Piekļuve
Līdz pat 9 sēdvietām

Zafira-e Life nosaka klases vadošos standartus ikdienas lietošanas elastīgumā. 

 

Atkarībā no Jūsu individuālajām ģimenes vai biznesa vajadzībām, Zafira-e Life iespējams aprīkot ar līdz pat 9 sēdvietām. Tātad neatkarīgi no tā, vai dodaties uz pludmali vai rīkojat sapulci, vietas pietiks visiem.

 

Sēdvietu pielāgojamība

Zafira-e Life būtība ir daudzpusība un komforts. Varat bīdīt otrās un trešās rindas sēdekļus uz priekšu vai atpakaļ, lai iegūtu papildu vietu kājām.

 

Ja nepieciešama lielāka bagāžas telpa, sēdekļus var nolocīt vai vispār izcelt no automobiļa. Vai arī sakārtojiet tos tā, lai pasažieri sēdētu viens pret otru un varētu ērti sarunāties.

 

Elektriski bīdāmas sānu slīddurvis

Divas elektriski bīdāmās sānu slīddurvis(i) Papildaprīkojums.   rada plašu atvērumu abos automobiļa sānos, padarot pasažieriem drošu un īpaši ērtu iekāpšanu un izkāpšanu.

 

Īpaši sensori ļauj slīddurvis atvērt brīvroku režīmā, kas ir noderīgi brīžos, kad Jums ir aizņemtas rokas.

 
Viegli atvērt un iedarbināt
Izmantojot vienkāršo brīvroku piekļuves un iedarbināšanas sistēmu(i) Papildaprīkojums.  , vienkārši iekāpiet un brauciet, nedomājot, kur ir atslēgas. Pilnīgi pietiek, ja atslēga ir līdzi, piemēram, kabatā vai somā. 
Atverams bagāžas nodalījuma logs
Atveriet Zafira-e Life bagāžas nodalījuma logu neatverot bagāžas nodalījuma aizvirtni. Tas atvieglo mazāku priekšmetu ievietošanu bagāžas nodalījumā un ir noderīgi arī tad, ja bagāžas nodalījuma aizvirtni nevar atvērt vietas ierobežojumu dēļ. 

Izmēri

Zafira-e Life ir pieejama divās garuma versijās, kur abās tiek piedāvāts perfekts līdzsvars starp salīdzinoši kompaktajiem ārējiem izmēriem un plašu, daudzpusīgu salona telpu. Tajā pašā laikā augstums tiek saglabāts līdz 1,9 m, kas ir ļoti noderīgi, ja izmantojat pazemes autostāvvietas.

 

Vidējās versijas garums ir 4,95 m, bet garās versijas – 5,3 m.

 

Augstums līdz 1,9 m neattiecas uz automobiļiem ar maksimālo kravnesību 1400 kg.