīt uzmundrinošu jaudu un pārliecinošu vadību.  
Pārnesumkārbas
Crossland ir pārliecinoši stilīgs un stabils līkumos, tik pat pārliecinoši stabilu pārnesumu pārslēgšanu dinamiskos manevros nodrošina 5 vai 6 pakāpju manuālā, vai arī 6 pakāpju Quickshift automātiskā pārnesumkārba.  
Izmeši
Crossland vienmēr ir bijis Opel pirmrindnieks, apņemoties izpildīt un uzlabot visus nākotnes Eiropas emisiju standartus. Progresīvie spēka agregāti, izmešus samazinošās tehnoloģijas un efektivitāti paaugstinošas funkcijas, piemēram, Start/Stop, nozīmē zemāku degvielas patēriņu. 

Opel+ aksesuāri

Jūsu individuālo vajadzību apmierināšanai

Izsakiet sevi ar oriģinālajiem Opel+ aksesuāriem, kas ļaus izmantot maksimumu no jūsu Crossland. Izstrādāti un pārbaudīti tieši jūsu Crossland.

 

Attēls var atšķirties no pārdošanā esošā produkta.

Neslīdoši sānu sliekšņi
Parādīt detaļas
Aizmugurējā bufera aizsargs
Parādīt detaļas
Kravas barjera
Parādīt detaļas
Sakabes āķis
Parādīt detaļas
Jumta bagāžnieka šķērsstieņi
Parādīt detaļas
FlexConnect viedierīces turētājs
Parādīt detaļas

Ko tālāk?