Skip To Content
Funkcijas

Jaunais Opel Grandland

Dizains

Ambiciozs & drosmīgs
Opel drosmīgā un tīrā dizaina filozofija ir pārveidojusi jauno Opel Grandland par neatkārtojamu SUV. Pārsteidzoši sportiskā estētika apvienojumā ar precīzām vācu līnijām rada unikāli pārliecinošu klātbūtni uz ceļa un pārsniedz visas cerības. 
Fokuss uz nepieciešamo
Jaunajā Opel Grandland salonā jūs atklāsiet satriecošo Pure Panel® displeju. Šī braukšanas pieredzes radikālā digitālā attīstība attīra un vienkāršo mūsdienu transportlīdzekļiem raksturīgo informācijas pārslodzi. Tā vietā Opel Grandland lieliski racionalizē braukšanas datus, sniedzot tiem digitālo detoksikāciju, kas novērš jucekli, troksni un saglabā uzmanību uz galveno. 
No pašiem pamatiem
Kad mēs sakām, ka šī ir pilnīgi jauna SUV paaudze, tas nozīmē daudz vairāk nekā vizuālas pārvērtības. Jaunais Grandland ir pārveidots no pašiem pamatiem. Katrs aspekts un iezīme ir precīzi izstrādāta līdz vissīkākajām detaļām, ko var redzēt pārsteidzošajā ārējā apdarē, piestāvošajās virsbūves krāsās un vieglmetāla disku klāsta sportiskumā, kas pieejams 17”, 18” un 19” izmēros. 
Pievērš uzmanību
Izsakiet savu unikālo stilu, izpētot jaunā Grandland divkrāsu jumta un virsbūves kombinācijas, kas garantē skatienus no apkārtējiem. 
Vairāk kā vārds
Atjauninātais Grandland logo ir skaidrs pierādījums tīram, drosmīgam dizainam, kas redzams Opel vadošajā SUV. Tas ir vairāk nekā tikai nosaukuma plāksnīte, bet arī mājiens par neticamo piedziņas tehnoloģiju, kas gaida zem pārsega, un priekšskatījums par jaudu, kas ir gatava izmantošanai. Šī ir līdz šim drošākā zīme, ka ir ienākusi pilnīgi jauna SUV paaudze. 
Satiec nākotni
No jebkura leņķa Grandland ir nepārspējams. No priekšpuses līdz aizmugurei pamanīsiet drosmīgas dizaina izvēles un progresīvus izceltos akcentus. Opel raksturīgais Vizor, kas ir vadošais elements, gludi integrē priekšējās ierīces, sensorus un funkcijas vienā elegantā formā. Aizmugurē ir pilnībā LED aizmugurējie lukturi, kas harmoniski atbalso Vizor, taču tas vēl nav viss, jo ar Grandland Plug-in Hybrid vienmēr ir ko atklāt. 

Drošība & inovācijas

Intelli-Lux LED® Pixel Light

Iepazīstinām ar revolucionārajiem Intelli-Lux LED® Pixel Light priekšējiem lukturiem1, kas ir nākošais priekšējo lukturu tehnoloģijas attīstības posms. Šī savā klasē labākā sistēma uzlabo redzamību nakts laikā ar pastāvīgām tālajām gaismām, kas neapžilbina pretimbraucošos vadītājus. Katrs galvenais lukturis sastāv no 84 segmentiem, kas pielāgojas satiksmes apstākļiem, automātiski izslēdzot atsevišķas vienības.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma

 
Nakts redzamība

Izkāpiet no tumsas laikmeta, izmantojot Opel apbrīnojamo Night Vision1 sistēmu. Infrasarkanā kamera, kas atrodas priekšpusē, izmantojot termisko atšķirību starp tiem un apkārtni, kā arī to kustības virzienu, “redz” cilvēkus un dzīvniekus līdz pat 100 m uz priekšu, un attēlo to vadītāja informācijas panelī. Vēl lielākai drošībai Night Vision sadarbojas ar automātisko avārijas bremzēšanas sistēmu, lai potenciālas sadursmes gadījumā autonomi apstātos.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

 
Automātiskā avārijas bremzēšana

Sistēma1 akustiski brīdina vadītāju par potenciāli bīstamām situācijām priekšā. Ja cita automašīna vai gājējs pietuvojas pārāk tuvu, tā samazinās ātrumu vai pat pilnībā apturēs automašīnu.

