Skip To Content
Īpašības

Jaunais Opel Grandland

Dizains

Ambiciozs un drosmīgs
Opel drosmīgā un tīrā dizaina filozofija ir pārvērtusi jauno Opel Grandland par izcilu krosoveru. Pārsteidzoši sportiskā estētika apvienojumā ar precīzām līnijām rada unikāluun pārliecinošu stāju uz ceļa, kas pārspēj visas cerības. 
Fokuss uz nepieciešamo
Jaunā Opel Grandland salonā Jūs atklāsiet satriecošo Pure Panel® displeju. Šī braukšanas pieredzes radikāli digitālā attīstība attīra un vienkāršo mūsdienu automobiļiem tik raksturīgo informācijas pārslodzi. Tā vietā Opel Grandland lieliski izceļ brauciena datus, novēršot jucekli, troksni un palīdz saglabātuzmanību uz galveno – ceļu. 
No pašiem pamatiem
Kad mēs sakām, ka šī ir pilnīgi jauna krosoveru paaudze, tas nozīmē daudz vairāk nekā tikai vizuālas pārvērtības. Jaunais Grandland ir pārveidots no pašiem pamatiem. Katrs aspekts un iezīme ir precīzi izstrādāta līdz vissīkākajai detaļai, ko var redzēt pārsteidzošajā ārējā apdarē, izteiksmīgajās virsbūves krāsās un vieglmetāla disku klāsta sportiskumā, kas pieejams 17”, 18” un 19”izmēros. 
Pievērš uzmanību
Izsakiet savu unikālo stilu ar divu toņu jumta un virsbūves kombinācijām savam jaunajam Grandland, un Jūs noteikti liksiet visiem atskatīties. 
Vairāk nekā vārds
Atjauninātā Grandland logo ir skaidrs apliecinājums Opel pašreizējā dizaina tīrajai un drosmīgajai dizaina valodai. Tas ir daudz vairāk nekā tikai nosaukuma plāksnīte, tā ir norāde uz apbrīnojamo piedziņu, kas slēpjas zem virsbūves, un jaudu, kas ir gatava atraisīties. Tā ir zīme, ka ir ienākusi pilnīgi jauna krosovera paaudze. 
Pretim nākotnei
Jaunais Opel Grandland izceļas pūlī no jebkura skatu leņķa, un tā pārliecību uzsver drosmīgi dizaina risinājumi un inovatīvāstehnoloģijas. Sākot ar ikoniskā Opel Vizor®dizaina izliekto priekšpusi un beidzot ar skulpturālajiem LED lukturiem aizmugurē, Grandland ir ar ko Jūs pārsteigt. 

