Savienojamība
Informācijas un izklaides sistēmas (i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.  

Jaunajā Grandland ir mūsu jaunākais, pilnībā digitālais Pure Panel® displeja panelis. Komplektā ar 7” multivides un 10” navigācijas skārienekrānu, saglabāt savienojumu ir vienkārši. Viedtālruni ir viegli savienot, izmantojot Apple CarPlay™(i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.   vai Android Auto™(i) Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.   , lai izmantotu kartes, ziņojumapmaiņas pakalpojumus un straumētu audio 6 augstas izšķirtspējas skaļruņos.

 

·       AM/FM un DAB radio

·       Bezvadu audio straumēšana un zvanīšana, izmantojot Bluetooth (i) Bluetooth® ir Bluetooth SIG inc. reģistrēta preču zīme.  .

·       Mūzikas atskaņošana, izmantojot USB

·       Balss vadība no pievienotā viedtālruņa

 
Navigācija

Apmeklējiet vietas, kur nekad neesat bijis. Pateicoties 10” skārienekrānam Multimedia Navi Pro, kas ietver arī pakalpojumus Live Navigation un Live Navigation Plus(i) Tiešsaistes navigācijas pakalpojumi ietver: informāciju par satiksmes apstākļiem, degvielas cenām, informāciju par stāvvietām, interesējošo punktu meklēšanu, uzlādes punktu meklēšanu, laikapstākļu un ceļu satiksmes drošības brīdinājumus (nav pieejams Vācijā un Šveicē) Live Navigation un Live Navigation Plus pakalpojumi ir pieejami bezmaksas trīs gadus pēc automobiļa pirmās reģistrācijas, un pēc tam ir pieejami par papildu abonēšanas maksu. Pakalpojumu pieejamība un saturs atšķiras atkarībā no valsts un automobiļa.    izmantojot integrētu 3D karti, visa Eiropa ir Jūsu rokas stiepiena attālumā.

 

·       Dinamiskā 3D navigācija ar tiešsaistes satiksmes informācijas pakalpojumu, izmantojot OpelConnect

·       Integrēta Eiropas karšu datubāze

·       Interešu punktu un pieturvietu datubāze

·       Navigācijas, skaņas sistēmas un tālruņa balss vadība

 
Bezvadu uzlāde

Izmantojot Opel Grandland induktīvo bezvadu lādētāju (i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Tikai ierīcēm ar iespējotu PMA vai QI. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.  , Jums vairs nebūs nepieciešami nekādi kabeļi.

 

·       Bezvadu uzlādes zona ir paredzēta tālruņiem, kam ir zems akumulatora uzlādes līmenis.

·       Pieejams atsevišķi norādītiem viedtālruņiem.

 

Piezīme. Dažu viedtālruņu uzlādēšanai var būt nepieciešami īpaši piederumi.

 
OpelConnect pakalpojumi

Viedo pakalpojumu (i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.   klāsts nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

·     Sirdsmiers (i) Lai izmantotu ārkārtas zvanu un izsaukumu avārijas gadījumā, ir jāapstiprina noteikumi un jāsniedz rakstiska piekrišana automobiļa ģeolokalizācijai automobiļa pasūtīšanas brīdī. Pakalpojuma pieejamība atkarīga no tīkla pārklājuma un pieejamības. Avārijas serviss (Opel Mobilserviss) ir bezmaksas pirmajā gadā pēc automobiļa pirmās reģistrācijas un pēc tam pieejams par maksu. Informācija par Opel Connect pieejama vietnē www.opel.de/connect un par Opel Mobilservice – vietnē www.opel.de/mobilservice. Tiek piemēroti vispārīgie noteikumi.  : ārkārtas zvans, izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

·     Ērtības (i) Tikai Grandland Hybrid.  : attālinātās vadības pakalpojumi, lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

·     Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus (i) Live Navigation un Live Navigation Plus pakalpojumi bezmaksas ir pieejami pirmos 3 gadus pēc automobiļa iegādes, bet pēc tam tie pieejami iegādājoties maksas abonementu. Pakalpojuma pieejamība dažādās valstīs ir atšķirīga. Pakalpojuma izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  , Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.