Skip To Content
Funkcijas

Vācu inženierija vislabākajā līmenī

Seko līdzi laikam

Drošība un inovācijas

Intelli-Lux LED® pixel light
Iepazīstieties ar revolucionārajiem Intelli-Lux LED® Pixel Light priekšējiem lukturiem1 - nākamo soli Opel gaismas tehnoloģijā. Šī sistēma piedāvā ievērojami uzlabotu redzamību tumsā ar pastāvīgi ieslēgtām tālajām gaismām, kas nerada atspīdumus un neapžilbina pretimbraucošos vadītājus. Katrā priekšējā lukturī ir 84 elementi, kas pielāgojas satiksmes situācijai, atsevišķi ieslēdzoties un izslēdzoties.  
 
 • Nav riska apžilbināt citus autovadītājus 
 • Braukšana naktī ir drošāka un mierīgāka 
 • Lielceļu režīms: optimizēts apgaismojums lielceļiem 
 • Līkumu gaismas izgaismo “melnos caurumus” asos līkumos. Aktīvs līdz 40 km/h. 
 
1 Papildaprīkojums.
Head-up ekrāns

Head-up ekrāns1 atspoguļo vadītājam svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas paziņojumus, brīdinājumus no kruīzkontroles1 uz vējstikla, neļaujot jums novērst skatienu no ceļa. 

 

1 Papildaprīkojums. 

 
Automātiskā avārijas bremzēšana

Automātiskā avārijas bremzēšana ar gājēju atpazīšanu1,2 uzrauga satiksmes situāciju Opel Insignia priekšā. Ja šī sistēma priekšā konstatē gājēju, transportlīdzekli vai citu priekšmetu, tā iepriekš palielina bremzēšanas jaudu un pat aktivizē bremzes, ja vadītājs nereaģē. 

 

1 Papildaprīkojums. 

2 Opel palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs aizvien paliek atbildīgs par auto vadīšanu. 

 
Aizmugurējās šķērssatiksmes brīdinājums

Aizmugurējās šķērssatiksmes brīdinājums (Rear Cross Traffic Alert)1 atpazīst kustību uz sāniem no Insignia aizmugures, izbraucot no stāvvietas vai pagalma, un brīdina vadītāju. Agrāk neredzams apdraudējums, tagad ir viegli pārvarams. 

 

1 Papildaprīkojums. Aktīvs līdz 10 km/h, atpazīst aizmugurējo šķērssatiksmi, kuras ātrums ir līdz 36 km/h. 

 
Ceļa zīmju atpazīšana

Jaunākā ceļa zīmju atpazīšanas sistēmas paaudze1 pastāvīgi parāda ātruma ierobežojumus un citas ceļa zīmes priekšējā panelī un Head-up ekrānā 1, ja pieejams. 

 

1 Papildaprīkojums.

 
Automātiskā kruīza kontrole

Automātiskā kruīza kontrole1,2 ar pilnu ātruma diapazonu3 nodrošina pilnībā relaksētu auto vadīšanu. Automātiski paātrinoties vai palēninoties, tiek uzturēts droša distance līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Pēc apstāšanās pat nav nepieciešams restartēt kruīza kontroli.3 

 

1 Papildaprīkojums. 

2 Opel palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs aizvien paliek atbildīgs par auto vadīšanu. 

3 Pieejams tikai ar noteiktām AT pārnesumkārbām. 

 
Joslu maiņas brīdinājums

Joslu maiņas brīdinājums nostrādā, ja tiek mainītas joslas, nerādot pagrieziena rādītāju. Sānu aklo zonu brīdinājums1,2 atklāj un brīdina vadītāju par blakus joslās esošajiem transportlīdzekļiem, un kas ir strauji pietuvojušies un atrodas aklajā zonā. 

 

1 Papildaprīkojums. 

2 Ātruma starpība starp abām automašīnām nedrīkst pārsniegt 72 km/h.

 

Dizains

Dizains
Jaunā Insignia Grand Sport pārliecina ar skaidrāku dizainu un atšķirīgu personību, kas atbilst tās nosaukumam. Slaidā “dubult-spārna” priekšējie un aizmugurējie LED lukturi un dubultā hromētā piešķir augstas klases pieskārienu, 
Salons
Elegants, ergonomisks ar plašuma sajūtu - jaunā Insignia ir paredzēta tikai jums. Izbaudiet harmonisku un modernu dizainu, augstas kvalitātes materiālus un pilnībā uz autovadītāju vērstu interjeru. Jaunajā Insignia Grand Sport nekas nav aizmirsts, lai tā sniegtu visu nepieciešamo atbalstu patīkamai braukšanai. 
LED gaismas

Unikālie Opel “spārna” veida LED priekšējie un aizmugurējie lukturi ar dienas gaitas gaismām piešķir gan stilu, gan redzamību un, atverot automašīnu, sagaidīs jūs ar animētu gaismas spēli1

 

1 Tikai priekšējie lukturi.

 
Krāsas
Personības izpausme: lai izteiktu savējo, izvēlieties savu iecienītāko krāsu. 
Diski
Piešķiriet savai Insignia Grand Sport individuālu raksturu, izvēloties riteņu komplektu no galvu reibinošā disku klāsta, kurā pieejami diski no 17” līdz 20”. 

