Tehnoloģijas
Perfekti integrēts akumulators
Jaunās Zafira-e Life pilnībā elektriskais nulles izmešu spēka agregāts saņem enerģiju no 50 kWh vai 75 kWh litija-jonu akumulatora, kas nodrošina autonomiju līdz 230 vai 330 kilometriem. Augsta enerģijas blīvuma elementi, uzlabota siltuma vadība un līdzsvarota šasijas integrācija nozīmē ne tikai izturību un uzticamu autonomiju, bet arī zemāku smaguma centru lielākai stabilitātei un dinamiskai braukšanai. 
Bez skaņas

Ar akumulatoru darbināmā jaunā Zafira-e Life elektriskā piedziņa pēc būtības ir klusa, kā arī nodrošina beztrokšņu, relaksējošu un īpaši vienmērīgu braukšanu.

Vienalga, vai Jūsu pasažieri vēlas sarunāties vai atpūsties un ieklausīties savās domās, jaunās Zafira-e Life salons ir mierpilna oāze. Lieliski piemērota pasažieru uzņemšanai un izlaišanai dzīvojamos rajonos.

 
Reģeneratīvā bremzēšana
Jaunā Zafira-e Life nodrošina vienmērīgu braukšanu ne tikai pasažieru labsajūtai, bet arī maksimālai enerģijas un izmaksu efektivitātei. Braucot, tiklīdz noņemat kāju no akseleratora pedāļa, reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uztver kinētisko enerģiju bremzēšanas laikā un pārvērš to elektroenerģijā, palielinot autonomiju. Izvēloties jaudīgāko reģenerācijas režīmu (B-Mode), lielāko daļu īsu braucienu var nobraukt, neizmantojot bremžu pedāli, tādējādi ietaupot tās un samazinot ekspluatācijas izmaksas. 
Ātra un vienkārša uzlāde
Jaunā Zafira-e Life ātrā uzlāde nozīmē, ka Jūsu pasažieriem nekad nebūs jāgaida. Izmantojot 100 kW publisko uzlādes staciju, augstā enerģijas blīvuma 75 kWh akumulatoram ir vajadzīgas vien 30 minūtes, lai sasniegtu 80% uzlādes līmeni. Iebūvējamie un mājas lādētāji nodrošina maksimālu autonomiju pēc nakts uzlādes vai Jūsu darba laikā, padarot jauno Zafira-e Life par ideālu automobili vienkāršiem un lētiem pasažieru pārvadājumiem. 
Uzzināt vairāk par uzlādes iespējām
Automobiļa datu monitorings
Zafira-e nodrošina Jūs ar visu nepieciešamo informāciju. Automobiļa datu monitorings nodrošina vadītājam viegli saprotamu, intuitīvu pārskatu par braukšanas apstākļiem un enerģijas patēriņu, lai nodrošinātu maksimālu efektivitāti un autonomiju. 
Elektrība atmaksājas
Šeit ir vēl daži iemesli pārejai uz elektromobili: iegūstiet zemākas ekspluatācijas izmaksas un retākus servisa apmeklējumus. Arī valsts atbalsta programma elektromobiļa iegādei būs papildu atbalsts. Vai zinājāt, ka ir pieejams arī finansiāls atbalsts WallBox uzstādīšanai?