Skip To Content
Funkcijas

Elegants dizains un daudzpusīgas funkcijas

Elastība

Līdz pat 9 sēdekļiem
Zafira-e Life nosaka klases vadošos standartus ikdienas lietošanas elastīgumā. 
Atkarībā no jūsu individuālajām ģimemenes vai biznesa vajadzībām jūs varat Zafira-e Life aprīkot ar līdz pat deviņām sēdvietām. Vai jūs dotos uz pludmali vai noturētu tikšanos, vietas pietiks visiem.
Sēdvietu iespējas
Zafira-e Life sūtība ir elastība un komforts. Bīdiet otro un trešo sēdekļu rindu uz priekšu vai atpakaļ, lai radītu papildu vietu kājām. 
Salokiet vai izņemiet sēdekļus, ja jums nepieciešama papildu kravas telpa. Vai pagrieziet sēdekļus citu citam pretī un padariet braucienus sabiedriskākus.

Pieejamība

Elektriskas bīdāmās durvis

Divas elektriskas bīdāmās durvis1 atver platas ailas abās automašīnas pusēs, pasažieriem nodrošinot drošu un vieglu iekāpšanu un izkāpšanu.

 

1 Papildaprīkojums

 
Piedevām īpaši sensori ļauj jums šīs durvis atvērt brīvroku režīmā – lieliski tajos brīžos, kad jums ir pilnas rokas.
Easy open & start

Ar vienkāršo Keyless Open & Start sistēmu1 vienkārši kāpiet iekšā un sāciet braukt, nemeklējot atslēgas – kamēr vien tās ir jūsu kabatā, somā vai kaut kur tuvumā.

 

1 Papildaprīkojums

 
Piekļuve, atverot aizmugurējo logu
Atveriet Zafira-e Life bagāžas nodalījuma pārsega logu neatkarīgi no pārsega, lai automašīnā ieliktu mazākus priekšmetus vai lai ieliktu bagāžu reizēs, kad ir ierobežota vieta. 
Izmēri
Zafira-e Life ir pieejama divos garumos. Katrs variants piedāvā ideālu līdzsvaru starp relatīvi kompaktiem ārējiem izmēriem un plašu un ļoti pielāgojamu interjeru. Visu trīs variantu augstums nepārsniedz 1,9 m – lieliski, ja auto jānovietot pazemes autostāvvietā. 

Vidējais variants ir 4,95 m garš, savukārt garais – 5,3 m.

 

1,9 m augstuma limits neattiecas uz automobiļiem, kuru maksimālā kravnesība ir 1400 kg.

Drošība un inovācijas

Drošība un drošības spilveni

Ar vadītāja un pasažiera priekšējiem drošības spilveniem un sānu vai aizkarveida drošības spilveniem pasažieriem visās trīs rindās1 Zafira-e Life jūsu drošību uztver tikpat nopietni kā jūs.

 

1 Otrās un trešās rindas aizkarveida drošības spilveni ir papildaprīkojums

 
Ksenona priekšējie lukturi

Ksenona tālo gaismu lukturi1 apvienojumā ar LED dienas gaitas lukturiem1 piešķir asumu dizainam un nodrošina papildu redzamību uz ceļa, lai kādi būtu gaismas apstākļi.

 

1 Papildaprīkojums

 
Isofix

Visos Zafira-e Life otrās un trešās rindas sēdekļos ir iespējams uzstādīt ISOFIX stiprinājumus1, ļaujot vienkārši un droši nostiprināt  līdz pat sešiem bērnu sēdeklīšiem.

 

1 Papildaprīkojums. Nav pieejams dažās no sēdekļu konfigurācijām

 
Aizmugurskata kamera

Daudzfunkcionālās kameras* priekšā un aizmugurē nodrošina ceļa zīmju atpazīšanas1, vadītāja miegainības un 180° aizmugurskata funkciju izmantošanu.

 

1 Papildaprīkojums

 
Drošības sistēmas
Automātiskā kruīza kontrole1 samazina vai atjauno jūsu braukšanas ātrumu, lai visos satiksmes scenārijos saglabātu iestatīto attālumu no priekšā braucošā transportlīdzekļa. 

Ja nepieciešams, automātiskā avārijas bremzēšana1 aktivizējas, lai novērstu negadījumu, un automātiski iedarbina bremzes. Aklās zonas brīdinājums1  izmanto sensorus un vizuālus signālus sānu spoguļos, lai brīdinātu vadītāju par transportlīdzekļiem Zafira-e Life aklajās zonās un novērstu negadījumus apdzenot. Frontālās sadursmes brīdinājums1 skenē ceļu priekšā, lai brīdinātu vadītāju par potenciālu sadursmi ar transportlīdzekļiem vai gājējiem.

 

1 Papildaprīkojums

Vadītāja atbalsts
Joslas pamešanas brīdinājums1 atpazīst joslas pamešanu un brīdina vadītāju ar akustiskiem un vizuāliem signāliem. Tas ir vēl viens elements vadītāja atbalsta sistēmu klāstā, kas ikdienas braucienus padarīs vienkāršākus. 