Inovācijas

Intelli-Lux LED® Pixel Light lukturi
Iepazīstinām ar novatoriskajiem Intelli-LuxLED® Pixel Light priekšējiem lukturiem(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma  , kas ir jauns priekšējo lukturu tehnoloģijas attīstības posms. Šī ir savā klasē labākā sistēma, kas uzlabo redzamību diennakts tumšajā laikā ar pastāvīgām tālajām gaismām, neapžilbinot pretimbraucošo transportlīdzekļuvadītājus. Katrs priekšējais lukturis sastāv no 84 segmentiem, kas pielāgojas satiksmes apstākļiem, automātiski izslēdzot atsevišķasgaismas staru segmentu vienības. 
Nakts redzamība
Izkāpiet no tumsas laikmeta, izmantojot Opel apbrīnojamo Night Vision(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par braukšanas uzdevumu.   sistēmu. Infrasarkanā kamera, kas atrodas priekšpusē, izmantojot termisko atšķirību starp tiem un apkārtni, kā arī to kustības virzienu, “redz” cilvēkus un dzīvniekus līdz pat 100 m uz priekšu, un attēlo to vadītāja informācijas panelī. Vēl lielākai drošībai Night Vision sadarbojas ar automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu, lai potenciālas sadursmes gadījumā autonomi apstātos. 
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma(i) Sistēma darbojas automātiski, braucot ātrumā no 5 līdz 140 km/h. No 5 līdz 30 km/h bremzēšanas spēks trieciena spēka samazināšanai sasniedz 0,9 g. Braucot ātrumā no 30 līdz 140 km/h, sistēma samazina ātrumu maksimāli par 50 km/h. Pēc šīs darbības vadītājam pašam jānospiež bremžu pedālis, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. Darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (kustīgs šķērslis: 5 līdz 140 km/h; nekustīgs šķērslis 5 līdz 80 km/h; gājējs: 5 līdz 60 km/h). Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par vadības darbībām.   ar gājēju atpazīšanas sistēmu automātiski uzrauga satiksmi Jums priekšā. Ja sistēma konstatē priekšā esošu transportlīdzekli, gājēju vai citu objektu, tā brīdina par situāciju, kurā iespējama sadursme. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automašīnu. 
Uzlabotais auto novietošanas asistents(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.  
Opel Grandland atpazīs brīvu stāvvietu un pēc tam tajā iemanevrēs. Viss, kas jums jādara, ir jāpaātrinās un jāpiespiež bremzes. Tas ir gudrs solis. 
360° kamera
Braukšana atpakaļgaitā nu ir kļuvusi drošāka un vieglāka, īpaši pilsētā un šaurās stāvvietās. Panorāmas atpakaļskata kamera(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.   nodrošina 360° skatu no augšas aiz Jūsu Grandland un tam apkārt. Jūs ātri vien kļūsiet par braukšanas atpakaļgaitā ekspertu. 
Joslas saglabāšanas asistents un joslas šķērsošanas brīdinājums
Izbaudiet lielāku drošību un informētību braukšanas laikā. Joslas saglabāšanas sistēma(i) Papildaprīkojums. Sistēmas izmantošanas laikā abām rokām jāatrodas uz stūres.   aktīvi reaģē uz vadītāja manevriem braukšanas laikā, noturot un virzot(i) Sistēmas izmantošanas laikā abām rokām jāatrodas uz stūres.   automobili atpakaļ joslā. Joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma(i) Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.   brīdina vadītāju par nejaušu izbraukšanu no joslas. 

1 Pēc izvēles.

2 Lietošanas laikā rokām jāpaliek uz stūres.

3 Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju saskaņā ar sistēmai raksturīgajiem ierobežojumiem. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

Palīgsistēma uz šosejām

Highway Integration Assist(i) Papildaprīkojums. Pieejams tikai ar 8-pakāpju pārnesumkārbu.   ir novatoriska Grandland sistēmu sinerģija, kas apvieno uzlaboto kruīza kontroli, Stop&Go funkcijuun joslas saglabāšanas sistēmu. Tā darbojas kā pusautomātiska sistēma, kas palīdz iekļauties satiksmē uz šosejas, sekot noteiktai joslai vai sekot priekšā braucošajam transportlīdzeklim.Sistēma tiek aktivizēta, nospiežot pogu, un jūs vienmēr varat pārņemt vadību, vienkārši pagriežot stūri.

 

 

Augstākā līmeņa komforts

Ergonomiski sēdekļi

Opel Grandland palutinās Jūsu muguru ar ergonomisku sēdekli, ko apstiprinājusi Vācijas muguras veselības asociācija (AGR)(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Sertifikāts ir kvalitātes zīmogs, ko piešķīrusi neatkarīga veselības asociācija, kuras sastāvā ir dažādu medicīnas nozaru eksperti.  .

 

• Relaksējoša sēdpozīcija

• 16 regulēšanas iespējas(i) Pēc izvēles atsevišķiem apdares līmeņiem. 

• Grezna ādas apdare(i) Pēc izvēles atsevišķiem apdares līmeņiem. 

