Skip To Content
Funkcijas

Jaunais Opel Grandland electric Plug-in Hybrid

Dizains

Ambiciozs & drosmīgs
Mūsu līdz šim vērienīgākajā atjauninājumā jaunais Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid apvieno drosmīgu estētiku ar precīzu vācu inženieriju, lai radītu neatkārtojamu SUV. Ar jauno Vizor® kā šīs drosmīgās pārbūves seju, Grandland ir pārliecināta attieksme un iespaidīga klātbūtne uz ceļa, kas nelīdzinās nevienam citam SUV. 
Fokuss uz nepieciešamo
Jaunajā Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid salonā jūs atklāsiet satriecošo Pure Panel® displeju. Šī braukšanas pieredzes radikālā digitālā attīstība attīra un vienkāršo mūsdienu transportlīdzekļiem raksturīgo informācijas pārslodzi. Tā vietā Opel Grandland lieliski racionalizē braukšanas datus, sniedzot tiem digitālo detoksikāciju, kas novērš jucekli, troksni un saglabā uzmanību uz galveno. 
No pašiem pamatiem
Kad mēs sakām, ka šī ir pilnīgi jauna SUV paaudze, tas nozīmē daudz vairāk nekā vizuālas pārvērtības. Jaunais Grandland Electric Plug-in Hybrid ir pārveidots no pašiem pamatiem. Katrs aspekts un iezīme ir precīzi izstrādāta līdz vissīkākajām detaļām, ko var redzēt pārsteidzošajā ārējā apdarē, piestāvošajās virsbūves krāsās un vieglmetāla disku klāsta sportiskumā, kas pieejams 17”, 18” un 19” izmēros. 
Pievērš uzmanību
Izsakiet savu unikālo stilu, izpētot jaunā Grandland Electric Plug-in Hybrid divkrāsu jumta un virsbūves kombinācijas, kas garantē skatienus no apkārtējiem. 
Vairāk kā vārds
Atjauninātais Grandland logo ir skaidrs pierādījums tīram, drosmīgam dizainam, kas redzams Opel vadošajā SUV. Tas ir vairāk nekā tikai nosaukuma plāksnīte, bet arī mājiens par neticamo piedziņas tehnoloģiju, kas gaida zem pārsega, un priekšskatījums par jaudu, kas ir gatava izmantošanai. Šī ir līdz šim drošākā zīme, ka ir ienākusi pilnīgi jauna SUV paaudze. 
Satiec nākotni
No jebkura leņķa Grandland Electric Plug-in Hybrid ir nepārspējams. No priekšpuses līdz aizmugurei pamanīsiet drosmīgas dizaina izvēles un progresīvus izceltos akcentus. Opel raksturīgais Vizor, kas ir vadošais elements, gludi integrē priekšējās ierīces, sensorus un funkcijas vienā elegantā formā. Aizmugurē ir pilnībā LED aizmugurējie lukturi, kas harmoniski atbalso Vizor, taču tas vēl nav viss, jo ar Grandland Plug-in Hybrid vienmēr ir ko atklāt. 

Inovācijas

Intelli-Lux LED® Pixel Light

Iepazīstinām ar revolucionārajiem Intelli-Lux LED® Pixel Light priekšējiem lukturiem1, kas ir nākošais priekšējo lukturu tehnoloģijas attīstības posms. Šī savā klasē labākā sistēma uzlabo redzamību nakts laikā ar pastāvīgām tālajām gaismām, kas neapžilbina pretimbraucošos vadītājus. Katrs galvenais lukturis sastāv no 84 segmentiem, kas pielāgojas satiksmes apstākļiem, automātiski izslēdzot atsevišķas vienības.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma

 
Nakts redzamība

Izkāpiet no tumsas laikmeta, izmantojot Opel apbrīnojamo Night Vision1 sistēmu. Infrasarkanā kamera, kas atrodas priekšpusē, izmantojot termisko atšķirību starp tiem un apkārtni, kā arī to kustības virzienu, “redz” cilvēkus un dzīvniekus līdz pat 100 m uz priekšu, un attēlo to vadītāja informācijas panelī. Vēl lielākai drošībai Night Vision sadarbojas ar automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu, lai potenciālas sadursmes gadījumā autonomi apstātos.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

 
Automātiskā avārijas bremzēšana

Sistēma1 akustiski brīdina vadītāju par potenciāli bīstamām situācijām priekšā. Ja cita automašīna vai gājējs pietuvojas pārāk tuvu, tā samazinās ātrumu vai pat pilnībā apturēs automašīnu.