 

1 Automātiskā avārijas bremzēšana ar gājēju atpazīšanu darbojas automātiski, ja ātrums pārsniedz 5 km/h un ir mazāks par 140 km/h. No 5 līdz 30 km/h palēninājuma metrika, lai samazinātu sadursmes trieciena ātrumu, ir 0,9 g. No 30 līdz 140 km/h sistēma samazina ātrumu maksimāli par 50 km/h. Virs šī sliekšņa vadītājam pašam ir jābremzē, lai vēl vairāk samazinātu ātrumu. Automātiskās avārijas bremzēšanas ar gājēju atpazīšanu darbības ātruma diapazons ir atkarīgs no konstatētā šķēršļa (kustīgs šķērslis: no 5 līdz 140 km/h; statisks šķērslis: no 5 līdz 80 km/h; gājējs: no 5 līdz 60 km/h). Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu

 
Uzlabotais auto novietošanas asistents1

Opel Grandland atpazīs brīvu stāvvietu un pēc tam tajā iemanevrēs. Viss, kas jums jādara, ir jāpaātrinās un jāpiespiež bremzes. Tas ir gudrs solis.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

 
360° kamera

Pateicoties pilnīgai redzamības skaidrībai, jums būs pārliecība manevrēt pat šaurākajās vietās. Opel Grandland Plug-in Hybrid uzlabotā 360° kamera1 uztver jūsu ceļā esošus objektus, ērti un skaidri attēlojot tos ekrānā, padarot parkošanos un braukšanu atpakaļgaitā vienkāršu.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
Joslas saglabāšanas asistents un joslas šķērsošanas brīdinājums
Izbaudiet augstāku drošības un apkārtnes uztveres līmeni braukšanas laikā. Joslas saglabāšanas palīgsistēma (LKA)1,2 aktīvi reaģē uz bīstamu braukšanu, viegli piestūrējot2 transportlīdzekli atpakaļ joslā. Brīdinājums par izbraukšanu no joslas (LDP)3 brīdina par nejaušu izbraukšanu no iezīmētās joslas. 

1 Pēc izvēles.

2 Lietošanas laikā rokām jāpaliek uz stūres.

3 Opel vadītāja palīdzības sistēmas ir paredzētas, lai atbalstītu vadītāju saskaņā ar sistēmai raksturīgajiem ierobežojumiem. Vadītājs paliek atbildīgs par braukšanas uzdevumu.

Šoseju integrācijas palīgs

Highway Integration Assist1 ir novatoriska Grandland sistēmu sinerģija, kas apvieno uzlaboto kruīza kontroli, Stop-and-Go funkcionalitāti un joslas saglabāšanas palīgsistēmu. Tā darbojas kā pusautomātiska sistēma, kas palīdz iekļauties šosejā, sekot noteiktai joslai vai sekot priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Sistēmu aktivizē ar pogas pieskārienu, un jūs jebkurā laikā varat pārņemt vadību no sistēmas, vienkārši pagrozot stūri.

1 Pēc izvēles, pieejams tikai ar 8 pārnesumu transmisiju.

 

Augstākā līmeņa komforts

Ergonomiskie aktīvie sēdekļi

Opel Grandland Plug-in Hybrid ergonomiskie aktīvie priekšējie sēdekļi, kas ir sertificēti Kampaņā par veselīgākām mugurām (AGR)1, piedāvā izcilu sēdpozīciju ilgstošiem braucieniem.

