Skip To Content
Pārskats

Jaunā Mokka-e 100 % elektrisks

* AUTO BILD ( # 45/2021) & BILD am SONNTAG ( # 46/2021). 

Mokka-e

Cena no € 35 990

Formu pieņem drosmīga un oriģināla dizaina un tehnoloģiju vīzija. Vai esat gatavi piedzīvot uzdrīkstēšanās pilnu pieeju, kas braukšanu aizvedīs pilnīgi jaunā līmenī? Atklājiet jauno elektrisko Mokka-e

Automašīnas noliktavā

Meklējiet automašīnu noliktavā vai veiciet pieprasījumu

Izcelieties no pūļa ar Mokka-e

Drosmīgs jauns virziens.tīra elektrība

Pārliecība par lielu gaitas rezervi
Jaunākās paaudzes bateriju tehnoloģija sniedz brīvību doties tālāk ar līdz pat 322 km gaitas rezervi (WLTP1), ko nodrošina viena uzlāde.
 
1 provizoriski
 
Palieliniet sniedzamību
Mazāk gaidīt, vairāk darīt
Uzlādējiet ātri, tīri un ērti mājās vai jebkurā publiskajā uzlādes stacijā. Iegūstiet 80% gaitas rezerves tikai 30 minūtēs* un pilnībā izmantojiet Mokka-e elastīgās uzlādes iespējas, kas jums sniedz pārliecību un iespējas ikvienā braucienā.

* Teorētiska vērtība, kas aprēķināta, balstoties uz provizorisko 322 km WLTP*** gaitas rezervi. Līdzstrāvas uzlādes stacijā (100 kW). Ekvivalents tukšas baterijas uzlādēšanai. Uzlādes laiks var atšķirties atkarībā no uzlādes stacijas tipa un darbības, āra temperatūras un baterijas temperatūras.
 
Uzziniet vairāk par uzlādes iespējām
Visi nulles emisijas ieguvumi
Palieciet sveikas degvielas cenas, pilnie nodokļi un nodevas. Esiet sveicinātas superzemas apkopju un ekspluatācijas izmaksas, valsts atbalsta stimuli un mājas lādētaja iegādes finansiālais atbalsts.
 
Uzziniet vairāk par valsts subsīdijām

Mazāk normālā. vairāk Mokka-e

Klasē vadošās funkcijas

Uzlādējieties
Mokka-e sirds ir jaudīga 50 kWh litija jonu baterija. 216 liela enerģijas blīvuma šūnas ar uzlabotu temperatūras vadību nozīmē ilgu kalpošanas laiku un lielu gaitas rezervi, ko papildina uzlabota reģeneratīvā bremzēšana.
 
Kolīdz braukšanas laikā paceļat kāju no gāzes pedāļa, reģeneratīvās bremzēšanas sistēma kinētisko enerģiju pārvērš elektriskajā, palielinot pieejamo gaitas rezervi. Tās augstākajā iestatījumā (B režīmā) lielāko daļu jūsu ikdienas maršruta var paveikt, neizmantojot darba bremzes, samazinot nodilumu un saistītās apkopes izmaksas.
 
Elektrizējoša veiktspēja
100% elektriskā piedziņa sniedz 260 Nm acumirklīgi pieejama griezes momenta. Vieglie 136 ZS pastāvīgo magnētu sinhronie elektromotori ir ideāli līdzsvaroti un noregulēti, lai ar vieglu pašpaļāvību un izveicību tiktu galā ar pilsētas ielām un šosejām. 
Spēcīgs klusais tips
Mokka-e ir radīta,  lai jums palīdzētu mūsdienu drudžainajā pasaulē. Lakoniskā, ietilpīgā un akustiski izolētā kabīne ir vieta, kur atjaunosiet enerģiju, dodot sev laiku un vietu, lai dzirdētu sevi domājam vai patiesi izjustu mūziku. 
Brauciet savu ceļu
Mokka-e piemērojas jūsu braukšanas stilam, piedāvājot režīmus Sport, Eco un Normal, tiem pielāgojot automašīnas sistēmas, piemēram, pedāļu reakcijas, stūres pastiprinātāju un dzesēšanu. Sport pastiprina dinamiku, Eco palielina efektivitāti, bet Normal abus līdzsvaro. 
Automašīnas datu uzraudzība
Mokka-e modernie sensori un automašīnas datu pārraudzības sistēmas sniedz intuitīvu un ātru pārskatu par braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai jūs būtu informēti un ar pilnu kontroli pār ceļu. 

Uzņemieties vadību

Kāpēc sekot pūlim, kad varat noteikt tendenci? Tiešsaistes rezervācijas sistēma jau strādā, līdz ar to jūs varat uzņemties vadību un pirmais elektrificēt ielas ar drosmīgo un jauno Opel Mokka-e. Ir pienācis laiks būt mazāk parastā, vairāk Mokka.

Opel pakalpojumi elektromobiļiem

Sākot no uzlādes pakalpojumiem līdz pat mobilitātes pakalpojumiem, Opel pakalpojumi elektromobiļiem piedāvā mierīgu un bezrūpīgu e-mobilitātes sākumu.

Vēlaties atklāt vēl vairāk?

Opel FlexCare-e
Atrodiet pielāgotu aizsardzību savam auto. 
Atklājiet tūlīt
Vairāk aksesuāru
Atrodiet Opel oriģinālos aksesuārus savai Mokka. 
Opel papildpiederumus