 

1 Automātiskā avārijas bremzēšana ar gājēju atpazīšanu darbojas automātiski, ja ātrums pārsniedz 5 km/h un ir mazāks par 140 km/h. No 5 līdz 30 km/h palēninājuma metrika, lai samazinātu sadursmes trieciena ātrumu, ir 0,9 g. No 30 līdz 140 km/h sistēma samazina ātrumu maksimāli par 50 km/h. Virs šī sliekšņa vadītājam pašam ir jābremzē, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. Automātiskās avārijas bremzēšanas ar gājēju atpazīšanu darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (kustīgs šķērslis: no 5 līdz 140 km/h; statisks šķērslis: no 5 līdz 80 km/h; gājējs: no 5 līdz 60 km/h). Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

 
Uzlabotais auto novietošanas asistents1

Grandland Electric Plug-in Hybrid atpazīs brīvu stāvvietu un pēc tam tajā iemanevrēs. Viss, kas jums jādara, ir jāpaātrinās un jāpiespiež bremzes. Tas ir gudrs solis.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

 
360° kamera

Pateicoties pilnīgai redzamības skaidrībai, jums būs pārliecība manevrēt pat šaurākajās vietās. Opel Grandland Electric Plug-in Hybrid uzlabotā 360° kamera1 uztver jūsu ceļā esošus objektus, ērti un skaidri attēlojot tos ekrānā, padarot parkošanos un braukšanu atpakaļgaitā vienkāršu.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
Joslas saglabāšanas asistents un brīdinājums par izbraukšanu no joslas
Izbaudi augstāku drošības un informētības līmeni braukšanas laikā. Lane Keep Assist (LKA, Joslas saglabāšanas asistents)1,2 aktīvi reaģē uz bīstamu braukšanu, uzmanīgi novirzot2 transportlīdzekli atpakaļ joslā. Lane Departure Warning (LDP, Brīdinājums par izbraukšanu no joslas)3 brīdina par nejaušu izbraukšanu no marķētas joslas. 

1 Papildaprīkojums.

2 Lietošanas laikā rokām jāpaliek uz stūres rata.

3 Opel autovadītāja palīgsistēmas ir paredzētas autovadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai piemītošos ierobežojumus. Autovadītājs joprojām ir atbildīgs par braukšanas uzdevumu izpildi.

Šoseju integrācijas palīgs
Highway Integration Assist (Lielceļa satiksmē iekļaušanās asistents) ir inovatīva Grandland hibrīda sistēmu sinerģija, kas apvieno uzlaboto kruīza kontroli ar Stop-and-Go funkciju un joslas saglabāšanas asistentu. Tā darbojas kā pusautomātiska sistēma, kas palīdz iekļauties lielceļa satiksmē, braukt pa noteiktu joslu vai sekot priekšā braucošajam automobilim. Sistēmu aktivizē ar pogas pieskārienu un vadību no sistēmas var atgūt jebkurā brīdī, vienkārši pakustinot stūri. 
8 pakāpju automātiskā pārnesumkārba

Izvēlieties kādu no četriem braukšanas režīmiem – elektrisko, hibrīda, sporta vai 4WD1. Hibrīdrežīms automātiski izvēlēsies visefektīvāko opciju, pie zema braukšanas ātruma gudri pārslēdzoties uz elektrisko režīmu, lai neradītu izmešus. Automātiskajai pārnesumkārbai ar elektrisko pārslēgšanos ir arī šādi režīmi:

 

 • Stāvēšana
 • Neitrālais
 • Braukšana
 • Atpakaļgaita
 • Paaugstināta reģeneratīvā bremzēšana
 
1 4 riteņu piedziņas režīms tikai Plug-in Hybrid4 modelim.
 

