DOTIES TĀLĀK.

Gūstiet maksimālu labumu no Grandland Plug-In Hybrid, zinot galvenos nobraucamo attālumu ietekmējošos faktorus un to, kā uz tiem reaģēt.

ĀTRUMS
Ātrums visvairāk ietekmē nobraucamo attālumu. Ieteicams izmantot elektrisko režīmu pie maza ātruma. Lai optimizētu degvielas patēriņu hibrīdrežīmā, uzlādējiet akumulatoru un izmantojiet elektroenerģiju (vairāk nekā 35% vidējos braukšanas apstākļos). 
BRAUKŠANAS STILS
Katru reizi, kad paātrināties, jūs zaudējat enerģiju. Un katru reizi, kad strauji bremzējat, jums atkal ir jāpaātrinās. Vienmērīgi paātrinājumi un rekuperatīvā bremzēšana var jūsu Grandland Plug-In Hybrid palīdzēt ietaupīt līdz pat 15% no elektriskā diapazona. 
TERMĀLAIS KOMFORTS & APSILDE
Apsildes/dzesēšanas radītā nobraucamā attāluma atšķirība starp gadalaikiem var atšķirties līdz 35%, jo enerģija tiek ņemta tieši no akumulatora. Grandland Plug-in Hybrid iepriekšēja kondicionēšana uzlādes laikā ir lielisks veids, kā saglabāt ar elektrību nobraucamo attālumu un ērti ceļot. 

PADOMS: Jebkurā situācijā uzlādējiet akumulatoru tik bieži, cik vien iespējams, lai maksimāli izmantotu Grandland Plug-in Hybrid elektriskajā režīmā bez jebkādām emisijām.

Ja ņemat vērā nobraucamo attālumu ietekmējošos faktorus (piemēram, ātrumu, braukšanas stilu, termālo komfortu), uzrādītais nobraucamais attālums pielāgosies jūsu jaunajai braukšanas uzvedībai.