• Apsildes un ventilācijas funkcijas(i) Pēc izvēles atsevišķiem apdares līmeņiem. 

 
Apsildes funkcijas

(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.  Pārspējiet aukstumu, izmantojot šīs apsildes funkcijas:

 

• apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.   – palutiniet sevi un savus pasažierus ar siltām sēdvietām;

• apsildāma stūre(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.   – nospiediet pogu un stūre sasildīs Jūsu rokas;

• Thermatec™ apsildāms vējstikls(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.   – skatieties, kā apledojums izzūd;

• apsildāmi ārējie spoguļi – vairs nekādas ledus kasīšanas. Iegūstiet lielisku redzamību īsā laikā.

 
Automātisks bagāžas nodalījuma aizvirtnis
Aizņemtas rokas? Ar vienkāršu kājas kustību zem aizmugurējā bampera atveriet elektriski vadāmā bagāžas nodalījuma aizvirtni(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.   ātri un viegli. Tikpat viegli varat to atvērt arīnospiežot pogu. 

Savienojamība

Informācijas un izklaides sistēmas(i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.  

Jaunajā Grandland ir mūsu jaunākais, pilnībā digitālais Pure Panel® displeja panelis. Komplektā ar 7” multivides un 10”navigācijas skārienekrānu, saglabāt savienojumu ir vienkārši. Viedtālruni ir viegli savienot, izmantojot Apple CarPlay™(i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.   vai Android Auto™(i) Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.  (i) Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.  , lai izmantotu kartes, ziņojumapmaiņas pakalpojumus un straumētu audio 6 augstas izšķirtspējas skaļruņos.

 

• AM/FM un DAB radio

• Bezvadu audio straumēšana un zvanīšana, izmantojot Bluetooth®(i) Bluetooth® ir reģistrēta Bluetooth SIG Inc. preču zīme.  

• Mūzikas atskaņošana, izmantojot USB

• Balss vadība no pievienotā viedtālruņa

 

1 Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.

2 Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

3 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com vai sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.

4 Bluetooth® ir Bluetooth SIG inc. reģistrēta preču zīme.

Navigācija

Apmeklējiet vietas, kur nekad neesat bijis.Pateicoties 10” skārienekrānam MultimediaNavi Pro, kas ietver arī pakalpojumus LiveNavigation un Live Navigation Plus(i) Tiešsaistes navigācijas pakalpojumi ietver: informāciju par satiksmes apstākļiem, degvielas cenām, informāciju par stāvvietām, interesējošo punktu meklēšanu, uzlādes punktu meklēšanu, laikapstākļu un ceļu satiksmes drošības brīdinājumus (nav pieejams Vācijā un Šveicē). Tiešsaistes navigācijas pakalpojumi ietver: informāciju par satiksmes apstākļiem, degvielas cenām, informāciju par stāvvietām, interesējošo punktu meklēšanu, uzlādes punktu meklēšanu, laikapstākļu un ceļu satiksmes drošības brīdinājumus (nav pieejams Vācijā un Šveicē) Live Navigation un Live Navigation Plus pakalpojumi ir pieejami bezmaksas trīs gadus pēc automobiļa pirmās reģistrācijas, un pēc tam ir pieejami par papildu abonēšanas maksu. Pakalpojumu pieejamība un saturs atšķiras atkarībā no valsts un automobiļa.  , izmantojot integrētu 3D karti, visa Eiropa ir Jūsu rokas stiepiena attālumā.

