Tehnoloģijas
Uzlabotas vadītāja palīgsistēmas

Saasiniet savas maņas. Uzlabotas vadītāja palīgsistēmas uzrauga dažādus ceļa un satiksmes apstākļus, lai radikālu uzlabotu drošību un Jums ļautu vienkārši izbaudīt braucienu ar tādām funkcijām, kā IntelliLux Pixel LED priekšējie lukturi un nakts redzamība1.

 

1 Papildaprīkojums vai pieejams augstāku aprīkojuma līmeni. Opel palīgsistēmas ir paredzētas, lai sniegtu autovadītājam atbalstu, ņemot vērā ar sistēmu saistītos ierobežojumus. Vadītājs joprojām ir atbildīgs par transportlīdzekļa vadīšanu.

 
Informācijas un izklaides sistēma
Digitāli attīrītajā Pure Panel® displejā ir integrēta bezvadu Apple CarPlay™ un Android Auto™ ar individuālu profilu pārvaldību un vadītāja atpazīšanu. Uzlādējiet ierīces bez vadiem, saņemiet tiešsaistes pakalpojumus, piemēram, ārkārtas un avārijas izsaukumu, un izmantojiet balss komandas ar dabiskās valodas atpazīšanu, paturot rokas uz stūres. 
OpelConnect pakalpojumi

Viedo tehnoloģiju sistēmas un saistītie pakalpojumi1, kas piedāvā savienojamību un modernas inovācijas, lai sniegtu Jums drošību un aizraujošu un efektīvu braucienu.

 

Sirdsmiers: ārkārtas un avārijas izsaukums2, transportlīdzekļa statusa un informācijas panelis attēlo nobraukumu, degvielas līmeni un tehniskās apkopes brīdinājumus, lai Jūs vienmēr justos labi.

Ērtības: e-Remote Control tālvadības pakalpojums3 akumulatora uzlādes līmeņa pārbaudei, uzlādes pārvaldīšanai un salona temperatūras sagatavošanai, izmantojot myOpel lietotni.

Brauciet gudrāk: mierīgs ceļš, pateicoties tiešsaistes navigācijas pakotnei Live Navigation4 un brauciena pārvaldīšanas pakalpojumam Trip and Drive Management.

 

1 Pakalpojumu pieejamība un apjoms dažādās valstīs un dažādos transportlīdzekļos atšķiras. Pakalpojumiem var būt nepieciešama abonēšanas maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.

2 Ārkārtas un avārijas izsaukuma izmantošanai ir nepieciešams parakstīt Noteikumus un nosacījumus ar rakstisku piekrišanas apliecinājumu par transportlīdzekļa atrašanās vietas noteikšanu, pasūtot transportlīdzekli, un tas ir atkarīgs no tīkla pārklājuma un pieejamības. Avārijas dienests (Opel Mobilservice) pirmajā gadā pēc pirmās reģistrācijas ir bez maksas, pēc tam par maksu. Informācija par Opel Connect vietnē www.opel.de/connect un par Opel Mobilservice vietnē www.opel.de/mobilservice. Piemēro attiecīgos vispārīgos noteikumus un nosacījumus.

3 Tikai Grandland Hybrid

4 Tiešsaistes navigācijas pakotnes Live Navigation un Live Navigation Plus pakalpojumi ir iekļauti uz 3 gadiem, un pēc tam par tiem ir jāmaksā papildu abonēšanas maksa. Pakalpojumu pieejamība un apjoms dažādās valstīs un dažādos transportlīdzekļos atšķiras. Pakalpojumiem var būt nepieciešams abonements vai maksa, un tie ir atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.