Augstākā līmeņa komforts

Ergonomiskie aktīvie sēdekļi

Aizmirstiet par ierastajām muguras sāpēm, ko izjūtat garu ceļojumu laikā, jo ergonomiskie aktīvie priekšējie sēdekļi, ko sertificējusi kampaņa par veselīgākām mugurām (AGR)1, nodrošina ērtu sēdēšanu ilgākos ceļojumos. 

 

 • Relaksēta sēdēšanas poza
 • Regulējams 16 virzienos2
 • Luksusa ādas apdare2
 • Apsildāmi un ventilējami sēdekļi2

 

1 Pieejamība atkarīga no piedāvājuma. Sertifikāts ir kvalitātes zīmogs, ko piešķir neatkarīga testēšanas komisija, kuras sastāvā ir dažādu medicīnas nozaru eksperti.

2 Papildaprīkojums atsevišķiem apdares līmeņiem.

 
Apsildes funkcijas

Pārvariet aukstumu, izmantojot šīs apsildes funkcijas:

 

 • Apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi1. Palutiniet sevi un savus pasažierus ar siltu sēdekli
 • Apsildāma stūre1. Nospiediet pogu, un stūre sasildīs jūsu rokas
 • Thermatec™ apsildāms vējstikls1. Skatieties, kā ledus ātri izkūst
 • Apsildāmi ārējie spoguļi1. Vairs nekādas ledus kasīšanas. Iegūstiet skaidru skatu īsā laikā

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
Bagāžnieka atvēršana bez pieskāriena

Vai jums ir pilnas rokas? Ar kājas kustību darbināmais elektriskais bagāžas nodalījuma vāks1 tiek atvērts ātri un vienkārši, pavēzējot kāju zem aizmugurējā bampera vai nospiežot pogu.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 

Savienojamība

Mutimediji1

Jaunajā Grandland hibrīdā ir mūsu jaunākais pilnībā digitālais Pure Panel. Ar līdz pat 7" multimediju un 10" navigācijas skārienekrāniem, uzturēt saikni un izklaidēties ir pavisam vienkārši. Ir viegli savienot viedtālruni, izmantojot Apple CarPlay™1,3 vai Android Auto™2,3, lai iegūtu kartes, ziņapmaiņas pakalpojumus un audio straumēšanu caur sešiem lieliski noregulētiem skaļruņiem.  

 

 • AM/FM un DAB radio
 • Audio straumēšana un brīvroku zvanīšana, izmantojot Bluetooth
 • Mūzikas atskaņošana, izmantojot USB interfeisu
 • Balss vadība no pievienotā viedtālruņa
 

1 Apple CarPlay un Apple Siri ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.

2 Android Auto ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

3 Savietojamība un dažas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces tipa un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar Opel izplatītāju.

4 Bluetooth® ir reģistrēta Bluetooth SIG inc. preču zīme.

Navigācija

Dodieties uz vietām vietas, kuras parasti neapmeklējat. Eiropas kontinents ir rokas stiepiena attālumā ar integrēto 3D karti, izmantojot Multimedia Navi Pro ar 10" skārienekrānu ar Live Navigation un Live Navigation Plus pakalpojumiem1,2

 

 • Dinamiska 3D navigācija ar tiešsaistes satiksmes pakalpojumu, izmantojot OPELCONNECT
 • Integrēta Eiropas karšu datubāze
 • Interešu punktu un starpposma galamērķu funkcijas
 • Navigācijas, audio un tālruņa balss vadība
 

1 Tiešsaistes navigācijas pakalpojumos ietilpst tiešsaistes satiksmes informācija, informācija par degvielas cenām un autostāvvietām, tiešsaistes interešu punktu meklēšana, uzlādes staciju tiešsaistes meklēšana, laikapstākļu un ceļa satiksmes drošības brīdinājumi (nav pieejami Vācijā un Šveicē).

