Dizains
Ambiciozs un drosmīgs
Opel drosmīgā un tīrā dizaina filozofija ir pārvērtusi jauno Opel Grandland par izcilu krosoveru. Pārsteidzoši sportiskā estētika apvienojumā ar precīzām līnijām rada unikālu un pārliecinošu stāju uz ceļa, kas pārspēj visas cerības. 
Fokuss uz nepieciešamo
Jaunā Opel Grandland salonā Jūs atklāsiet satriecošo Pure Panel® displeju. Šī braukšanas pieredzes radikāli digitālā attīstība attīra un vienkāršo mūsdienu automobiļiem tik raksturīgo informācijas pārslodzi. Tā vietā Opel Grandland lieliski izceļ brauciena datus, novēršot jucekli, troksni un palīdz saglabāt uzmanību uz galveno – ceļu. 
No pašiem pamatiem
Kad mēs sakām, ka šī ir pilnīgi jauna krosoveru paaudze, tas nozīmē daudz vairāk nekā tikai vizuālas pārvērtības. Jaunais Grandland ir pārveidots no pašiem pamatiem. Katrs aspekts un iezīme ir precīzi izstrādāta līdz vissīkākajai detaļai, ko var redzēt pārsteidzošajā ārējā apdarē, izteiksmīgajās virsbūves krāsās un vieglmetāla disku klāsta sportiskumā, kas pieejams 17”, 18” un 19” izmēros. 
Pievērš uzmanību
Izsakiet savu unikālo stilu ar divu toņu jumta un virsbūves kombinācijām savam jaunajam Grandland, un Jūs noteikti liksiet visiem atskatīties.
 
Vairāk nekā vārds
Atjauninātā Grandland logo ir skaidrs apliecinājums Opel pašreizējā dizaina tīrajai un drosmīgajai dizaina valodai. Tas ir daudz vairāk nekā tikai nosaukuma plāksnīte, tā ir norāde uz apbrīnojamo piedziņu, kas slēpjas zem virsbūves, un jaudu, kas ir gatava atraisīties. Tā ir zīme, ka ir ienākusi pilnīgi jauna krosovera paaudze. 
Pretim nākotnei
Jaunais Opel Grandland izceļas pūlī no jebkura skatu leņķa, un tā pārliecību uzsver drosmīgi dizaina risinājumi un inovatīvās tehnoloģijas. Sākot ar ikoniskā Opel Vizor® dizaina izliekto priekšpusi un beidzot ar skulpturālajiem LED lukturiem aizmugurē, Grandland ir ar ko Jūs pārsteigt.