Premium komforts

Ergonomiski aktīvie sēdekļi
Sertificēti ergonomiski1 priekšējie sēdekļi palīdz vadītājam un blakussēdētājam izvairīties no muguras sāpēm un palielina uzmanību un labsajūtu. 
 

Palutiniet muguru ar ergonomiskām sēdvietām1, kuras sertificējis neatkarīgs ergonomikas izcilības centrs “Kampaņa veselīgākām mugurām” (AGR):

 

 • Ergonomika sertificēta Vācijā.
 • Izvelkams augšstilba balsts, precīzi pielāgojams, atbilstoši jūsu kāju garumam.
 • Ventilācija un apsilde ļaus atdzesēt vai pasildīt jūsu muguru.
 

Uzlabojiet līdz pirmās klases ērtībām2:

 

 • Masāža pēc pieprasījuma.
 • 18-virzienu regulēšana ar atmiņas funkciju.

 

1 Papildaprīkojums dažos aprīkojuma līmeņos. Sertifikāts ir kvalitātes apliecinājums, ko piešķir neatkarīga testēšanas komisija, kurā ir eksperti no dažādām medicīnas nozarēm. 

2 Papildaprīkojums, tikai ar elektriski regulējamiem sēdekļiem.

Apsildāmās funkcijas
Jaunā Insignia Grand Sport piedāvā autovadītājiem augstākā līmeņa komfortu ar apsildāmām funkcijām1, kas braukšanu aukstajos rītos padara patīkamāku. 

Vienkārši nožāvējiet un atkausējiet ar ThermaTec™ apsildāmo vējstiklu. Papildu labsajūtu gūstiet, ātri sasildoties ar apsildāmiem priekšējiem un pat aizmugurējiem ārējiem sēdekļiem, kā arī apsildāmo stūri. 

 

1 Papildaprīkojums dažos aprīkojuma līmeņos.

Uzglabāšanas nodalījumi
Jaunā Opel Insignia Grand Sport piedāvā lielu kravas ietilpību un daudzus universālus uzglabāšanas risinājumus. 

Salokāms ar vienu pieskārienu: aizmugurējo sēdekļu dalītās atzveltnes atsevišķi nolaižas dažu sekunžu laikā ar vienu pogas pieskārienu. 

5 pasažieri, 490 litri: ar atlocītām abām sēdekļu rindām, jums aizvien ir pietiekami daudz vietas bagāžas nodalījumā. 

40:20:40 sadalījums maksimālai fleksibilitātei. Līdz pat 1450 litriem: ar pilnībā nolocītiem aizmugurējiem sēdekļiem bagāžnieks ir milzīgs un perfekti gluds.

Savienojamība

Multimedia Navi Pro
Digitālā savienojamība, iebūvēta navigācijas sistēma, liels novatorisks krāsains skārienekrāns un augstas kvalitātes audio: jaunās Insignia augstākās klases izklaides sistēmā ir tas viss. 

Multimedia Navi Pro ar iebūvētu navigācijas sistēmu ietver šādas funkcijas:

 • 8” ekrāns ar DAB radio 
 • 3D navigācija 
 • Borta balss vadība 
 • Bluetooth®
 • Head-Up displeja saderība 
 • Tiešsaistes navigācijas pakalpojumi2 
 • 2 USB pieslēgvietas 
 • Apple CarPlay™3 un Android Auto™3

 

1Bluetooth ir reģistrēta Bluetooth SIG Inc. preču zīme. 

2Nepieciešams pieņemt Telenav galalietotāja licences līgumu un piekrist personas datu izmantošanai, kā noteikts Telenav privātuma politikā. Licences termiņš beidzas 2031. gada beigās. Visiem tiešsaistes navigācijas pakalpojumiem ir nepieciešama klienta viedtālruņa piesaiste. 

3Apple CarPlay™ un Apple ir ASV un citās valstīs reģistrēta Apple Inc. preču zīme. Android Auto™ ir Google Inc. preču zīme.

