Skip To Content
Faktu pārskats

Mokka

Cena no 22 190 €

Vai esat gatavi Opel nākamajam drosmīgajam solim uz priekšu? Tā ir tīra dizaina, satriecoša interjera un jaunāko, tehniski modernāko dzinēju kombinācija, tāpēc gatavojieties negaidītajam. Jaunā Mokka ir klāt un tā pārraksta noteikumus, lai braukšanu paceltu pilnīgi jaunā līmenī. Ir pienācis jūsu laiks braukt savu ceļu – ar Mokka

Automašīnas noliktavā

Meklējiet automašīnu noliktavā vai veiciet pieprasījumu

Uzdrīkstieties būt citādāki

Tā ir jaunā Mokka

Tīrs spēks

Jaunā Mokka revolucionārais dizains ved pretī Opel nākotnei. Katra līnija izstaro pārliecību, izdarot drosmīgu pieteikumu. Šī ir automašīna, kas no pūļa izceļas ar pašpārliecinātību un individuālu stilu, savukārt dinamiskie dzinēji to padara izveicīgu it visās nozīmēs. Mokka GS Line piedāvā sportisku vizuālo uzlabojumu.

Drosmīgs stils

Iekāpiet Mokka un dodieties iekštelpas ceļojumā. Šī kabīne atšķiras no visām citām, esot fundamentāli brīva no vizuāla trokšņa un jucekļa. Tās racionalizētā arhitektūra un nevainojami integrētās digitālie rīki rada tīrības sajūtu, kas jums ļauj relaksēties, izbaudīt braucienu un koncentrēties uz ceļu.

Urbānās dzīves pieteikums

Jaunā Mokka izskatās gludāka ir kompaktāka par jebkuru iepriekšējo paaudzi, taču tai ir tā pati plašā kabīne, kas to padara perfekti piemērotu urbānā dzīvesveida prasībām. Mokka jaunākās paaudzes tehnika ietver Intelli-Lux LED® Matrix  lukturus, viedākās vadītāja atbalsta sistēmas un ergonomiski optimizētas sēdvietas, tālab pilsētas ielās tā ir tik pat ērta un pārliecināta kā uz šosejas.

Mazāk normālā. vairāk Mokka

Nākotne ir elektriska

Vai esi gatavs pievienoties? 

Vēlaties atklāt vēl vairāk?

Opel FlexCare
Atrodiet pielāgotu aizsardzību savam auto. 
Atklājiet tūlīt
Vairāk aksesuāru
Atrodiet Opel oriģinālos aksesuārus savai Mokka. 
Opel papildpiederumus