 

• Dinamiskā 3D navigācija ar tiešsaistes satiksmes informācijas pakalpojumu, izmantojot OpelConnect

• Integrēta Eiropas karšu datubāze

• Interešu punktu un pieturvietu datubāze

• Navigācijas, skaņas sistēmas un tālruņa balss vadība

 

1 Tiešsaistes navigācijas pakalpojumi ietver tiešsaistes satiksmi, degvielas cenas, informāciju par stāvvietām, tiešsaistes IP meklēšanu, tiešsaistes IP meklēšanu uzlādes stacijām, laikapstākļu un ceļu satiksmes drošības brīdinājumus (nav pieejami Vācijā un Šveicē)

2 Tiešraides navigācijas pakalpojumos ietilpst tiešsaistes satiksme, degvielas cenas, informācija par stāvvietām, tiešsaistes IP meklēšana, tiešsaistes IP meklēšana uzlādes stacijām, laikapstākļu un ceļu satiksmes drošības brīdinājumi (nav pieejami Vācijā un Šveicē). Tiešraides navigācijas/tiešraides navigācijas Plus pakalpojumi ir iekļauti 3 gadus un pēc tam tiek piemērota papildu abonēšanas maksa. Pakalpojumu pieejamība un apjoms atšķiras atkarībā no transportlīdzekļa un valsts.

Bezvadu uzlāde

Izmantojot Opel Grandland induktīvo bezvadu lādētāju(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājumiem. Tikai ar PMA un QI saderīgiem tālruņiem. Lai pārbaudītu ierīces saderību, sazinieties ar savu Opel izplatītāju.  , Jums vairs nebūs nepieciešami nekādi kabeļi.

 

• Bezvadu uzlādes zona ir paredzēta tālruņiem, kam ir zems akumulatorauzlādes līmenis.

• Pieejams atsevišķi norādītiemviedtālruņiem.

 

Piezīme. Dažu viedtālruņu uzlādēšanai var būt nepieciešami īpaši piederumi.

 
OpelConnect pakalpojumi

Viedo pakalpojumu(i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.   klāsts nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

• Sirdsmiers: ārkārtas zvans, izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

• Ērtības: attālinātās vadības pakalpojumi, lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

• Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus, Trip andDrive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.

 

Braukšanas dinamika

Dzinēji
Jūs varat izbaudīt jaudu un kontroli no brīža, kad iedarbināt jaudīgo Opel Grandland dzinēju. Jūsu izvēlei ir pieejami tehnoloģiski uzlaboti spēka agregāti, tostarp 1,2 litru tiešās iesmidzināšanas benzīna1 un jaudīgs 1,5 litru turbo dīzeļdzinējs. Abi sasniedz 96 kW / 130 ZS jaudu. 
Efektivitāte
Opel Grandland sportiskais zemas pretestības, augstas efektivitātes turbodzinēju klāsts sniedz iespēju izvēlēties manuālo vai gludo 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Tie visi ir ar uzlabotu Start/Stop funkciju, nodrošinot labu degvielas patēriņu. Visiem dīzeļdzinējiem ir nākamās paaudzes izmešu kontroles tehnoloģijas. 
IntelliGrip
Jaudai bez kontroles ir bezvērtīga. IntelliGripnodod visu Crossland dinamisko dzinēju jaudu tieši tur, kur tam ir jābūt. Šī viedā sistēma nodrošina optimālu saķeri un stabilitāti uz jebkuras virsmas, automātiski pielāgojot griezes momenta sadalījumu riteņiem un mainot elektroniskās stabilitātes programmas (ESP) iestatījumus. Vadītājs var iestatīt IntelliGrip režīmu braukšanai dubļos, sniegā vai smiltīs, izmantojot vienkāršu grozāmo pogu viduskonsolē – vai atstāt to režīmā Normal, lai ļautu IntelliGrip pārraudzīt situāciju, kamēr Jūs baudāt drošu un relaksējošu braucienu. 

Aksesuāri

Piemērojami Jūsu individuālajām vajadzībām

Personalizējiet savu automobili ar Opel oriģinālajiem aksesuāriem un izmantojiet visas Opel Grandland sniegtās iespējas! Visi aksesuāri pārbaudīti un piemēroti tieši Jūsu automobilim.

 

Visiem attēliem ir ilustratīva nozīme.