Skip To Content
Apskats

Jaunais Opel Grandland GSe

Piešķirot “grand” nozīmi grand sport electric (GSe) nosaukumā. Opel Grandland GSe ir līderis starp SUV automobiļiem ar tā sportiskajām spējām, veiklību, grezno dizainu un zemajām emisijām. Tas nelīdzinās nekam citam uz ceļa, bet ar neatkārtojamo Opel raksturu, šī ir tīra vācu enerģija kustībā. Paceliet savu braukšanas pieredzi jaunā līmenī!


300  zs
AWD 
1.3 l/100km
Degvielas patēriņš1
6.1 s
0 - 100 km/h

Personalizēta veiktspēja

Pielāgojiet savu perfekto Opel Grandland GSe un izbaudiet hibrīda jaudu kā vēl nekad agrāk.

Aplūkot salonu


Galvenās iezīmes

300 zs hibrīds

Jaunais Opel Grandland GSe ir Opel degsmes tīrākā izpausme. Fenomenāla 221 kW (300 ZS) pilnpiedziņas plug-in hibrīda spēka piedziņa sniedz aizraujošu paātrinājumu, tūlītēju griezes momentu un nepārspējamu klātbūtni uz ceļa.
Veiktspēja

Nākamā līmeņa veiktspēja

Jaunais Opel Grandland GSe ir aprīkots ar Opel augstākā līmeņa sporta regulējumu tehnoloģijām. Amortizatori, kas izmanto frekvences selektīvās slāpēšanas (FSD) tehnoloģiju un jaunas atsperes nodrošina labāko vadāmību pagriezienos, kā arī uzlabotu stabilitāti. Kombinācijā ar atsaucīgu stūres kalibrējumu un stingrāku sporta šasiju Opel Grandland GSe sniedz nākamā līmeņa braukšanas pieredzi.

Tehnoloģijas

Veiktspējas tehnoloģijas
Jaunajam Opel Grandland GSe ir lielisks tehnoloģiju klāsts, kas uzlabo braukšanas pieredzi.

Dizains

Sportisks stils

Jaunā Opel Grandland GSe ārpuses un salona dizains ir uzlabots visos aspektos. Minēsim tikai dažus no spilgtajiem vizuālajiem akcentiem: 19” dimanta griezuma sporta vieglmetāla diski, ārējie spoguļi un jumts eleganti saskaņotā Karbon Black tonī un GSe emblēma uz brīvroku elektriskā bagāžnieka vāka. Iekšpusē digitāli attīrītais salons ir izsmalcinātas greznības oāze, kas nodrošina nākamā līmeņa pieredzi katrā braucienā.

Elektrisks

E-mobilitāte padarīta viegla: mēs sadzīvi ar elektromobiļiem padarījām tikpat vieglu kā viedtālruņu lietošanu.