Savienojamība
Navigācija
Opel modernā navigācijas sistēma ar skārienekrānu aizvedīs Jūs līdz galamērķim pa pašu labāko maršrutu, kas papildināta ar reāllaika satiksmes informāciju. Izvēlieties Multimedia Navi Pro ar 10” displeju (i) Papildaprīkojums.   , Live Navigation Services vai Multimedia Navi ar 7” displeju (i) Papildaprīkojums.    
Informācijas un izklaides sistēmas
Mokka ir īstā vieta, kur būt – pilnīga saderība ar Apple CarPlay (i) Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs.  un Android Auto,  (i) Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Lai pārbaudītu savas ierīces saderību, apmeklējiet vietni www.apple.com vai www.android.com, vai sazinieties ar savu Opel dīleri.  Bluetooth® straumēšanu (i) Bluetooth® ir reģistrēta Bluetooth SIG Inc. preču zīme.   , vairākām USB pieslēgvietām un 6 skaļruņu audio sistēmu bagātīgai mūzikas pieredzei ceļā.   
Bezvadu uzlāde
Uzlādējiet savu viedtālruni, neizmantojot kabeli (i) Papildaprīkojums. Var būt nepieciešams viedtālruņa aksesuārs. Induktīvā uzlāde tikai ar PMA un Qi saderīgiem viedtālruņiem. Lai pārbaudītu saderību, sazinieties ar savu Opel dīleri.  . Vienkārši novietojiet tālruni uzglabāšanas zonā, kā to parasti darāt, un esiet vienmēr sasniedzams saviem draugiem. 
OpelConnect pakalpojumi 

Viedo pakalpojumu klāsts nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

  • Sirdsmiers: ārkārtas zvans, izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.
  • Ērtības: attālinātās vadības pakalpojumi, lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.
  • Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus, Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.