SKIP TO CONTENT
Funkcijas

TĀ IR MOKKA-E.

Tīra braukšanas bauda.

DIZAINS.

STĀJA UN PROPORCIJAS
Jaunā Mokka-e un tās revolucionārais dizains nosprauž ceļu Opel nākotnei. Katra līnija un izliekums, sākot no apņēmīgā krosovera silueta un beidzot ar spēcīgo grafisko identitāti, pauž pašapziņu. Mokka-e izdara drosmīgu pieteikumu, tā ir automašīna, kas no pūļa izceļas ar pašpārliecību un individuālu stilu. 
UZDRĪKSTIETIES BŪT SAVĀDĀKI
Atklājiet telpu, ko transformējis jauns virziens vācu dizainā. Interjers ir piedzīvojis pilnīgu digitālā ‘detoksa’ programmu, braukšanas pieredzi paceļot jaunā līmenī. To, pieskaņojoties jūsu stilam, papildina unikālas audumu kombinācijas, dekora elementi un griestu apdare. 
DROSMĪGA NO JEBKURA SKATU LEŅĶA
Lai no kuras puses lūkotos, Mokka-e jūs saskatīsiet uzdrīkstēšanās pilnas dizaina izvēles un progresīvus funkciju akcentus. No piedziņas līdz pat skulpturālajiem aizmugurējiem diožu lukturiem, kas harmoniski atbalso Opel 'vizieri', tajā vienmēr ir atklājams kas jauns. 
EKSTRAORDINĀRAIS KĀ STANDARTS
Jūs varat izvēlēties Mokka-e riteņus no stilīgu 16, 17 un 18 collu vieglmetāla disku klāsta. Nekas nevēsta tik skaidri, ka esat gatavi redzēt un tikt redzēti, kā ideāls piederums, un ar šiem riteņiem Mokka-e izskatās tik pat šiki kā brauc. 
PERSONISKAIS STILS
Izcelieties no pūļa ar unikāliem dizaina elementiem. Mokka-e izskatās kā nekas cits uz ceļa, un jūs varat personalizēt jūsu individuālo klātbūtni, liekot lietā jumta un dzinēja pārsega izvēles iespējas. 
JAUNĀ IKONA
Opel ‘vizieris’ ir markas jaunā ikoniskā dizaina iezīme. Tas eleganti integrē daudzas priekšā izvietotās ierīces, sensorus un funkcijas vienā progresīvā masīvā, kas ir Opel automobiļu dizaina priekšplānā gan burtiski, gan emocionāli. 

DROŠĪBA UN INOVĀCIJAS.

MATRIX LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI
Adaptīvie un nežilbinošie Intelli-Lux LED® Matrix priekšējie lukturi nodrošina lielisku redzamību katrā situācijā, ļaujot jums braukt ar jaudīgu tālo gaismu sniegto komfortu un skaidrību, neapžilbinot citus autovadītājus. 
AUTOMĀTISKĀ KRUĪZA KONTROLE
Automātiskā kruīza kontrole1,2 nozīmē, ka jūs varat izbaudīt komfortablu un relaksējošu braukšanu bez kādiem drošības kompromisiem. Tā automātiski paātrina un bremzē, lai vienmēr palīdzētu ieturēt vienmērīgu attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa.
 
