Skip To Content
Insignia modeļi

Opel Insignia

Izvēlieties savu Insignia modeli

Insignia Grand Sport

Jaunais Opel Insignia demonstrē vācu inženieriju tās labākajā formā: jaunais Insignia Grand Sport piedāvā uzlabotu efektivitāti, sportisku, kupejai līdzīgu izskatu un novatoriskus Intelli-Lux LED® Pixel Light lukturus kā papildu aprīkojumu. Izvēlējāties benzīna un dīzeļdzinējus ar manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. Atklājiet eleganto, ergonomisko un plašo interjeru, kā arī augstākās klases ergonomiskos sēdekļus ar ādas apdari.

 

  • Arējie izmēri: kopējais garums 4897 mm, augstums bez kravas 1455 mm, platums 2093 mm
 
  • Bagāžas/kravas telpas tilpums: 490-1450 l
 
  • Maks. piekabes masa ar bremzēm/bez bremzēm: 1500-2000 kg (12 % slīpumā)/730-750 kg
 
Parādīt detaļas
Insignia Sports Tourer

Vācu inženierija tās labākajā formā, lai dzīvi padarītu ērtāku – ar dāsno un pielāgojamo bagāžas ietilpību jaunais Insignia Sports Tourer ir vienlīdz ietilpīgs un universāls. Pieejams ar benzīna vai dīzeļdzinējiem un manuālo vai automātisko pārnesumkārbu. Izbaudiet eleganto, ergonomisko un plašo interjeru, kā arī augstākās klases ergonomiskos sēdekļus ar ādas apdari.

 

  • Arējie izmēri: kopējais garums 4986 mm, augstums bez kravas 1500 mm, platums 2093 mm
 
  • Bagāžas/kravas telpas tilpums: 560-1665 l
 
  • Maks. piekabes masa ar bremzēm/bez bremzēm: 1450-2000 kg (12 % slīpumā)/750 kg
 

Vēlies uzzināt vairāk?

Vienmēr labi inormēts

Būdams privātais vai uzņēmuma auto, jaunais Opel Insignia iedvesmos ar pirmklasīgu dizainu un tehnoloģijām. Konfigurējiet to atbilstoši savām vēlmēm un vajadzībām. Mēs palīdzēsim jums  veikt pirkumu, un mūsu Opel bankas eksperti sniegs jums padomu par visiem finansēšanas, līzinga un pakalpojumu aspektiem. Meklējat piederumus vai vienkārši rokasgrāmatu? Mēs priecāsimies palīdzēt!