Braukšanas dinamika
Dzinēji
Jūs varat izbaudīt jaudu un kontroli no brīža, kad iedarbināt jaudīgo Opel Grandland dzinēju. Jūsu izvēlei ir pieejami tehnoloģiski uzlaboti spēka agregāti, tostarp 1,2 litru tiešās iesmidzināšanas benzīna un jaudīgs 1,5 litru turbo dīzeļdzinējs. Abi sasniedz 96 kW / 130 ZS jaudu. 
Efektivitāte
Opel Grandland sportiskais zemas pretestības un augstas efektivitātes turbodzinēju klāsts sniedz iespēju izvēlēties manuālo vai 8-pakāpju automātisko pārnesumkārbu. Tie visi ir ar uzlabotu Start&Stop funkciju, nodrošinot zemāku degvielas patēriņu. Visiem dīzeļdzinējiem ir jaunākās paaudzes izmešu kontroles tehnoloģijas. 
IntelliGrip
Jaudai bez kontroles ir bezvērtīga. IntelliGrip nodod visu Grandland dinamisko dzinēju jaudu tieši tur, kur tai ir jābūt. Šī viedā sistēma nodrošina optimālu saķeri un stabilitāti uz jebkuras virsmas, automātiski pielāgojot griezes momenta sadalījumu riteņiem un mainot elektroniskās stabilitātes programmas (ESP) iestatījumus. Vadītājs var iestatīt IntelliGrip režīmu braukšanai dubļos, sniegā vai smiltīs, izmantojot vienkāršu grozāmo pogu viduskonsolē – vai atstāt to režīmā Normal, lai ļautu IntelliGrip pārraudzīt situāciju, kamēr Jūs baudāt drošu un relaksējošu braucienu.