Savienojamība
Informācijas un izklaides sistēmas
Atrodiet ātrāko ceļu uz savu galamērķi, izmantojot Zafira-e Life 7" skārienekrānu(i) Papildaprīkojums.   un Navi Multimedia(i) Papildaprīkojums.   ar regulāriem navigācijas atjauninājumiem(i) Live Navigation Services ietver reāllaika satiksmes, degvielas cenu, autostāvvietu un interešu punktu meklēšanu tiešsaistē, laikapstākļu prognozes un satiksmes drošības brīdinājumus (nav pieejams Vācijā un Šveicē).  . Piekļūstiet visai savai iecienītākajai mūzikai un saturam viedtālrunī, izmantojot Android Auto™1,3 vai Apple CarPlay™(i) Papildaprīkojums. Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Apple CarPlay™ un Apple Siri™ ir reģistrētas Apple Inc. preču zīmes, kas reģistrētas ASV un citās valstīs, un Android Auto™ ir reģistrēta Google Inc. preču zīme.  . 
OpelConnect pakalpojumi (i) OpelConnect pakalpojumu pieejamība dažādās valstīs un dažādiem automobiļiem ir atšķirīga. Pakalpojumu izmantošanai var būt nepieciešams abonements / samaksa, un tie var būt atkarīgi no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības.  

Viedo pakalpojumu klāsts nodrošina jauna līmeņa drošību un atbalstu, palīdzot Jums būt sasniedzamam brauciena laikā.

 

·     Sirdsmiers: ārkārtas zvans, izsaukums avārijas gadījumā, kā arī automobiļa statusa un informācijas pakalpojumi sniedz informāciju par degvielas patēriņu, degvielas līmeni vai apkopes paziņojumiem, lai Jums par neko nebūtu jāuztraucas.

·     Ērtības: attālinātās vadības pakalpojumi, lai pārbaudītu akumulatora uzlādes līmeni, pārvaldītu uzlādi un iestatītu salona termisko iepriekšsagatavošanu, izmantojot myOpel lietotni.

·     Viedā braukšana: izbaudiet relaksētu braucienu, un atpūtieties, izmantojot Connected Navigation Pack Plus, Trip and Drive Management un citām autovadītāja atbalsta sistēmām.