Vadītāja miegainības brīdinājums1 analizē  jūsu braukšanu, izmantojot priekšējo kameru un stūresratu, lai jūs brīdinātu, ka pienācis laiks mazam pārtraukumam. Ātruma ierobežojuma pielāgošana1 izmanto ceļa zīmju atpazīšanu, lai analizētu ātruma ierobežojuma izmaiņas. Vienreiz nospiežot atmiņas pogu, lieciet jūsu kruīza kontrolei atbilstoši pielāgot ātrumu.

 

1 Papildaprīkojums

Projekcijas ekrāns

Unikāls šajā segmentā, Zafira-e Life projekcijas ekrāns1 ļauj vadītājam redzēt svarīgu informāciju, piemēram, braukšanas ātrumu un kruīza kontroles iestatījumus, tai esot projicētai uz vējstikla parocīgā augstumā.

 

1 Papildaprīkojums

 
Smart Beam

Zafira-e Life intuitīvā Smart Beam1 sistēma automātiski pārslēdzas starp tālajām un tuvajām gaismām, lai izvairītos no citu autobraucēju apžilbināšanas.

 

1 Papildaprīkojums

 

Atpūtas telpa uz riteņiem

Panorāmas jumts

Jaunā Zafira-e Life piedāvā satriecošu panorāmas stikla jumtu1. Tas ļauj salonā ienākt gaismai, kas transformē un aktivizē atmosfēru. Ja saule ir pārāk spilgta, vienkārši pabīdiet žalūzijas uz priekšu, lai jūs un jūsu pasažieri justos ērti.

 

1 Papildaprīkojums

 
Automātiskā klimata kontrole

Ar divu zonu automātisko klimata kontroli1 priekšā un aizmugurē sēdošie pasažieri var izvēlēties sev tīkamākos iestatījumus – vairs nekādu strīdu par ideālo temperatūru.

 

1 Papildaprīkojums

 

Savienojamība

Infoizklaide
Atrodiet ātrāko maršrutu līdz galamērķim, izmantojot Zafira-e Life 7” skārienekrānu1 un Multimedia Navi1 ar Live Navigation Services2. Viegli piekļūstiet savai mūzikai un viedtālruņa saturam, izmantojot Android Auto™1,3 vai Apple CarPlay™1,3.  

1 Papildaprīkojums

2 Live Navigation Services ietver satiksmes, degvielas cenu, autostāvvietu informāciju un interešu punktu meklēšanu tiešsaistē, laikapstākļu prognozes un satiksmes drošības brīdinājumus (nav pieejams Vācijā un Šveicē).

Saderība un noteiktas funkcijas var atšķirties atkarībā no ierīces veida un operētājsistēmas versijas. Apple CarPlay™ ir Apple Inc. preču zīme, kas reģistrēta ASV un citās valstīs. Android Auto™ ir Google Inc. preču zīme

OpelConnect services1
Pārdomāts pakalpojumu klāsts, kas sniedz jaunu drošības un atbalsta pakāpi un palīdz uzturēt sakarus, esot ceļā. 
  • Sirdsmiers: avārijas zvans, tehniskās palīdzības izsaukšana, transportlīdzekļa statuss un informācija
  • Ērtības: durvju slēdzeņu, taures un lukturu tālvadības funkcijas2
  • Gudra braukšana: izbaudiet mierīgus braucienus, pateicoties Live Navigation and Trips un Drive Management
 
 

1 OpelConnect Services pieejamība dažādās valstīs un transportlīdzekļos atšķiras. Pakalpojumiem var būt nepieciešama abonēšana/maksa, un to darbība ir atkarīga no  no mobilā tīkla pārklājuma un pieejamības

2 Ieviešana plānota 2021. gada beigās

Braukšanas dinamika

Vadīšana
Neļaujiet izmēram jūs maldināt – Zafira-e Life ir izveicīga un dinamiska, sniedzot to vienmērīgās un mērķtiecīgās braukšanas pieredzi, ko gaidāt no Opel. 
IntelliGrip

Zafira-e Life IntelliGrip1 sistēma nodrošina papildu saķeri uz viltīga seguma, piemēram, dubļos, smiltīs vai sniegā, jūs stingri noturot uz ceļa.

 

1 Papildaprīkojums

 

Opel+ piederumi

Risinot jūsu individuālās vajadzības

Izpaudiet sevi ar oriģinālajiem Opel+ piederumiem un maksimāli izmantojiet savu Zafira-e Life. Radīti un testēti jūsu Opel.

Attēls var atšķirties no pārdošanā esošā produkta.

Smart wall box 11 kW
Parādīt detaļas
Mode 3 charging cable 11 kW
Parādīt detaļas
Piekabes āķis
Parādīt detaļas
Vēja novirzītāji
Parādīt detaļas
Jumta bagāžnieks
Parādīt detaļas
Grīdas paklāji
Parādīt detaļas
Veloturētājs
Parādīt detaļas

Ko tālāk?