Bose® skaņas sistēma

Augstākā precizitāte. Premium klases skaņas sistēma1, ko radījusi Bose®, padara katru ceļojumu par izklaidi. Ar astoņiem skaļruņiem ikviens, kas atrodas automašīnā, var izbaudīt spēcīgus basus un dzidras augstās frekvences. 

 

1 Papildaprīkojums.

 
Bezvadu uzlāde
Vienkārši ievietojiet viedtālruni1 tālruņa nodalījumā ar integrētu induktīvo lādētāju2, uzlādētu tā akumulatoru bez vadiem. 

1 Var būt nepieciešams viedtālruņa piederums. Induktīvā uzlāde tikai ierīcēm ar PMA vai Qi atbalstu. Lai pārbaudītu ierīces saderību, sazinieties ar Opel dīleri. 

2 Papildaprīkojums.

Braukšanas efektivitāte

Dzinēji
Jaunā Insignia Grand Sport piedāvā lielāku veiktspēju ar mazāku izmešu apjomu un zemāku degvielas patēriņu, izmantojot plašu dzinēju klāstu, lai snigtu patiešām aizraujošu braukšanas baudu. 

No 1.4 Turbo (107 kW/145 ZS) līdz 2.0 Turbo (169 kW/230 ZS) benzīna dzinēji, kā arī 1.5 (91 kW/122 ZS) un 2.0 (129 kW/174 ZS) dīzeļdzinēji – visi Insignia spēka agregāti atbilst Euro 6 D ir uzlaboti ar Start/Stop sistēmu. 

 

Degvielas patēriņš kombinētajā ciklā xx,x - x,x l/100 km; CO2 - izmeši kombinētajā ciklā xxx-xx g/km, atbilstoši NEDC. Dotie degvielas patēriņa un CO2 izmešu dati ir provizoriski un ir noteikti saskaņā ar WLTP testa procedūras metodiku, un attiecīgās vērtības tiek pārveidotas atpakaļ NEDC, lai nodrošinātu salīdzināmību ar citiem transportlīdzekļiem saskaņā ar noteikumiem R (EK) Nr. 715/2007 , R (ES) Nr. 2017/1153 un R (ES) Nr. 2017/1151

Pārnesumkārbas
Manuālā pārnesumkārba, bezpakāpju automāts, 8 vai 9 pakāpju automāts: izvēle ir jūsu. 

Ar jauno Insignia Grand Sport jūs varat izvēlēties starp 6 pārnesumu manuālo pārnesumkārbu, bezpakāpju automātisko, 8 pakāpju automātisko vai jauno 9 pakāpju automātisko pārnesumkārbu. 

 

Pilnīgi jaunā 9 pakāpju automātiskā pārnesumkārba ar pārslēgšanas lāpstiņām piedāvā lielāku veiktspēju, labāku ekonomiju un ievērojami uzlabotu vadītāja komfortu.

FlexRide balstiekārta
Pielāgojams braukšanas izpildījums. FlexRide1 ļauj jums izbaudīt trīs automašīnas vienā. 

Pārslēdzieties no Standard iestatījuma uz Tour vai Sport, lai padarītu Insignia par līganu kruīzeri vai sportisku mašīnu. Tiek piedāvāti trīs režīmi: Standard, Tour vai Sport. Nospiežot pogu, FlexRide pielāgo dažādu sistēmu jutīgumu, lai tie atbilstu ceļa apstākļiem un jūsu izvēlētajam braukšanas stilam, ieskaitot stūres iekārtu, akseleratoru, automātisko pārnesumkārbu un vilkmes kontroli. 

 

1 FlexRide papildaprīkojums noteiktiem dzinējiem, standarts ar 2.0 Turbo (147 &169 kW/200 & 230 ZS), papildaprīkojums ar 2.0 dīzeli (129 kW/174 ZS). 

Pilnpiedziņa ar griezes vektorēšanu
Pilnpiedziņa sadala jaudu dinamiskai, tomēr drošai un viegli vadāmai braukšanai. 

Insignia pilnpiedziņa1 ar griezes momenta vektorēšanu sadala griezes momentu starp priekšējiem, aizmugurējiem, kreisajiem un labajiem riteņiem daudz dinamiskākai un līdzsvarotākai vadāmībai. 

 

1 Standartā tikai kombinācijā ar papildaprīkojumu FlexRide.

Opel+ aksesuāri

Jūsu individuālo vajadzību apmierināšanai

Izmantojiet visas savas Insignia iespējas. Neatkarīgi no jūsu plāniem, šie praktiskie aksesuāri atvieglos jūsu ceļojumu. 

 

Attēls var atšķirties no pārdošanā esošā produkta.

Ko tālāk?

Apskatīt klātienē
Dīleru meklēšana