Dizains
Forma un proporcijas
Jaunā Mokka-e un tās revolucionārais dizains atver jaunu lapu nākotnes Opel automobiļu dizainā. Katra līnija un izliekums, sākot no krosovera līdzsvarotā silueta līdz spēcīgajai vizuālajai identitātei, izstaro pārliecību. Mokka-e drosmīgajā izskatā nav vietas šaubām. Šis auto izceļas no pūļa ar savu pārliecību un individuālo stilu. 
Uzdrīksties būt
Atklājiet telpu, kā dizains ir balstīts uz jaunu vācu dizaina tendenci. Salons ir ieguvis pilnīgi jaunu digitālo izskatu, kas paceļ braukšanas pieredzi jaunā līmenī – vēl vairāk uzlabots ar unikālām audumu, aksesuāru un polsterējuma kombinācijām, kas pieskaņosies Jūsu stilam. 
Drosmīga no jebkura skatu leņķa
Neatkarīgi no tā, kādā leņķī Jūs skatāties, Mokka-e pārsteigs ar saviem dizaina risinājumiem, funkcionalitāti un tehnoloģijām. No piedziņas līdz pat skulpturālajiem LED aizmugurējiem lukturiem, kas harmoniski atkārto priekšpuses Vizor® dizainu. 
Ekskluzīvs jau standartā
Jūs varat izcelt savu Mokka-e ar 16, 17 vai 18” stilīgiem dizaina diskiem. Nekas neizcels Jūsu stilu labāk nekā perfekti saskaņoti aksesuāri, un ar šiem diskiem Mokka-e izskatīsies tikpat šiki kā brauc. 
Personīgais stils
Unikāli dizaina elementi palīdzēs Jums izcelties pūlī. Mokka-e jau atšķiras no visiem pārējiem, taču Jūs varat personalizēt to, izvēloties kādu no īpašajām jumta un dzinēja pārsega krāsām.
 
Jauna ikona
Vizor® ir jauna Opel dizaina iezīme. Tas nemanāmi integrē daudzus drošības elementus, sensorus un ierīces vienā dizaina elementā, kas rotās visus Opel.