2 Tiešsaistes navigācijas pakalpojumos ietilpst tiešsaistes satiksmes informācija, informācija par degvielas cenām un autostāvvietām, tiešsaistes interešu punktu meklēšana, uzlādes staciju tiešsaistes meklēšana, laikapstākļu un ceļa satiksmes drošības brīdinājumi (nav pieejami Vācijā un Šveicē) Live Navigation/Live Navigation Plus pakalpojumi ir iekļauti uz 3 gadiem, pēc tam par tiem jāmaksā papildu abonēšanas maksa. Pakalpojumu pieejamība un apjoms atšķiras atkarībā no transportlīdzekļa un valsts.

Bezvadu uzlāde

Vairs nav nepieciešami kabeļi, izmantojot Grandland Electric Plug-in Hybrid induktīvās bezvadu uzlādes sistēmu1.

 

 • Bezvadu uzlādes stacija ir paredzēta, lai palīdzētu hroniski nepietiekami uzlādētiem tālruņiem
 • Pieejams lietošanai ar atsevišķiem viedtālruņiem

 

Piezīme: dažu viedtālruņu uzlādēšanai var būt nepieciešama integrēta spole vai apvalks.

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Tikai ierīcēm ar iespējotu PMA vai QI. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.

 
OpelConnect

Gudro tehnoloģiju sistēmas un ar to saistīti pakalpojumi1, kas sniedz savienojamību un modernas inovācijas, lai Tavs brauciens būtu drošs, aizraujošs un efektīvs. 

 

 • Mierīgs prāts: ārkārtas izsaukums vai tehniskā dienesta izsaukums2, automašīnas statusa un informācijas sistēma brīdina par nobraucamo attālumu, degvielas līmeni un tuvojošos apkopi, lai vienmēr justos droši. 
 • Ērtības: “e-Remote Control” pakalpojums3 ļauj attālināti pārbaudīt akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldīt uzlādi un mainīt kondicioniera iestatījumus ar myOpel lietotni. 
 • Viedā braukšana: mierīgu ceļu nodrošina tiešsaistes navigācija “Connected Navigation Pack Plus4” un “Trip and Drive Management” brauciena pārvaldīšanas pakalpojums.
 

1 Pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumiem var būt nepieciešama abonēšana / maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības. 

 

2 Ārkārtas un tehniskā dienesta izsaukuma lietošanai nepieciešama piekrišana noteikumiem un nosacījumiem ar rakstisku piekrišanu transportlīdzekļa atrašanās vietas noteikšanai automobiļa pasūtīšanas brīdī, un tas ir atkarīgs no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības. Tehniskā palīdzība (Opel Mobilservice) ir bezmaksas pirmo gadu pēc pirmreizējās reģistrēšanas, vēlāk par maksu. Informācija par Opel Connect pieejama www.opel.de/connect un par Opel Mobile Service:  www.opel.de/mobilservice. Katram pakalpojumam tiek piemēroti atbilstošie vispārējie noteikumi un nosacījumi. 

 

3 Tikai Grandland hibrīdam 

 

4 Tiešsaistes navigācijas pakalpojums Live Navigation & Live Navigation Plus ir iekļauts uz 3 gadiem, pēc kā tiek piemērota papildus abonēšanas maksa. Pakalpojuma pieejamība dažādās valstīs un dažādos automobiļos atšķiras. Pakalpojumam var būt nepieciešama abonēšana vai maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

 

Opel+ aksesuāri

Jūsu individuālo vajadzību apmierināšana

Izsakiet sevi ar oriģinālajiem Opel piederumiem un maksimāli izmantojiet savu Grandland Electric Plug-in Hybrid. Izstrādāts un pārbaudīts jūsu Opel.


Attēls var atšķirties no pārdošanā esošās preces.

Smart wall box 11 kW
Rādīt detaļas
Mode 3 uzlādes kabelis 11 kW
Rādīt detaļas
Kabeļa soma
Rādīt detaļas

Kas nākošais?