Drošība
Intelli-Lux Matrix LED
Redziet un esiet redzams! Savā klasē labākie Intelli-Lux LED® Matrix priekšējie lukturi nodrošinās Jums redzamību diennakts tumšākajā laikā pateicoties tālajām gaismām, netraucējot citus autovadītājus. 
Automātiskā kruīza kontrole
Automātiskā kruīza kontrole (i) Papildaprīkojums. To var aktivizēt, kad braukšanas ātrums ir no 30 km/h līdz 180 km/h. Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.  ļauj izbaudīt relaksētu braukšanu. Tā automātiski palielina vai samazina braukšanas ātrumu un palīdz vienmēr uzturēt drošu attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai. 
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma
Automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma (i) Braucot ar ātrumu 30 km/h un lēnāk (ātrumā, kādā sadursmes notiek visbiežāk), Mokka automātiskā avārijas bremzēšanas sistēma automašīnu apstādinās pilnībā; pie lielāka ātruma, sistēma samazina ātrumu maksimāli par 50 km/h.  ar gājēju atpazīšanas sistēmu automātiski uzrauga satiksmi Jums priekšā. Ja sistēma konstatē priekšā esošu transportlīdzekli, gājēju vai citu objektu, tā brīdina par situāciju, kurā iespējama sadursme. Ja vadītājs ignorē sistēmas brīdinājumus, tā automātiski bremzē automobili. 
Digitālais centrs
Izbaudiet intuitīvās un viegli lietojamās informācijas / izklaides sistēmu, nenovēršot uzmanību no ceļa. Plašais mērinstrumentu panelis sniegs Jums informāciju par braukšanas ātrumu, navigācijas sistēmas norādēm un citu noderīgu informāciju, kas nepieciešama tieši acu priekšā. 
180° panorāmas atpakaļskata kamera
Braukšana atpakaļgaitā nu ir kļuvusi drošāka un vieglāka, īpaši pilsētā un šaurās stāvvietās. Panorāmas atpakaļskata kamera nodrošina 180° skatu no augšas aiz Jūsu Mokka un tai apkārt. Jūs ātri vien kļūsiet par braukšanas atpakaļgaitā ekspertu. 
Progresīva stāvvietā novietošanas palīgsistēma
Vieglāka novietošana stāvvietā. Progresīvā stāvvietā novietošanas palīgsistēma (i) Opel autovadītāja atbalsta sistēmas ir paredzētas vadītāja atbalstam, bet vadītājs vienmēr ir atbildīgs par sistēmas izmantošanu brauciena laikā.  piemeklē piemērotas stāvvietas un pārņem vadību pār stūres ratu. Jums ir tikai jāpaātrina gaita un jābremzē. Vai novietošana stāvvietā var būt vēl ērtāka?