 

 • Relaksējoša sēdpozīcija
 • Regulējami 16 veidos2
 • Grezna ādas apdare2
 • Apsildes un ventilācijas funkcijas2

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Sertifikāts ir kvalitātes zīmogs, ko piešķīrusi neatkarīga pārbaudes komisija, kuras sastāvā ir dažādu medicīnas nozaru eksperti

2 Pēc izvēles atsevišķiem apdares līmeņiem

 
Apsildes funkcijas

Pārvariet aukstumu, izmantojot šīs apsildes funkcijas:

 • Apsildāmi priekšējie un aizmugurējie sēdekļi1. Palutiniet sevi un savus pasažierus ar siltu sēdekli
 • Apsildāma stūre1. Nospiediet pogu, un stūre sasildīs jūsu rokas
 • Thermatec™ apsildāms vējstikls1. Skatieties, kā ledus ātri izkūst
 • Apsildāmi ārējie spoguļi1. Vairs nekādas ledus kasīšanas. Iegūstiet skaidru skatu īsā laikā
 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 
Bagāžnieka atvēršana bez pieskāriena

Vai jums ir pilnas rokas? Ar kājas kustību darbināmais elektriskais bagāžas nodalījuma vāks1 tiek atvērts ātri un vienkārši, pavēzējot kāju zem aizmugurējā bampera vai nospiežot pogu.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma.

 

Savienojamība

Informācijas & izklaides sistēma 1

Jaunajā Grandland ir mūsu jaunākais pilnībā digitālais Pure Panel® displeju kopums. Komplektā ar līdz pat 7 collu multivides un 10 collu navigācijas skārienekrānu, saglabāt savienojumu un izklaidi ir vienkārši. Viedtālruni ir viegli savienot, izmantojot Apple CarPlay™1,3 vai Android Auto™2,3, lai izmantotu kartes, ziņojumapmaiņas pakalpojumus un audio straumēšanu, pa sešiem kristāldzidriem, precīzi noregulētiem skaļruņiem.

 

 • AM/FM un DAB radio
 • Audio straumēšana un brīvroku zvani, izmantojot Bluetooth
 • Mūzikas atskaņošana, izmantojot USB interfeisu
 • Balss vadība no pievienotā viedtālruņa
 

1 Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.

2 Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

3 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com vai sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.

4 Bluetooth® ir Bluetooth SIG inc. reģistrēta preču zīme.

Navigācija

Drosmīgi dodieties pat tur, kur nekad neesat bijis. Viss Eiropas kontinents ir rokas stiepiena attālumā, izmantojot integrēto 3D karti, izmantojot Multimedia Navi Pro ar 10 collu skārienekrānu, tostarp Live Navigation un Live Navigation Plus pakalpojumus1,2.

 

 • Dinamiskā 3D navigācija ar tiešsaistes satiksmes pakalpojumu, izmantojot OPEL CONNECT
 • Eiropas integrētā karšu datubāze
 • IP un starpposma galamērķa funkcijas
 • Balss vadība navigācijai, audio un tālrunim
 

1 Tiešsaistes navigācijas pakalpojumi ietver tiešsaistes satiksmi, degvielas cenas, informāciju par stāvvietām, tiešsaistes IP meklēšanu, tiešsaistes IP meklēšanu uzlādes stacijām, laikapstākļu un ceļu satiksmes drošības brīdinājumus (nav pieejami Vācijā un Šveicē)

2 Tiešraides navigācijas pakalpojumos ietilpst tiešsaistes satiksme, degvielas cenas, informācija par stāvvietām, tiešsaistes IP meklēšana, tiešsaistes IP meklēšana uzlādes stacijām, laikapstākļu un ceļu satiksmes drošības brīdinājumi (nav pieejami Vācijā un Šveicē). Tiešraides navigācijas/tiešraides navigācijas Plus pakalpojumi ir iekļauti 3 gadus un pēc tam tiek piemērota papildu abonēšanas maksa. Pakalpojumu pieejamība un apjoms atšķiras atkarībā no transportlīdzekļa un valsts.