1 papildaprīkojums. Aktivācija iespējama ātruma diapazonā no 30 līdz 180 km/h

2 Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par automašīnas vadīšanu
AUTOMĀTISKĀ AVĀRIJAS BREMZĒŠANA
Būdama daļa no pilna autovadītāja atbalsta funkciju kompleksa ar joslas ieturēšanas palīgu un joslas pamešanas brīdinājumu, Mokka-e automātiskās avārijas bremzēšanas sistēma uzrauga priekšā braucošos transportlīdzekļus un gājējus, un palīdz izvairīties no sadursmes vai ievērojami samazina radītos bojājumus. Braucot 30 km/h un lēnāk, ar ātrumu, kādā sadursmes notiek visbiežāk, Mokka-e automātiskā avārijas bremzēšana automašīnu apstādinās pilnībā. Pie lielāka ātruma sistēma automašīnu palēninās par līdz pat 50 km/h. 
DIGITĀLAIS KLASTERS
Moka-e izsmalcinātība un vienkāršība kristāldzidri izpaužas Opel Pure panelī. Ar pārdomātu formu apveltītais vadītāja 12 collu pielāgojamais mērpulksteņu klasters sniedz visu nepieciešamo informāciju bez traucēkļiem un vizuāla sadrūzmējuma. Viss traucējošais ir novērsts, atstājot tikai nevainojamu digitālo vadību. 
180 ° PANORĀMAS AIZMUGURSKATA KAMERA
Panorāmas kamera jums dod 180° papildināto aizmugures skatu, pamana un izceļ tuvumā esošos objektus un ļauj jums redzēt satiksmi, kas tuvojas no automašīnas sāniem – īpaši noderīgi, ja atpakaļgaitā izbraucat satiksmē. 
PARKOŠANĀS PALĪGS
Lieciet auto novietošanai izskatīties vienkārši. Mokka-e modernais parkošanās palīgs1 kontrolē stūresratu, lai ievirzītu jūs stāvvietā, kamēr jūs vienkārši parūpējaties par gāzes pedāli un bremzēm. Sistēma jums palīdzēs pamanīt brīvu vietu, pasakot, vai tā ir pietiekami liela, un pēcāk izvedīs automašīnu braukšanas pozīcijā.
 
1 Opel vadītāja palīgsistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, ievērojot sistēmai raksturīgos ierobežojumus. Vadītājs paliek atbildīgs par automašīnas vadīšanu

PAAUGSTINĀTS KOMFORTS.

MODERNAIS KOMFORTS
Mokka-e katru braucienu padara interesantāku un – ar atbalstošajiem sēdekļiem un vadītāja sēdekļa masāžas funkciju – arī relaksētāku. Ceļojiet ar komfortu, ierodieties ar stilu. 
APSILDES FUNKCIJAS
Aukstā dienā tikai reta lieta var būt omulīgāka par siltu sēdekli. Iestatiet Mokka-e priekšējos sēdekļus vienā no trim apsildes līmeņiem, kamēr vadītājs izbauda apsildāmu stūresratu. 
DAUDZPUSĪBA
Mokka-e plašais salons un atjautīgās funkcijas nozīmē, ka esat gatavi, lai kurp vestu ceļš, vai tas būtu ar lielu kravu vai ar visu ģimeni un bagāžu. Aizmugurējos sēdekļus var nolocīt 40:60 attiecībā, lai ievērojami paplašinātu bagāžas telpu un nodrošinātu elastību garu priekšmetu iekraušanā. 

SAVIENOJAMĪBA.

NAVIGĀCIJA
Opel supermodernā navigācija ar skārienekrānu jūs aizvedīs pa pašu labāko maršrutu, ko papildinās ar reāllaika informāciju par satiksmi. Izvēlieties Multimedia Navi Pro ar 10” ekrānu1, Live Navigation Services2 vai Multimedia Navi ar 7” ekrānu1 .
 
INFOIZKLAIDE
Mokka ir īstā vieta, kur būt – ar pilnu Apple CarPlayTM1 un Android AutoTM2,3 saderību, Bluetooth® straumēšanu4, vairākām USB pieslēgvietām un sešu skaļruņu audio sistēmu bagātīgai mūzikas pieredzei ceļā.
 
1 Apple CarPlay™ un Siri™ ir Apple Inc. reģistrētas preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs
2 Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme
3 Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces tipa un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu ierīces saderību, apmeklējiet www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel tirgotāju
4 Bluetooth® ir Bluetooth SIG Inc. reģistrēta preču zīme
BEZVADU UZLĀDE
Lai jūsu Mokka-e paliktu plašā un nepārblīvētā digitālā 'detoksa' oāze, saderīgās ierīces var uzlādēt, izmantojot integrēto bezvadu lādētāju1. Iebūvētais kustību sensors nepieļauj jūsu ierīces akumulatora bezvadu pārslodzes izraisītus bojājumus, braucot pa nelīdzenām vietām. 
 
1 papildprīkojums. Var būt nepieciešams viedtālruņa piederums. Indukcijas uzlāde tikai ar PMA vai Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu saderību, sazinieties ar Opel mazumtirgotāju.
OPELCONNECT PAKALPOJUMI1
Pārdomāts pakalpojumu klāsts ar drošību un atbalstu jaunā līmenī jums palīdz uzturēt savienojumu, esot ceļā – arī braucot elektriski.