Drošība

Drošība un gaisa spilveni
Priekšējie drošības gaisa spilveni vadītājam un priekšējam pasažierim un sānu drošības gaisa spilveni vai aizkari pasažieriem visās trīs rindās(i) Drošības gaisa aizkari otrajai un trešajai sēdekļu rindai ir papildaprīkojums.   nozīmē, ka Zafira-e Life Jūsu drošību uztver tikpat nopietni kā Jūs. 
Ksenona lukturi
Ksenona priekšējie lukturi(i) Papildaprīkojums.   apvienojumā ar LED dienas gaitas gaismām(i) Papildaprīkojums.   piešķir automobiļa dizainam mūsdienīgu izskatu un uzlabo redzamību jebkurā diennakts laikā. 
Isofix
Visos Zafira-e Life pasažieru sēdekļos otrajā un trešajā rindā ātri un droši uzstādīt līdz pat sešiem bērnu sēdeklīšiem, kas stiprināmi ar ISOFIX stiprinājumiem(i) Papildaprīkojums. Nav pieejams ar dažām sēdekļu konfigurācijām.  . 

Atpakaļskata kamera
Daudzfunkcionālās kameras priekšā un aizmugurē(i) Papildaprīkojums.   nodrošina tādu sistēmu darbību, kā ātruma ierobežojuma zīmju atpazīšana, vadītāja noguruma brīdinājuma sistēma(i) Papildaprīkojums.   un 180° atpakaļskata kamera(i) Papildaprīkojums.  . 
Krāsains displejs acu augstumā
Zafira-e Life unikālais krāsainais displejs acu augstumā(i) Papildaprīkojums.   ļauj vadītājam, nenovēršot acis no ceļa, pārlūkot svarīgāko informāciju, piemēram, ātruma un kruīza kontroles datus. 
Sistēmas drošībai

Automātiskā kruīza kontrole(i) Papildaprīkojums.   samazina vai atjauno Jūsu izvēlēto ātrumu, lai jebkuros satiksmes apstākļos saglabātu drošu distanci līdz priekšā braucošam transportlīdzeklim.

 

Papildu pieejams: aktīvās bremzēšanas sistēma(i) Papildaprīkojums.   aktivizējas, lai novērstu negadījumu, un automātiski iedarbinot bremzes. “Aklo” zonu uzraudzības sistēma(i) Papildaprīkojums.   izmanto sensorus un vizuālu projekciju sānu spoguļos, lai brīdinātu vadītāju par transportlīdzekļiem Zafira-e Life “aklajās” zonās un novērstu negadījumus, mainot joslu vai apdzenot. Sadursmes iespējamības brīdinājuma sistēma1 skenē priekšā esošo ceļu un brīdina vadītāju par iespējamu sadursmi ar automašīnu vai gājēju.

 

Autovadītāja atbalsta sistēmas

Joslu šķērsošanas brīdinājuma sistēma(i) Papildaprīkojums.   atpazīst, kad automašīna dreifē starp joslām, un brīdina vadītāju ar skaņas un vizuālu signālu. Tā ir viena no braukšanas palīgsistēmu klāsta daļām, kas atvieglo ikdienas braukšanu.

 

Papildu pieejams: brīdinājuma sistēma vadītāja uzmabībai(i) Papildaprīkojums.   novērtē vadītāja modrību, identificējot trajektorijas novirzes attiecībā pret ceļa marķējumu un atgādina, ka pienācis laiks nelielam pārtraukumam. Ātrumu ierobežojošo ceļa zīmju atpazīšanas sistēma ar ieteikumiem(i) Papildaprīkojums.   atpazīst ātruma ierobežojuma ceļa zīmes un sniedz iespēju attiecīgo vērtību iestatīt kā kruīza kontroles vērtību.

 
Automātiskā tālo gaismu funkcija (i) Papildaprīkojums.  
Diennakts tumšajā laikā, tiklīdz tiek konstatēta priekšā vai pretim braucoša automašīna, sistēma pārslēdz tālās gaismas uz tuvajām gaismām, lai izvairītos no citu satiksmes dalībnieku apžilbināšanas.