Tehnoloģijas
Elektrifikācijas pieredze
Grandland uzlādējamā hibrīda elektroenerģiju nodrošina mūsdienīgs 13,2 kWh ar šķidrumu dzesēts litija-jonu akumulators, kas atrodas zem salona grīdas, piedāvājot maksimālu salona un bagāžas nodalījuma telpu ar zemu un stabilu smaguma centru.   
Aizraujoši un efektīvi

Ar 1,6 l tiešās iesmidzināšanas benzīna dzinēju un elektrisko jaudu no 13,2 kWh akumulatora, jaunais Grandland uzlādējamā hibrīda standartaprīkojumā ir gana aizraujošs un efektīvs.

 

Atkarībā no piedziņas izvēles Jūs varat iegūt 221 kW (300 ZS) ar 520 Nm griezes momentu visu riteņu piedziņas modeļiem un 165 kW (225 ZS) ar 360 Nm griezes momentu priekšpiedziņas modeļiem.

 

Iekšdedzes dzinējs automātiski ieslēgsies, lai nodrošinātu optimālu līdzsvaru starp efektivitāti un veiktspēju.

 
Jaudīgs un dinamisks
Gan Grandland uzlādējamā hibrīda priekšpiedziņas, gan pilnpiedziņas versijas ir aprīkotas ar 8-pakāpju elektrificētu pārnesumkārbu vai elektronisku automātisko pārnesumkārbu, kuru varat vadīt ar lāpstiņām aiz stūres, lai nodrošinātu sportiskākas braukšanas sajūtas. Jauda bez kontroles ir bezvērtīga, tāpēc Grandland uzlādējamais hibrīds ir aprīkots ar vienmēr gatavu e-AWD(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.   tehnoloģiju, izmantojot elektriski darbināmu aizmugurējo asi, lai nodrošinātu vislabāko iespējamo saķeri jebkuros apstākļos. 
Kontroles brīvība

Grandland uzlādējamais hibrīds, nospiežot pogu un izvēloties kādu no četriem braukšanas režīmiem pēc savām vēlmēm, nodrošina visas krosovera iespējas apvienojumā ar elektromobiļa priekšrocībām.

 

  • Hybrid – piedāvā labāko no abām pasaulēm starp kontrolētu degvielas patēriņu un veiktspēju uz ceļa.
  • AWD – aktivizē gan dzinēju, gan elektrodzinēju, lai nodrošinātu uzlabotu saķeri uz nelīdzenas virsmas.
  • Sport – izmanto dzinēja un elektrodzinēja apvienoto jaudu, lai nodrošinātu dinamiskāku braukšanu.
  • Electric – darbina tikai elektrodzinēju, lai nodrošinātu nulles CO2 emisijas un pilnīgu klusumu.
 
Reģeneratīvā bremzēšana

Izmantojot novatorisko i-Booster augstas efektivitātes bremžu sistēmu*, Grandland uzlādējamais hibrīds atgūst enerģiju, kas tiek izmantota braukšanai un bremzēšanai, un pārvērš to papildu ar eklektiskajā autonomijā.

 

i-Booster piedāvā divus reģenerācijas režīmus:

  • D-Drive ieslēdzas, kad vadītājs noņem kāju no akseleratora pedāļa, lai palēninātu gaitu, un sniedz mērenu rekuperāciju;
  • B-Mode palielina rekuperāciju gan bremzējot, gan vienkārši samazinot ātrumu.

 

Kad akumulators ir pilnībā uzlādēts vai tiek konstatēta nepieciešamība pēc straujākas ātruma samazināšanas, Grandland uzlādējamais hibrīds automātiski pārslēgsies no i-Booster lietošanas uz standarta bremzēšanas režīmu.

 

* Maksimāli 10% no kopējās jaudas uzlādējamā hibrīda modelim.

 
Automobiļa datu monitorings
Jaunajā Grandland uzlādējamā hibrīdā ir uzlabota automobiļa datu pārraudzība, kas tiek straumēta vadītājam eleganti vienkāršā, digitāli attīrītā plūsmā, izmantojot Pure Panel® displeju kopu. Automobiļa datu monitorings nodrošina vadītājam viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu par braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un autonomiju.