Braukšanas dinamika
Dzinējs
Mokka ir Opel jaunās oriģinālās dizaina valodas drosmīga izpausme. Un tie nav tikai vārdi. Mokka ir gatava darbam ar augstas efektivitātes dzinējiem un izcilu vadāmību. (i) Opel dinamiskais 1,2 l tiešās iesmidzināšanas turbo benzīna dzinējs attīsta līdz 130 ZS jaudu, savukārt modernais 1,5 l dīzeļdzinējs nodrošina stabilus 110 ZS. Abiem ir patīkami zems degvielas patēriņš un CO2 izmešu daudzums.   
Pārnesumkārba un braukšanas režīmi

Atklājiet savam braukšanas stilam atbilstošu pārnesumkārbas un tehnoloģiju piedāvājumu. Mokka ir pieejama ar 6‑pakāpju manuālo vai moderno 8‑pakāpju automātisko pārnesumkārbu.

 

Sportiskums apvienojumā ar komfortu: 8-pakāpju automātiskā pārnesumkārba ar pārslēgšanas lāpstiņām aiz stūres palielina dinamiku un vēl vairāk palielina braukšanas prieku. Pietiek nospiest braukšanas režīmu pogu un mainīsies braukšanas iespējas: Sport – visaugstākajai dinamikai, Eco – minimālam degvielas patēriņam, Normal – ērtai ikdienas braukšanai.

 
Veiktspēja
Pietiek apbrīnot Mokka skaistās proporcijas, lai saprastu: tās veidotāji saprata, ka ar jaudu vien nepietiek. Ir precīzi jāzina, kur un kā to izmantot. Un tāda ir Mokka filozofija – integrējot viedas funkcijas un modernas tehnoloģijas, ikviens var izbaudīt pilnīgu jaudas kontroli.