Elektrisks
Uzlāde

Mokka-e sirds ir jaudīga 50 kWh litija-jonu baterija. 216 liela enerģijas blīvuma šūnas ar uzlabotu temperatūras vadību nozīmē ilgu kalpošanas laiku un lielu autonomijas rezervi, ko papildina uzlabota reģeneratīvā bremzēšanas sistēma.

 

Kolīdz braukšanas laikā paceļat kāju no akseleratora, reģeneratīvās bremzēšanas sistēma kinētisko enerģiju pārvērš elektriskajā, palielinot pieejamo autonomiju. Tās B režīms lielāko daļu Jūsu ikdienas maršruta var paveikt, neizmantojot bremžu pedāli, samazinot detaļu nodilumu un saistītās apkopes izmaksas.

 
Elektrizējoša veiktspēja
100% elektriskā piedziņa sniedz tūlītēju 260 Nm griezes momentu. 136 ZS elektrodzinējs ir ideāli līdzsvarots un pielāgots, lai gan viegli manevrētu mazās pilsētas ieliņā, gan nodrošinātu dinamisku braukšanu uz šosejas. 
Klusums
Mokka-e ir radīta, lai Jums palīdzētu mūsdienu skaļajā pasaulē. Lakoniskais, ietilpīgais un akustiski izolētais salons ir vieta, kur atjaunot enerģiju, dodot sev laiku un vietu, lai dzirdētu savas domas vai patiesi izjustu mūziku.  
Dodieties ceļā
Mokka-e spēj pielāgoties Jūsu braukšanas stilam, piedāvājot Sport, Eco un Normal braukšanas režīmus. Katrs no tiem atšķirīgi regulē pedāļu un stūres jutību: Sport režīms uzsvērs dinamiku, Eco paaugstinās efektivitāti, bet Normal piedāvā līdzsvaru starp tiem. 
Automobiļa datu monitorings
Mokka-e nodrošina Jūs ar visu nepieciešamo informāciju. Automobiļa datu monitorings nodrošina vadītājam viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu par braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un autonomiju.