Drošība
Intelli-Lux LED® Pixel Light lukturi

Iepazīstinām ar novatoriskajiem Intelli-Lux LED® Pixel Light priekšējiem lukturiem(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.  , kas ir jauns priekšējo lukturu tehnoloģijas attīstības posms. Šī ir savā klasē labākā sistēma, kas uzlabo redzamību diennakts tumšajā laikā ar pastāvīgām tālajām gaismām, neapžilbinot pretimbraucošo transportlīdzekļu vadītājus. Katrs priekšējais lukturis sastāv no 84 segmentiem, kas pielāgojas satiksmes apstākļiem, automātiski izslēdzot atsevišķas gaismas staru segmentu vienības.

 

 

 

 
Nakts redzamība
Izkāpiet no tumsas laikmeta ar apbrīnojamo Opel Night Vision(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par vadības darbībām.   sistēmu. Priekšpusē uzstādīta kamera "redz" cilvēkus un dzīvniekus līdz pat 100 m attālumam, izmantojot starpību starp viņu ķermeņa temperatūru un apkārtējās vides temperatūru un kustības virzienu, attēlojot to displeja panelī. Papildu drošībai Night Vision sistēma ir saskaņota ar automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu, lai autonomi bremzētu automobili un izvairītos no iespējamas sadursmes. 
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma(i) Sistēma darbojas automātiski, braucot ātrumā no 5 līdz 140 km/h. No 5 līdz 30 km/h bremzēšanas spēks trieciena spēka samazināšanai sasniedz 0,9 g. Braucot ātrumā no 30 līdz 140 km/h, sistēma samazina ātrumu maksimāli par 50 km/h. Pēc šīs darbības vadītājam pašam jānospiež bremžu pedālis, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. Darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (kustīgs šķērslis: 5 līdz 140 km/h; nekustīgs šķērslis 5 līdz 80 km/h; gājējs: 5 līdz 60 km/h). Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par vadības darbībām.    ar gājēju atpazīšanas sistēmu automātiski uzrauga satiksmi Jums priekšā. Ja sistēma konstatē priekšā esošu transportlīdzekli, gājēju vai citu objektu, tā brīdina par situāciju, kurā iespējama sadursme. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automobili. 
Progresīva stāvvietā novietošanas palīgsistēma
Novietojiet automobili autostāvvietā bez piepūles, izmantojot Grandland progresīvo stāvvietā novietošanas palīgsistēmu (i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir izstrādātas, lai palīdzētu vadītājam sistēmas iespēju robežās. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par vadības darbībām.  , kas ļauj iebraukt pat šķietami visneērtākajā vietā. Sistēma piemeklē piemērotas stāvvietas un pārņem vadību pār stūres ratu. Jums ir tikai jāpaātrina gaita un jābremzē. 
360° kamera
Braukšana atpakaļgaitā nu ir kļuvusi drošāka un vieglāka, īpaši pilsētā un šaurās stāvvietās. Panorāmas atpakaļskata kamera(i) Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.   nodrošina 360° skatu no augšas aiz Jūsu Grandland un tam apkārt. Jūs ātri vien kļūsiet par braukšanas atpakaļgaitā ekspertu. 
Joslas saglabāšanas sistēma un joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma
Izbaudiet lielāku drošību un informētību braukšanas laikā. Joslas saglabāšanas sistēma(i) Papildaprīkojums. Sistēmas izmantošanas laikā abām rokām jāatrodas uz stūres.    aktīvi reaģē uz vadītāja manevriem braukšanas laikā, noturot un virzot(i) Sistēmas izmantošanas laikā abām rokām jāatrodas uz stūres.   automobili atpakaļ joslā. Joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma(i) Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.   brīdina vadītāju par nejaušu izbraukšanu no joslas. 
Palīgsistēma uz šosejām
Palīgsistēma uz šosejām (i) Papildaprīkojums. Pieejams tikai ar 8-pakāpju pārnesumkārbu.   ir novatoriska Grandland sistēmu sinerģija, kas apvieno uzlaboto kruīza kontroli, Stop&Go funkciju un joslas saglabāšanas sistēmu. Tā darbojas kā pusautomātiska sistēma, kas palīdz iekļauties satiksmē uz šosejas, sekot noteiktai joslai vai sekot priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Sistēma tiek aktivizēta, nospiežot pogu, un Jūs vienmēr varat pārņemt vadību, vienkārši pagriežot stūri.