Bezvadu uzlāde

Vairs nav nepieciešami kabeļi, izmantojot Grandland Plug-in Hybrid induktīvās bezvadu uzlādes sistēmu1.

 

 • Bezvadu uzlādes stacija ir paredzēta, lai palīdzētu hroniski nepietiekami uzlādētiem tālruņiem
 • Pieejams lietošanai ar atsevišķiem viedtālruņiem
 

Piezīme: dažu viedtālruņu uzlādēšanai var būt nepieciešama integrēta spole vai apvalks.

 

1 Pieejamība ir atkarīga no piedāvājuma. Tikai ierīcēm ar iespējotu PMA vai QI. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, sazinieties ar savu Opel mazumtirgotāju.

 
OpelConnect

Viedās tehnoloģiju sistēmas un saistītie pakalpojumi1, kas piedāvā savienojamību un mūsdienīgas inovācijas, lai saglabātu jūsu drošību un sniegtu aizraujošu un efektīvu ceļojumu.

 

 • Sirds miers: ārkārtas un avārijas zvans2, kā arī transportlīdzekļa statuss un informācija sniedz jums brīdinājumus par nobraukumu, degvielas līmeni vai apkopi, lai vienmēr justos labi
 • Ērtības: e-Remote pults pakalpojums3 akumulatora līmeņa pārbaudei, uzlādes vadībai un gaisa kondicionēšanas iestatīšanai, izmantojot lietotni myOpel
 • Brauciet gudri: relaksējoša ceļošana, pateicoties Live Navigation/Live Navigation Plus4 un Trip and Drive Management pakalpojumam
 

Braukšanas dinamika

Motori
Izbaudiet jaudu un kontroli no dzinēja iedarbināšanas brīža ar Opel Grandland spēcīgo veiktspēju. Tehnoloģiski uzlaboti spēka agregāti ir pieejami ar jūsu izvēlēto dzinēju, tostarp atsaucīgu 1,2 tiešās iesmidzināšanas benzīna motoru un jaudīgu 1,5 turbodīzeli, abiem nodrošinot 96 kW / 130 ZS jaudu. 
Efektivitāte
Opel Grandland sportiskais zemas berzes, augstas efektivitātes turbo dzinēju klāsts sniedz iespēju izvēlēties manuālo vai zīdaini gludo 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu, un abām ir uzlabota Start/Stop degvielu taupoša sistēma. Visiem dīzeļdzinējiem ir nākamās paaudzes emisiju kontroles tehnoloģija. 
IntelliGrip
Jaudai nav jēga bez kontroles. IntelliGrip Opel Grandland dinamisko motoru sniegto jaudu novirza tieši tur, kur tā nepieciešama, lai palielinātu saķeri sarežģītos apstākļos un bez riteņu spolēšanas. Šī viedā sistēma nodrošina optimālu saķeri un stabilitāti uz dažāda veida segumiem, automātiski pielāgojot griezes momenta sadalījumu riteņiem un mainot elektroniskās stabilitātes programmas iestatījumus. Autovadītāji var iepriekš iestatīt IntelliGrip dubļiem, sniegam vai smiltīm, izmantojot vienkāršu grozāmo slēdzi viduskonsolē – vai atstāt to Normal režīmā, lai ļautu IntelliGrip pārraudzīt situāciju, kad jūs izbaudāt drošāku, relaksējošāku braukšanu pilsētā un uz šosejām. 

Opel+ aksesuāri

Jūsu individuālo vajadzību apmierināšana

Izsakiet sevi ar oriģinālajiem Opel piederumiem un maksimāli izmantojiet savu Grandland. Izstrādāts un pārbaudīts jūsu Opel.

 

Attēls var atšķirties no pārdošanā esošās preces.

Kas nākošais?